Program TV na dziś: katastroficzny "Apollo 13" i świetne komedie - "Mama w opałach", "Hitch: Najlepszy doradca przeciętnego mężczyzny", "Tata do pary"

Co czeka na nas dziś w telewizji? Specjalnie dla was przestudiowaliśmy program TV na środę 18.07. Program TV na dziś zdecydowanie zachęca do tego, aby wieczór spędzić przed telewizorem. Szykujcie popcorn, słodkie przekąski i zasiadamy na kanapie!

ŚRODA 18.07.2018

PROGRAM TV na dziś: FILM

TVN 7 godz. 20:00

  • "Apollo 13" (Apollo 13) - dramat katastroficzny, USA 1995, reż. Ron Howard, wyk. Tom Hanks, Bill Paxton, Kevin Bacon, Ed Harris (140)

Jeden z lepszych filmów katastroficznych w historii kina. W kwietniu 1970 roku rozpoczyna się misja statku kosmicznego "Apollo 13", na pokładzie którego znajdują się Jim Lovell, Fred Haise i Jack Swigert. Gdy statek znajduje się w pobliżu Księżyca, eksploduje jeden ze zbiorników z tlenem. Tym samym dochodzi do uszkodzenia głównego silnika. Awarii ulegają kolejne systemy - także system zasilania. Załoga musi natychmiast opuścić kabinę sterowniczą i schronić się w lądowniku. Niestety zapas tlenu, który się tam znajduje, obliczono na dwie, a nie trzy osoby. Kosmonauci wspólnie z analitykami z ośrodka kontroli lotów szukają sposobów na ocalenie misji i samych siebie.

STOPKLATKA TV godz. 20.00

  • "Mama w opałach" (Motherhood) - komedia, USA 2009, reż. Katherine Dieckmann, wyk. Uma Thurman, Daisy Tahan, David Schallipp, Stephanie Szostak (85 min.)

Elizie Welch (Uma Thurman) dni wypełnia opieka nad dwójką dzieci. Jej dzień to pasmo niekończących się obowiązków. Każdego ranka wyprawia córkę do szkoły, a męża do pracy. Przez następne godziny zajmuje się dwuletnim synkiem, psem, sprzątaniem domu, gotowaniem posiłków i robieniem zakupów. Przychodzi moment, kiedy nie wytrzymuje.  Kiedy zbliżają się szóste urodziny jej córki, jest na skraju wytrzymałości. Do rutynowych zajęć dochodzi zorganizowanie przyjęcia i kupno prezentów. Mimo natłoku obowiązków Elizie bierze udział w konkursie na najlepszy esej, w którym termin dostarczenia prac upływa o północy.

POLSAT godz. 20:45

  • "Hitch: Najlepszy doradca przeciętnego mężczyzny" (Hitch) - komedia romantyczna, USA 2005, reż. Andy Tennant, wyk. Eva Mendes, Will Smith, Kevin James, Amber Valletta (118 min.)

Alex Hitchens (Will Smith) jest prywatnym doradcą do spraw uwodzenia kobiet. Twierdzi, że każdego mężczyzny potrafi zrobić Romea i Casanovę w jednym. Nigdy nie narzeka na brak klientów. Poznajemy go, gdy bierze pod swoje skrzydła nieśmiałego, a na dodatek bardzo otyłego księgowego - Alberta. Jego podopieczny jest nieszczęśliwie zakochanym w urodziwej i bogatej Allegrze Cole. Alex też zupełnie nieoczekiwanie zakochuje się w pięknej, lecz dość cynicznej dziennikarce z nowojorskiego pisma. Znajomość stopniowo nabiera tempa. Sielanka kończy się z chwilą, gdy kobieta odkrywa, czym naprawdę zajmuje się Hitch.

TVP 2 godz. 20:45

  • "Tata do pary" (Kokowääh) - komedia, Niemcy 2011, reż. Til Schweiger, wyk. Til Schweiger, Emma Schweiger, Jasmin Gerat, Samuel Finzi (121 min.)

Til Schweiger jest nie tylko scenarzystą i reżyserem filmu, lecz także gra w nim główną rolę.

Scenarzysta Henry z trudem utrzymuje się z otrzymywanych zleceń. Ledwo łączy koniec z końcem. Ma za to dużo wolnego czasu, który przeznacza głównie na kolejne romanse. Pewnego dnia mężczyzna otrzymuje propozycję od byłej dziewczyny, wziętej pisarki Kathariny. Była ukochana zaprasza go do współpracy przy pisaniu scenariusza. Dla Henry'ego to szansa na sukces zawodowy i zbliżenie się do jedynej kobiety, którą wciąż kocha. Sytuacja komplikuje się, gdy Henry zastaje pod drzwiami 8-letnią Magdalenę. Dziewczynka okazuje się owocem ich przelotnego związku. Kobieta nalega, by Henry jakiś czas zajął się małą dziewczynką.

Na co do kina w lipcu? Doczekaliśmy się powrotu "Iniemamocnych" i "Mamma Mia"!

PROGRAM TV na dziś: SERIAL

TVP 2 godz. 19:35 i 20:10

  • "Barwy Szczęścia" - serial obyczajowy, Polska 2018, wyk. Marta Nieradkiewicz, Katarzyna Glinka, Izabela Kuna (35 min.)

Odcinek 1874, 1875. Ewa boi się, że Krzepiński porwie ją i zrobi jej w końcu krzywdę. Piotr usiłuje ze wszystkich sił zapewnić córce bezpieczeństwo. Z pomocą Walawskiemu przychodzi Zosia.

TVN 20:15

  • "Na Wspólnej" - serial obyczajowy, Polska 2018, wyk. Grażyna Wolszczak, Renata Dancewicz, Jakub Wesołowski (35 min.)

Odcinek 2715. Staś prosi ojca, żeby odwiedzili w szpitalu Olgę. Kobieta początkowo spokojnie bawi się z synkiem, lecz gdy Robert sugeruje, że trzeba iść do domu, matka nie chce wypuścić dziecka.

TVP2 godz. 23:00, 00:00

  • "Jedyna szansa" (Une chance de trop) - miniserial kryminalny, Francja 2015, wyk. Alexandra Lamy, Dana Delany (145 min.)

Odcinek 5. Alice Lambert budzi się, żeby nakarmić 6-miesięczną córkę. Nagle padają strzały. Gdy po tygodniu kobieta odzyskuje świadomość, okazuje się, że za¬bi¬to jej męża i porwano małą córeczkę.

Odcinek 6. W wyniku akcji zorganizowanej przez Richarda i Thierry'ego, Samuel ginie, a Lisa trafia w ręce policji. Oczyszczona z zarzutów Alice nie może się po¬go¬dzić z tym, że wciąż nie wie, co dzieje się z jej córką.

PROGRAM TV na dziś: PROGRAM ROZRYWKOWY

TVP 1 godz. 18:50

  • "Jeden z dziesięciu", teleturniej, Polska 2018, prowadzący: Tadeusz Sznuk

"Jeden z dziesięciu" to teleturniej, który gości w telewizyjnej jedynce już ponad 20 lat. Zawdzięcza swoją popularność nie tylko wartościowym nagrodom i ciekawej formule, lecz także ujmującej i spokojnej osobowości prowadzącego - Tadeusza Sznuka. Czy gospodarz zaskoczy nas w tym odcinku?

TVN godz. 20:55

  • "Milionerzy", teleturniej, Polska 2018, prowadzący: Hubert Urbański

12 pytań dzieli uczestników teleturnieju od tytułowego miliona. 12 pytań, 3 koła ratunkowe - pytanie do publiczności, pół na pół i telefon do przyjaciela - olbrzymi stres to wszystko, z czym muszą zmierzyć się uczestnicy. Towarzyszy im tradycyjnie czarujący Hubert Urbański.

Przeczytaj także:

Więcej o: