Stanisława Celińska wciąż nie może udać się na upragnione wakacje do Grecji. "To moje niespełnione marzenie"

Stanisława Celińska wciąż nie może spełnić swojego marzenia z młodości. 71-letnia gwiazda marzy o tym, aby zobaczyć Grecję. Okazuje się, że kierunek tej podróży nie jest przypadkowy i nawiązuje do dzieciństwa aktorki.

Stanisława Celińska, chociaż ma już 71 lat, bynajmniej nie myśli o emeryturze. Aktorka wciąż jest aktywna zawodowo. Występuje na scenie, a niedawno premierę miała jej najnowsza płyta pt. "Malinowa". Tyle energii i zapału do pracy mogłaby pozazdrościć pani Stanisławie nie jedna młoda osoba. Ale czy pani Stasia nie myśli o urlopie?

Aktorka chętnie wyjechałaby na wakacje. Te wymarzone ma w planach już od najmłodszych lat. Upragnionym kierunkiem na wypoczynek pani Stanisławy jest ojczyzna teatru - Grecja. Pomysł na podróż narodziła się w warszawskich Łazienkach.

Sprawdź też:  Kreta idealna nie tylko na lato. Poznaj 9 powodów, które przekonają cię do odwiedzenia tej wyspy

Stanisława Celińska - wymarzona podróż do Grecji

Pani Stanisława mając 12 lat, wspólnie z koleżanką recytowała wiersze w amfiteatrze w warszawskich Łazienkach. To właśnie wtedy pani Stanisława postanowiła, że chce zostać aktorką i pojechać do Grecji, żeby móc na własne oczy zobaczyć starożytny amfiteatr.

To jest takie marzenie moje niespełnione, żeby pojechać do Grecji i zobaczyć ten teatr.

- powiedziała.

Wygląda na to, że również w tym roku aktorce nie uda się zrealizować swojego marzenia. Powód? Pani Stanisława zafundowała wczasy swoim dzieciom.

Dzieciaki moje pojechały, bo załatwiłam im wycieczkę.

Tak więc plany o odwiedzeniu Grecji będą musiały jeszcze poczekać. Nie mamy wątpliwości, że jak nie w tym, to na pewno w następnym roku aktorce uda się, wybrać na wymarzony urlop do Grecji. Tego gorąco jej życzymy!

To cię zainteresuje:

Stanisława Celińska: Jak facet pije, to nikt się nie oburza. A pijana kobieta to niedopuszczalne

Od 2 do nawet 12 tysięcy złotych. Czy wakacje w Grecji są tańsze niż wakacje nad Bałtykiem? [SPRAWDZAMY]

Więcej o: