Staruszek z fotografią zmarłej żony poruszy wasze serca. Internauci: Prawdziwa miłość nigdy nie umiera

Wzruszająca fotografia podbija internet. Niecodzienne zdjęcie zostało zrobione przez właściciela pobliskiej restauracji, którego uwagę przykuł tulący ramkę ze zdjęciem staruszek.

Ta historia chwyta za serce. Jej bohaterem jest starszy pan o imieniu Giuseppe. Staruszek kilka razy w miesiącu przychodzi do portu we włoskim Gaeta i w ciszy wpatruje się w morze. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że w zadumie "towarzyszy" mu ramka ze zdjęciem. Kto na nim jest?

Fotografia przedstawia jego zmarłą siedem lat temu żonę. Kiedy kobieta żyła, wspólnie z Giuseppe często odwiedzali to miejsce.

Autorem zdjęcia jest Giorgio Moffa - właściciel niewielkiej restauracyjki. Giorgio opublikował fotografię na Facebooku ponad tydzień temu i opatrzył je komentarzem.

Nie znałem jej, ale wiem, że to musiała być wielka miłość. Widziałem, jak płakał. Tacy ludzie już się nie rodzą. Ściskam cię mocno drogi przyjacielu. Jesteś wspaniały

Zdjęcie wykonane przez Giorgia, wzruszyło tysiące ludzi. Efekt? Ponad siedem tysięcy reakcji komentarzy obcych ludzi, których poruszyła historia Giuseppe.

Prawdziwa miłość nigdy nie umiera!
To wzruszające
Nie mam słów, żeby to opisać

Skłaniające do refleksji zdjęcie, podbiło media społecznościowe. Udostępniono je już ponad cztery tysiące razy.

To cię zainteresuje:

Dzięki rudej jamniczce chora na alzheimera 95-latka zapomina o cierpieniu. Ich historia jest wzruszająca

Top modelka plus size w sesji zdjęciowej zrobionej przez paparazzi. Zamiast Photoshopa - cellulit i fałdki

Więcej o: