Program TV na dziś: mecz Legii Warszawa w Lidze Mistrzów, kultowy "Rocky IV" i coś dla fanów fantastyki, czyli "X-Men: Pierwsza klasa"

Wtorek przed telewizorem? Czemu nie! Stacje telewizyjne zapewnią nam dzisiaj wiele kinowych hitów. A oprócz filmów i ulubionych seriali warto zasiąść przed telewizorem, aby obejrzeć mecz Ligi Mistrzów. W dzisiejszych rozgrywkach zobaczymy Polaków. Co jeszcze znajdziemy w programie TV we wtorek 17.07.2018?

WTOREK 17.07.2018

Mistrzostwa świata już za nami, ale to nie koniec piłkarskich emocji w te wakacje. Przed nami eliminacje Ligi Mistrzów. Może podczas Ligi Mistrzów Polakom pójdzie lepiej niż podczas mundialu? Jeśli nie interesuje was mecz, nie martwcie się. Program TV na dziś kryje wiele niespodzianek filmowych.

PROGRAM TV na dziś: MECZ

TVP 1 godz. 20:50

  • Piłka nożna: eliminacje Ligi Mistrzów - mecz Legia Warszawa - Cork City FC 

Przed nam rewanżowe spotkanie pierwszej rundy kwalifikacji do Champions League. Jeśli warszawska drużyna wyeliminuje mistrza Irlandii, w kolejnym etapie rozgrywek spotka się ze zwycięzcą dwumeczu Spartak Trnava - Zrinsjki Mostar. Natomiast w przypadku przegranej Legia wystąpi w trzecie fazie eliminacji Ligi Europy.

PROGRAM TV na dziś: FILM

POLSAT godz 20:10

  • "X-Men: Pierwsza Klasa" (X-Men: First Class) - science fiction, USA 2011, reż. Matthew Vaughn, wyk. James McAvoy, Michael Fassbender, Kevin Bacon, Jennifer Lawrence (131 min.)

Początek lat sześćdziesiątych XX wieku. Świat żyje w cieniu potencjalnego konfliktu, który może w każdej chwili wybuchnąć między Stanami Zjednoczonymi i ZSRR. Konflikt się zaostrza, a niektórzy chcą, aby wojna rozpoczęła się jak najszybciej. Należą do nich członkowie elitarnego Hellfire Club, któremu przewodzi obdarzony potężnymi mocami Sebastian Shaw.

Na trop jego zuchwałej intrygi wpada dwójka młodych mutantów - Charles Xavier oraz Erik Lehnsherr. Dzieli ich wszystko – pochodzenie, światopogląd. Postanawiają jednak połączyć siły, aby uratować świat przed zagładą.

TVP2 godz. 20:40

  • "Rocky IV", (Rocky IV) - sensacyjny, USA 1985, reż. Sylvester Stallone, wyk. Sylvester Stallone, Talia Shire, Burt Young, Carl Weathers (88 min.)

Rocky Balboa (Sylvester Stallone) zdobył sławę i majątek, ma kochającą żonę i syna. Przyjaźni się z Apollo Creedem, który postanawia znów stanąć na ringu. Creed rzuca wyzwanie bokserowi ze Związku Radzieckiego, Iwanowi Drago.

Niestety walka kończy się zwycięstwem brutalnego Rosjanina. Apollo Creed umiera, a Rocky postanawia pomścić śmierć przyjaciela. Mimo sprzeciwu żony i rodziny, decyduje się walczyć z radzieckim pięściarzem. Żeby pokonać potężnego przeciwnika, Balboa trenuje w bardzo surowych warunkach na Syberii.

 

 TVN godz. 21:30

  • "Krawiec z Panamy" (The Tailor of Panama) - dramat, Irlandia/USA 2001, reż. John Boorman, wyk. Pierce Brosnan, Geoffrey Rush, Daniel Radcliffe, Jamie Lee Curtis (109 min.)

Andy Osnard (Pierce Brosnan), czarna owca brytyjskiego wywiadu, zostaje skierowany na zesłanie do Panamy. W tym czasie krzyżują się tu polityczno-gospodarcze interesy Ameryki, Chin i Wielkiej Brytanii.

Agent dostrzega szansę na to, aby zrehabilitować się w oczach szefów. Chce rozbić mafię narkotykową. Na miejscu werbuje modnego krawca o nieciekawej przeszłości. Szantażuje go i tym samym zmusza go do współpracy. Harold (Geoffrey Rush) bardzo potrzebuje pieniędzy, które oferuje mu Andy, więc zaczyna przekazywać nieprawdziwe informacje. Nie wie, że przez to coraz głębiej pogrąża i siebie, i jego.

Na co do kina w lipcu? Doczekaliśmy się powrotu "Iniemamocnych" i "Mamma Mia"!

PROGRAM TV na dziś: SERIAL

TVP 2 godz. 19:35 i 20:05

  • "Barwy Szczęścia" - serial obyczajowy, Polska 2018, wyk. Marta Nieradkiewicz, Katarzyna Glinka, Izabela Kuna (35 min.)

Odcinek 1873, 1874. Chowański jest zrozpaczony wyrokiem sądu. Sędzia wydał wyrok uniewinniający mordercę jego żony. Prosi Łukasza o przeprowadzenie dziennikarskiego śledztwa. Uważa, że to jego jedyna szansa.

TVN 20:15

  • "Na Wspólnej" - serial obyczajowy, Polska 2018, wyk. Grażyna Wolszczak, Renata Dancewicz, Jakub Wesołowski (35 min.)

Darek dowiaduje się o śmierci Olczyka, wuja Anety. Udaje się do szpitala i ratuje ją przed dziennikarzami. Danka sugeruje matce Radka, że jej syn może zażywać narkotyki. Antoni chce zaprosić Alicję na romantyczną kolację. Zwierza się bratu ze swoich planów. Wkrótce elegancko ubrany Roman odwiedza Alicję.

PROGRAM TV na dziś: PROGRAM ROZRYWKOWY

TVP 1 godz. 17:25

  • "Jaka to melodia?", teleturniej, Polska 2018, prowadzący Robert Janowski

Muzyczne zagadki, odgadywanie "po jednej nutce", zdolni uczestnicy, mnóstwo świetnych nagród i zabawny Robert Janowski. To wszystko czeka nas w uwielbianym od lat przez publiczność teleturnieju muzycznym "Jaka to melodia?".

TVP 1 godz. 18:50

  • "Jeden z dziesięciu", teleturniej, Polska 2018, prowadzący: Tadeusz Sznuk

Prowadzony przez Tadeusza Sznuka teleturniej, od lat cieszy się niesłabnącą popularnością, zarówno wśród starszej, jak i młodszej publiczności. W telewizji rzadkością są teleturnieje, w których można sprawdzić i jednocześnie wzbogacić wiedzę w zakresie aż stu dziedzin.

TVN godz. 20:55

  • "Milionerzy", teleturniej, Polska 2018, prowadzący: Hubert Urbański

Hubert Urbański powita nas już po raz 88. w tej edycji teleturnieju. Show wznowiono na początku tego roku i od razu przyciągnęło ono rzesze wiernych fanów. Kto dziś powalczy o milion złotych?

To także może cię zainteresować:

Więcej o: