Horoskop dzienny 18 lipca 2018. Co wydarzy się w tym dniu w waszym życiu?

Horoskop dzienny 18 lipca 2018 podpowie wam, czego powinniście spodziewać się tego dnia. Spotka was miłość? A może awans w pracy? A może powinniście kogoś unikać? Zobaczcie, co was czeka.

Horoskop dzienny - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Dzień upłynie wam spokojnie. Uda wam się zauważyć kilka ważnych rzeczy, a inni to docenią. To dobry moment, aby załatwić ważne sprawy, które ciągną się za wami od dawna. Nie zaniedbajcie jednak ukochanej osoby. Znajomi mogą poprosić was o wsparcie.

Horoskop dzienny - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Nie będziecie mieć chwili wolnego. Czeka was mnóstwo spotkań w pracy. Usłyszycie parę plotek, ale nie puszczajcie ich mimo uszu, bo w każdej jest ziarno prawdy. Bądźcie czujni, jadąc samochodem, nie angażujcie się w ryzykowne działania. Pomocna dziś będzie Waga.

Horoskop dzienny - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta zapragną odrobiny luksusu, będą chciały mieć jak najdroższe przedmioty. Nie będą oszczędzać też w restauracjach, gdzie skuszą się na coś bardziej ekskluzywnego. Zanim jednak zdecydujecie się na poważny zakup, poproście kogoś o radę. Lew na pewno was wysłucha.

Uwolnij przeszłość. Pozwól jej odjeść, to da ci wolność [PRZYPOWIEŚĆ]

Horoskop dzienny - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Nie zmarnujcie szansy, bo macie okazję zrealizować kilka ciekawych projektów. Przyjaciele o was nie zapomną, będą służyć pomocną dłonią. Nie ma sensu rezygnować z kilku spraw, bo może się zdarzyć, że o nich zapomnicie. Wieczorem poświęćcie sobie trochę czasu.

Horoskop dzienny - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Możecie być z siebie zadowoleni, bo uda wam się zrobić wszystko, co chcieliście. Wieczór niech będzie czasem dla was. Nie przejmujcie się aż tak bardzo tym, co mówią inni. Jeśli poczujecie, że potrzebujecie porady, odezwijcie się do Skorpiona.

Horoskop dzienny - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny będą bardzo energiczne. Pomiędzy realizowaniem obowiązków uda wam się nawiązać interesującą znajomość. Wieczorem wyjdźcie z przyjaciółmi, bo może spotkać was coś naprawdę zaskakującego. 

Horoskop dzienny - Waga (23 września do 22 października)

Przed wami dzień pełen wyzwań. Dla Wag to okazja, aby pokazać, na co je stać. Uważajcie jednak, aby atmosfera w pracy nie stała się sztywna. Może się to później obrócić przeciwko wam.

Horoskop dzienny - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Humor będzie wam dopisywał. Dzień będzie sprzyjał nawiązywaniu kontaktów i pielęgnowaniu znajomości. Zastanówcie się jednak, co mówicie, bo może to zostać wykorzystane przeciwko wam. Nie pozwólcie, aby splendor za wasze osiągnięcia spadł na innych.

Horoskop dzienny - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

To będzie dzień pełen uniesień. Może uda wam się dowiedzieć czegoś intrygującego o innych osobach z waszego otoczenia. Ale lepiej zachowajcie to dla siebie, bo może wyniknąć z tego nieprzyjemna sytuacja. Z oskarżeniami uważajcie. Zwłaszcza w przypadku Skorpionów.

Horoskop dzienny - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Będziecie dziś bardzo stylowi. W sprawach modowych możecie poradzić się Koziorożca. Wieczór przeznaczcie na relaks w gronie znajomych. Samotni mają szansę na silne uczucie.

Horoskop dzienny - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Dzień będzie obfitował w zaskakujące zdarzenia. Bądźcie czujni, bo niektórzy współpracownicy mogą chcieć wam zaszkodzić. Na szczęście intuicja będzie po waszej stronie. Z problemami możecie zwrócić się do Skorpiona.

Horoskop dzienny - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Nabierzecie odwagi i zaczniecie działać. Przychylnym okiem spojrzycie na zmiany. Wykorzystajcie ten dzień i dużo energii na wystąpienia i pomoc innym. Ale w drugiej części dnia przystopujcie nieco i poświęćcie czas bliskim.

Horoskop dzienny 18 lipca 2018. Więcej przeczytasz tutaj >>

Zobacz też: Ranking żon według znaków zodiaku: od przyjaciółki przez pielęgniarkę po ideał tradycjonalistów

Ranking mężów według znaków zodiaku: od materiału na starego kawalera po ideał, który nieba żonie przychyli

Więcej o: