Program TV na dziś: krwawy "Punisher", przejmujący dramat wojenny "Terytorium wroga" i przyjemna komedia romantyczna "Wyjdź za mnie"

Pogoda nas nie rozpieszcza. Kolejny dzień za oknem widzimy ciemne chmury i deszcz. Jak więc poprawić sobie humor? Oglądając dobry film! Poniedziałkowy wieczór najlepiej spędzić przed telewizorem. Program TV na poniedziałek 16.07 zapowiada się naprawdę nieźle. Co znajdziemy w programie TV na dziś?

PONIEDZIAŁEK 16.07.2018

PROGRAM TV na dziś: FILM

TV PULS godz. 20.00

  • "Terytorium wroga" (Forces spéciales) - dramat wojenny, Francja 2011, reż. Stéphane Rybojad, wyk. Diane Kruger, Djimon Hounsou, Benoît Magimel, Denis Ménochet (130 min.)

Znana we Francji dziennikarka, Elsa Casanova (Diane Kruger), sprzeciwia się obecności zachodnich sił zbrojnych w Afganistanie. Kobieta jest bardzo zaangażowana w sprawę emancypacji afgańskich kobiet. Postanawia przeprowadzić wywiad z jedną z nich. Bohaterka - Maina - zdobywa się na odwagę i przed kamerami odsłania swoją twarz. Opowiada swoją wstrząsającą historię i zapowiada, że ekipa widzi ją ostatni raz w życiu. Ostrzega też dziennikarkę przed niebezpieczeństwem, które jej grozi.

Wkrótce po wywiadzie, Elsa i jej przewodnik zostają uprowadzeni przez talibów. Francuski rząd wysyła im na ratunek oddział sił specjalnych.

TVN 7 godz. 20:00

  • "Wyjdź za mnie" (Marry Me) - komedia romantyczna, USA 2010, część 1/2, reż. James Hayman, wyk. Lucy Liu, Steven Pasquale, Bobby Cannavale, Enrique Murciano (105 min.)

Rae (Lucy Liu), była artystka, jest niepoprawną optymistką i romantyczką. Gdy rozpada się jej wieloletni związek z Adamem, kobieta musi zweryfikować swoje wyobrażenia na temat miłości. Ma szczęście - szybko zakochuje się w przystojnym Luke'u, który jej się oświadcza.

Niestety, wtedy w życiu bohaterki ponownie pojawia się Adam. Błaga ją, żeby go poślubiła. Rae nie może się zdecydować, którego z mężczyzn powinna wybrać. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy poznaje Harry'ego, przyjaciela Luke'a, który też prosi ją o rękę.

Przeczytaj także: Komedie romantyczne. Ranking top 10 najlepszych filmów o miłości

POLSAT godz. 20:10

  • "Punisher" (The Punisher) - sensacyjny, USA/Niemcy 2004, reż. Jonathan Hensleigh, wyk. Thomas Jane, John Travolta, Will Patton, Rebecca Romijn-Stamos (160 min.)

Frank Castle (Thomas Jane) jest tajnym agentem FBI i byłym członkiem sił specjalnych. Wiele lat pracował w terenie, teraz nadszedł czas, aby odpoczął i popracował za biurkiem. Ma też w planach w końcu poświęcić więcej czasu rodzinie.

Nieoczekiwanie świat Franka wali się w gruzy - jego ukochani, żona i syn, zostają zamordowani w wyniku gangsterskich porachunków. On sam cudem uchodzi z życiem. Zamierza się zemścić. Pod pseudonimem Punisher rozpoczyna prywatną wojnę z bezprawiem.

Program TV: 'Punisher'Program TV: 'Punisher' fot. mat. pras.

TVP 2 godz. 20:45

  • "Rozmowy kontrolowane" - komedia, Polska 1991, reż. Sylwester Chęciński, wyk. Stanisław Tym, Irena Kwiatkowska, Alina Janowska, Krzysztof Kowalewski (90 min.)

W grudniu 1981 roku Ryszard Ochódzki otrzymuje od pułkownika SB zadanie - ma przeniknąć do struktur "Solidarności" w Suwałkach. Dostaje wspólne zdjęcie z Lechem Wałęsą i udaje się do Suwałk. W tym samym czasie zostaje ogłoszony stan wojenny.

Ochódzki powoduje niegroźny wypadek samochodowy. Pożyczonym autem wraca do stolicy. Zostaje zatrzymany przez patrol. Ma pecha, w bagażniku samochodu znajdują się solidarnościowe ulotki. Boi się aresztowania, więc rzuca się do ucieczki. Przez przypadek unieszkodliwia ścigający go czołg i staje się bohaterem podziemia.

PROGRAM TV na dziś: SERIAL

TVP 2 godz. 19:35 i 20:10

  • "Barwy Szczęścia" - serial obyczajowy, Polska 2018, wyk. Marta Nieradkiewicz, Katarzyna Glinka, Izabela Kuna (35 min.)

Odcinek 1872, odcinek 1873. Mecenas Sylwia Paszkowska ostrzega Agatę, że Piotr zamierza zablokować produkcję o Marcie. Rozprawa Krzepińskiego dobiega powoli końca.

TVN godz. 20:15

  • "Na Wspólnej" - serial obyczajowy, Polska 2018, wyk. Grażyna Wolszczak, Renata Dancewicz, Jakub Wesołowski (35 min.)

Odcinek 2713. Robert wciąż ukrywa się ze Stasiem. Olga żąda od Weroniki, aby skontaktowała się z Tadeusiakiem. Kiedy prawniczka odmawia, kobieta ją atakuje. Hebel znajduje Sandrze pracę. Dziewczyna będzie śpiewać w nocnym klubie. Wystarczy, że spodoba się właścicielowi. Michel i Natasza kręcą erotyczny teledysk.

PROGRAM TV na dziś: PROGRAM ROZRYWKOWY

TVN godz. 20:55

  • "Milionerzy", teleturniej, Polska 2018, prowadzący: Hubert Urbański (30 min.)

Hubert Urbański powita nas już w 87. odcinku nowej edycji programu. W teleturnieju o szansę zmierzenia się z pytaniami, które mogą doprowadzić do miliona, zmierzy się tradycyjnie dziesięciu śmiałków. Kto pierwszy, ten lepszy!

'Milionerzy': w programie padnie główna wygrana! Czy pani Maria zgarnie nagrodę? [ZWIASTUN]

TVP 1 godz. 21:05

  • "Rolnik szuka żony 4", reality show, Polska 2017, prowadząca: Marta Manowska (47 min.)

Odcinek 1. Pięciu rolników szuka miłości swojego życia. Mają wszystko – pracę, luksusowe domy, dobre zarobki oraz ciekawe pasje. Brakuje im tylko jednego – partnerki, która będzie chciała dzielić z nim życie na dobre i na złe.

TVN godz. 21:30

  • "Projekt Lady", reality show, Polska 2018, prowadząca: Małgorzata Rozenek-Majdan (60 min.)

Nadchodzi czas podsumowań. Uczestniczki programu czeka wykwintne śniadanie w towarzystwie hrabiego Mikołaja Reya. Zjedzą też dziwnie smakujący podwieczorek, który poda im zwyciężczyni pierwszej edycji reality show  Patrycja Wieja.  

Przeczytaj także:

Więcej o: