Hanna Lis bez makijażu opowiada o steku z "Biedry" i tłumaczy dlaczego nigdy nie będzie polską Nigellą Lawson

Hanna Lis na Instagramie udostępniła post z babskiego wieczoru. Spędziła go wspólnie z córką na gotowaniu. Dziennikarka ostrzega, że ten widok jest przeznaczony tylko dla widzów o mocnych nerwach. Dlaczego?

Wpis Hanny Lis na Instagramie zaczyna się od... ostrzeżenia. Tylko dla widzów o mocnych nerwach - napisała żartobliwie dziennikarka, która udostępniła zdjęcia z "babskiego wieczoru", spędzonego na wspólnym gotowaniu z córką.

Makijaż cery dojrzałej. Nie wiesz, jak malować się do pracy? Wystarczy, że będziesz pamiętać o kilku szczegółach

Na zdjęciach możemy zobaczyć wyluzowaną, bez grama makijażu i w domowych ciuchach Hannę Lis. Prezenterka z dystansem i w żartobliwy sposób podkreśliła, że zarówno w wyczuciu stylu, jak i w gotowaniu na tle córki wypada blado.

Ma zdecydowanie lepsze wyczucie stylu, wiec ona nad garami w kiecy, a matka (jak zwykle) barchany.

Polska Nigella Lawson i stek z "Biedry"

Dziennikarka z przekorą dodała też, pomimo tego, że żadna z niej Nigella Lawson (brytyjska dziennikarka, autorka książek kucharskich, przyp. red.) od czasu do czasu lubi poeksperymentować w kuchni.

Ktoś, kto kiedyś chciał ze mnie zrobić polską Nigellę Lawson, musiał być niespełna rozumu! Pomijając fakt, że nie mam dekoltu, który można by malowniczo zawiesić nad michą pasty, ja plamię ubrania, rozlewam oliwę, a i siarczyście przekląć mi się tu i ówdzie zdarza.

Sprawdź też:  Tym zdjęciem Magdalena Cielecka uczciła 46. urodziny. Ubrana w przeżycia, a nie makijaż

 

Efektem kuchennych improwizacji z córką jest stek z krzyżowej i kolba kukurydzy z masłem. Hanna Lis zwróciła uwagę, że składniki na babski wieczór kupiła w dyskoncie.

Stek z krzyżowej z BIEDRONKI! Tak! Z Biedry! I nie mówcie mi więcej, że tworzę przepisy dla burżujów.

Co z tego wyszło? Same pyszności. Lis przyznaje, że stek, który przyrządziła z córką, był jednym z najlepszych które jadła, a kukurydza na maśle była cudna i chrupiąca.

Na utrzymany w żartobliwym tonie post zareagowało tysiące fanów, którzy byli pełni podziwu dla naturalnej urody dziennikarki. Oczywiście nie obyło się bez pytań o przepis na stek. Nie zabrakło również wielu komentarzy na temat poczucia humoru Hanny Lis i tego, w jak fajny i ciepły sposób spędza czas ze swoją córką.

Dziennikarka nie pierwszy raz pokazuje swoje zdjęcia bez makijażu. I bardzo dobrze, bo naszym zdaniem wygląda świetnie. A wam jak się podoba w domowym wydaniu?

 

To cię zainteresuje:

Potęga makijażu. 26-latka po raz pierwszy w życiu zobaczyła się w lustrze bez czarnych znamion

Staruszek z fotografią zmarłej żony poruszy wasze serca. Internauci: Prawdziwa miłość nigdy nie umiera

Więcej o: