Peek & Cloppenburg. Sklep internetowy sieci został otwarty w Polsce. W ofercie aż 20 tysięcy produktów

Peek & Cloppenburg. Sklep internetowy firmy odzieżowej działa już w Polsce. W jego asortymencie znalazło się ponad 20 tysięcy produktów 300 marek. Czy to odpowiedź na zakaz handlu w niedziele?

Peek & Cloppenburg to niemiecka sieć, w której salonach można kupić odzież, obuwie i akcesoria wielu popularnych marek, m.in. Michaela Korsa, Marc O'Polo, Hugo Bossa, Ralpha Laurena czy Tommy'ego Hilfigera.

Peek & Cloppenburg w Polsce. Co znajdziemy w sklepie internetowym?

Firma właśnie postanowiła otworzyć w Polsce, kolejnym kraju po Niemczech i Austrii, swój sklep internetowy. Z informacji opublikowanych przez serwis Elle dowiadujemy się, że w ofercie znalazło się ponad 20 tysięcy produktów aż 300 marek, w tym również kolekcje premium.

Ten trik zajmie ci tylko 15 minut. Dzięki niemu, twoje ubrania nie będą już spadać z wieszaków

Po wejściu na stronę widzimy, że została podzielona na kategorie: dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Jest także jasny podział na odzież, obuwie, akcesoria, a także bardzo ważna zakładka dla osób, które poszukują okazji, czyli wyprzedaże.

Klienci, którzy odwiedzą stronę internetową Peek & Cloppenburg Polska, mogą również sprawdzić, czy interesujący ich produkt jest dostępny w salonach stacjonarnych. Przysługuje im też bezpłatna wysyłka oraz bezpłatny zwrot. W regulaminie sklepu czytamy, że: Ponad uregulowane ustawowo prawo do odstąpienia od umowy udzielamy dobrowolnej gwarancji zwrotu wynoszącej 100 dni od daty otrzymania towaru.

Peek & Cloppenburg a zakaz handlu. Sposób na zysk?

Elle zwróciło również uwagę, że sklep internetowy Peek & Cloppenburg może być odpowiedzią na wprowadzony w Polsce zakaz handlu w niedziele. Sprzedaż online może bowiem generować znaczny wzrost zysku.

Zobacz też: Zara kolekcja jesień 2018 - pierwsze trendy i tendencje

DaWanda kończy swoją działalność. Co zamknięcie platformy oznacza dla klientów i sprzedawców?

Więcej o: