Rossmann gazetka od 10.07 do 19.07. Co można kupić w obniżonej cenie?

Gazetka Rossmann od 10.07 to kolejna oferta promocyjna sieci drogerii. Wśród przecenionych produktów znalazło się sporo perfum, dezodorantów i antyperspirantów, a także produktów do makijażu.

Rossmann gazetka od 10.07

Aktualna gazetka promocyjna Rossmann to nie tylko promocja 2+2 (więcej na ten temat: Rossmann 2+2 - promocja rusza już dziś. Co tym razem dostaniesz za darmo i na jakich zasadach?). Znalazło się w niej również sporo produktów, które na pewno przydadzą się nie tylko podczas wakacji.

W sklepie warto się rozejrzeć przede wszystkim za przecenionymi perfumami i wodami toaletowymi. Sporo, bo aż o 100 zł, przeceniona została na przykład woda perfumowana dla kobiet Jour Lumineuse marki Hugo Boss (za 50 ml zapłacicie teraz 129,99 zł zamiast 229,99 zł). Mocno obniżono również cenę Agua Del Sol marki Escada. Za buteleczkę o pojemności 50 ml zapłacimy teraz 109,99 zł (zamiast 199,99 zł).

Rossmann gazetka [10.07-19.07]

Promocje w Rossmann objęły tym razem również część kosmetyków do makijażu. Wśród przecenionych produktów sporą grupę stanowią pudry, fluidy i podkłady.

Aktualna gazetka Rossmann to również spory wybór niezbędnych szczególnie latem dezodorantów i antyperspirantów. Zwykle kosztują po kilkanaście złotych, a tym razem sporo produktów znanych marek (m.in. Garnier czy Nivea) można dostać za kilka złotych.

Promocje Rossmann gazetka od 10.07

Gazetka promocyjna Rossmann od 10.07 to również spory wybór przecenionych produktów do pielęgnacji ciała i włosów. Coś dla siebie znajdą tu przede wszystkim fani marki Nivea, Soraya i Dermika.

W aktualnej promocji Rossmann znalazły się także produkty do domu. Do drogerii warto wybrać się, zwłaszcza jeśli używacie kapsułek do prania Ariel. W obecnej promocji cena za opakowanie zawierające 28 sztuk spadła z 36,99 zł do 23.99 zł.

Czytaj również:

Idealna cera bez podkładu? Zobacz, jak wyrównać kolor cery i nie wyglądać sztucznie

Więcej o: