Biedronka gazetka od 16 do 21 lipca. Zakupy możecie zrobić nawet o połowę taniej

Nowa gazetka promocyjna Biedronka obowiązuje od 16 do 21 lipca. Przez cały tydzień macie więc okazję, aby zakupy zrobić taniej. Jakie produkty zostały przecenione?

W tym tygodniu Biedronka przygotowała wiele atrakcyjnych przecen. Niektóre artykuły są tańsze nawet o 50 proc. Pamiętajcie, że oferta jest ważna od 16 do 21 lipca lub według dat podanych przy produktach, lub do wyczerpania zapasów.

Biedronka. Oferta od 16 lipca. Co zostało przecenione?

Aktualna gazetka Biedronka to przede wszystkim zniżki na artykuły spożywcze. Wśród nich m.in. owoce i warzywa, których ceny obniżone zostały nawet o połowę. Taniej kupicie borówki amerykańskie (zamiast 7,99 zł zapłacicie 3,95 zł), awokado (40 proc. zniżki - z 9,99 zł na 5,99 zł), melona (za 3,79 zł) czy ciemne winogrona (kosztują 7,75 zł zamiast 12,99 zł).

Delicje czy Paryskie? Hity czy Choco Cream? Oceniamy kultowe łakocie i ich tańsze odpowiedniki z Biedronki

Nowa gazetka Biedronka to także propozycje na posiłki w ciągu dnia: śniadania, obiady czy kolacje. Możecie np. wykorzystać przeceny na jogurty, borówki i siemię lniane, i przygotować z tych składników pożywne śniadanie.

Obniżone zostały też ceny zup, które Biedronka proponuje na szybki obiad, a także sałat i gotowych sałatek, które możecie zjeść na kolację. 

Biedronka gazetka od 16 lipca zawiera też nowość w ofercie sklepu. To miękkie ciastka zbożowe dostępne w kilku wariantach smakowych. Aktualna cena za opakowanie, w którym znajdują się cztery paczki ciastek, to 5,99 zł.

Biedronka gazetka. To niejedyny sklep, gdzie trwają promocje

Nie tylko Biedronka w tym tygodniu zachęca do robienia zakupów, oferując promocje. Przeceny trwają również w sieci sklepów Lidl. Aktualną gazetkę na dni 16-18 lipca znajdziecie tutaj: Gazetka Lidl od 16 lipca. Sprawdź, co kupisz taniej w tym tygodniu

To też może cię zainteresować: Biedronka gazetka promocyjna od 12 do 27 lipca: oferta na tańsze produkty do kuchni

Więcej o: