Horoskop dzienny 14 lipca 2018. Dla części z was to będzie dzień pełen pracy i działania

Horoskop dzienny 14 lipca 2018. Co dzisiaj spotka poszczególnie znaki zodiaku? Sprawdź, jak potoczy się twój dzień.

Horoskop dzienny - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Wstańcie rano, poczujcie tę energię i naładujcie się nią na cały dzień. Sobota minie wam pod znakiem sympatycznych spotkań i ciekawych rozmów ze znajomymi. Warto, żebyście odezwali się do dawno niewidzianych koleżanek i kolegów. Macie dzisiaj szansę na zawarcie nowych, wartościowych znajomości.

"Jak byliśmy młodzi, to pół nocy seksu, pół przegadane". Pary z 50-letnim stażem zdradzają sekrety udanego związku

Horoskop dzienny - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

W dniu dzisiejszym najważniejsze jest dla was powstrzymanie się od wydawania pieniędzy na niepotrzebne, ale bardzo ładne i w okazyjnej cenie, rzeczy. Jeśli macie ambitne plany, nie rezygnujcie z nich - jest duża szansa, że je zrealizujecie. Trzymajcie się z dala od Strzelców, jeśli nie chcecie się wdać w niepotrzebne dyskusje.

Horoskop dzienny - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Dzisiaj musicie pochylić się na poważnie nad domowymi rachunkami. Nie ma co narzekać, trzeba zabrać się do pracy. Po południu czeka was nagroda - miłe spotkanie w sympatycznym gronie.

Horoskop dzienny - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Ten dzień należy zdecydowanie do was. Od rana wszyscy będą pod waszym urokiem, a po południu uda się wam wszystko załatwić dzięki dobremu planowaniu. Zadbajcie o zdrowie i pochylcie się nad pielęgnacją. Dzisiaj sprzyjają wam Ryby.

Horoskop dzienny - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Od samego rana będziecie w wirze. Wszystko, co zaplanowaliście na ten dzień powiedzie się. Głównie dzięki waszej sumienności i obowiązkowości. A wieczorem możecie spodziewać się niezapowiedzianej wizyty!

Horoskop dzienny - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Dzień sukcesu. Dotrzecie do informacji, które was bardzo interesują i skorzystacie z nich w drugiej części dnia. Dzięki temu nie dacie się oszukać. Poświęćcie czas rodzinie i przyjaciołom. 14 lipca to idealny dzień na zakupy, porządki i zmianę miejsca zamieszkania.

Horoskop dzienny - Waga (23 września do 22 października)

Ranek powita was zniżką formy i smuteczkami. To przez plotki i opinie innych. Nie dajcie się im pogrążyć. Po południu wróci wam dobry humor - zwłaszcza jeśli spędzicie ten czas w gronie sprzyjających wam osób.

Horoskop dzienny - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Będziecie dzisiaj bardzo dobrze nastawieni do świata. Pamiętajcie jednak, żeby nie dawać innym obietnic bez pokrycia. Trzymajcie się blisko Bliźniąt - zapewnią wam stały poziom dobrego humoru.

Horoskop dzienny - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Rano dopisz wam szczęście. Musicie jednak dbać o to, żeby planów nie pokrzyżowały wam głupie potknięcia i nieuwaga. Jeśli szukacie miłości, to wieczorna randka może przynieść dużo ekscytujących przeżyć.

Horoskop dzienny - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Dzisiaj lepiej odpuśćcie sobie pracę. Będziecie wyjątkowo rozleniwione i senne. W związku z tym nie bierzcie zbyt wiele na siebie i trzymajcie się blisko Raków. Ktoś pojawi się z propozycją? Zaufajcie intuicji, ona ochroni was przed nieudaną inwestycją.

Horoskop dzienny - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Obudzicie się bez sił i lekko smutne. Ale spokojnie, po południu się rozkręcicie - zwłaszcza dzięki energii Wag. Jeśli nie chcecie sobie popsuć nastroju nie wdawajcie się w dyskusje z Lwami i Koziorożcami.

Horoskop dzienny - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Przed wami ogrom prac - w tym także tych związanych z domem. Nad wszystkim zapanujecie, dzięki dobrej organizacji i intuicji. Po takim dniu warto naładować akumulatory - telefon do bliskiej osoby w tym pomoże.

Horoskop dzienny 14 lipca 2018. Więcej przeczytasz tutaj>>

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Każdemu znakowi zodiaku odpowiada konkretny kamień. Znasz swój?

Ranking największych zołz według znaków zodiaku

Więcej o: