Gazetka Biedronka od 9.07 - w ofercie sokownik do produkcji odżywczych domowych soków

Gazetka Biedronka od 9.07 to nie jedna, ale aż 3 oddzielne oferty. W promocji, oprócz produktów spożywczych znalazły się w tym tygodniu również kosmetyki oraz artykuły do domu i ogrodu.

Gazetka Biedronka od 9.07 obejmuje trzy kategorie produktów. Wśród przecenionych produktów, oprócz jedzenia, znalazły się również kosmetyki oraz artykuły do domu i domowego warsztatu.

Biedronka gazetka [9.07-14.07] - artykuły spożywcze

Szykujecie w tym tygodniu grilla? Promocje Biedronka pozwolą się wam zaopatrzyć w najbardziej niezbędny produkt - czyli kiełbasy - w przystępnej cenie. W tym tygodniu można je kupić nawet do 33 procent taniej. Aktualna gazetka Biedronka obejmuje również konserwy, które przydadzą się na biwaku (do 40 procent taniej) oraz mięsa do 37 procent taniej.

Do sieci Biedronka warto się również wybrać po nabiał. O 40 procent mniej zapłacimy na przykład za drugie masło. W ofercie dyskontu znalazły się również włoskie sery w atrakcyjnej cenie: oryginalny parmiggiano reggiano po 9,99 zł za 125 g czy mascarpone po 8,95 zł za 500 g (idealny na przykład do tiramisu czy sernika na zimno).

Błyskawiczne tiramisu w miseczkach z czekolady. Świętujemy Święto Czekolady czekoladą!

Gazetka Biedronka od 9.07 - kosmetyki i produkty dla dzieci

Promocje w Biedronce objęły w tym tygodniu również kosmetyki. W aktualnej ofercie znajdziemy przede wszystkim atrakcyjną promocję na dezodoranty i wody perfumowane - przy zakupie dwóch sztuk, drugi produkt jest tańszy o 40 proc.

Taniej zapłacimy również za mydła do rąk i płyny do kąpieli. W aktualnej promocji Biedronka znalazły się również farby do włosów, podpaski i tampony marki własnej dyskontu - Femina oraz firmy Naturella.

Gazetka Biedronka od 9.07 to również promocje na artykuły dla najmłodszych. Duże pudła pieluch jednorazowych marki Dada (od 80 do 120 sztuk) kupicie w tym tygodniu po 39,99. Z kolei za drugie opakowanie mleka modyfikowanego Nan Optipro zapłacicie aż o 64 proc.taniej (przy zakupie 2 opakowań o wadze 800 g, za jedno zapłacicie 29,99 zł).

Promocje Biedronka - dom i warsztat

Aktualna gazetka promocyjna Biedronka zawiera także sporo skarbów dla domowych majsterkowiczów i fanów kulinariów. Pierwsi na pewno ucieszą się z organizerów niezbędnych w każdym domowym warsztacie czy też narzędzi (siekiera, wiertarka udarowa, poziomica laserowa) w przystępnych cenach. Drugim może spodobać się 6-litrowy sokownik za 69 zł, za pomocą którego można przygotować smaczne i odżywcze domowe soki.

Czytaj również:

Więcej o: