Maja Bohosiewicz parodiuje Małgosię Rozenek, która kosi trawnik w koszuli i kaloszach. Fani: Mistrzostwo

Małgosia Rozenek i Maja Bohosiewicz opublikowały na Instagramie dwa podobnie zdjęcia. Różnice? Post Rozenek jest reklamą, a post Bohosiewicz w zabawny i bezlitosny sposób ją parodiuje.

Jakiś czas temu na Instagramie Małgorzaty Rozenek pojawił się post sponsorowany. Celebrytka pielęgnuje na nim swój ogródek. Post szybko zyskał popularność z powodu stroju, w który była ubrana "perfekcyjna pani domu".

Dżinsowa koszula, szorty, zakolanówki i białe kalosze. Własnie za ten stój "dostało się" Rozenek od fanów, którzy wyśmiali jej roboczą stylizację.

Makijaż cery dojrzałej. Nie wiesz, jak malować się do pracy? Wystarczy, że będziesz pamiętać o kilku szczegółach

Zdjęcie skomentowała również Maja Bohosiewicz. Aktorka zrobiła to na sowim profilu na Instagramie. W tym celu opublikowała zdjęcie, jak pozuje z kosiarką i w zabawny sposób parodiuje Rozenek i jej stylizację.

 

Bohosiewicz opatrzyła zdjęcie komentarzem:

Prawie jak pani Małgosia Rozenek! Ale troszku wciąż brakuje. Metrów kwadratowych ogrodu i kilometrów stajla. Ps. Żeby nie było, jestem fanką, a nie trollem!
 

Fani Mai byli zachwyceni dowcipem i dystansem aktorki.

Haha! Najlepsza!
Mistrzostwo!
Świetnie, że w dzisiejszych czasach chociaż nieliczni mają dystans do siebie i świata, i potrafią to pokazać, a przy okazji są w tym prawdziwi. Pozdrawiam.
Megazabawne!

Do opisu Maja dodała też hasztagi, w których nawiązała do stylizacji Małgorzaty Rozenek i szczególnie wyśmiewanych drogich białych kaloszów (kosztują kilkaset złotych), które założyła do koszenia trawy. "Nie było kaloszków, wzięłam emu" - napisała Bohosiewicz.

A wam czyja wersja bardziej się podoba Gosi Rozenek czy Mai Bohosiewicz?

To cię zainteresuje:

Hanna Lis bez makijażu opowiada o steku z "Biedry" i tłumaczy dlaczego nigdy nie będzie polską Nigellą Lawson

Fitposiłki od Chodakowskiej z dostawą pod twoje drzwi. Fanki szaleją z radości: Ożeż ty! Petarda pomysł, Ewa

Więcej o: