Gazetka Lidl od 16 lipca. Sprawdź, co kupisz taniej w tym tygodniu

Nowa gazetka promocyjna Lidl obowiązuje w dniach 16-18 lipca. W tym czasie promocją zostało objętych wiele produktów spożywczych. Wśród nich m.in. produkty bio i do opalania.

Lidl gazetka na dni 16-18 lipca jest już dostępna. Znajdziecie w niej wszystkie produkty, które w najbliższych dniach kupicie taniej. Pamiętajcie, że oferta ważna jest tylko w wymienionych dniach lub do wyczerpania zapasów.

Gazetka Lidl. Promocje w dniach 16-18 lipca. Co jest tańsze?

Nowa gazetka promocyjna Lidl (Gazetka Niebieska) ma aż 32 strony, więc przecenionych artykułów jest naprawdę dużo. Od poniedziałku do środy taniej kupicie wiele owoców z Ryneczku Lidla - niektóre zostały przecenione nawet o 60 proc.

Czujesz, kiedy jedzenie jest słodkie, słone, gorzkie lub kwaśne, ale czy wiesz kiedy jest umami?

Promocje w Lidlu obejmują też produkty bio, czyli bez oprysków chemicznych, nawozów sztucznych, konserwantów, stymulatorów wzrostu i modyfikacji genetycznej. Tańsze o 20 proc. jest między innymi awokado.

Przecenione zostały też polskie produkty, takie jak: borówki, młoda włoszczyzna czy czerwone porzeczki. Do 37 proc. taniej z kolei kupicie wybrane rodzaje mięs. 

Osoby, które wybierają się na wypoczynek do któregoś ze słonecznych krajów, powinny zainteresować się rabatami na mleczka i kremy do opalania, niektóre również dla dzieci. 

W promocyjnych cenach dostępne są też smaki świata: krewetki olbrzymie, kostki sera typu greckiego, sos tzatziki, woda kokosowa czy oliwa w sprayu. 

Lidl, nowa gazetka. Kiedy pojawi się kolejna?

Gazetka Lidl na kolejne dni, tzw. Gazetka Żółta, powinna pojawić się w najbliższy czwartek, 19 lipca i obowiązywać do soboty, 21 lipca. Będziemy informować o kolejnych promocjach.

Zobacz też: Rossmann gazetka od 10.07 do 19.07. Co można kupić w obniżonej cenie?

Rossmann 2+2 - promocja już ruszyła. Co tym razem dostaniesz za darmo i na jakich zasadach?

Więcej o: