Program TV na dziś: "Inna kobieta" z fenomenalną Cameron Diaz, musical "Mamma Mia" z gwiazdorską obsadą i sensacyjna komedia "Zemsta cieciów"

Jak najlepiej spędzić czwartkowy wieczór? Oczywiście przed telewizorem! Program TV na czwartek 19.07. obfituje w wiele kinowych perełek. Co warto obejrzeć? Dziś królują komedie i filmy muzyczne! Sprawdźcie, co wybraliśmy z programu TV na dziś.

CZWARTEK 19.07.2018

PROGRAM TV na dziś: FILM

TV PULS godz. 20:00

  • "Mamma Mia!" (Mamma Mia!) - musical, USA/Wielka Brytania/Niemcy 2008, reż. Phyllida Lloyd, wyk. Meryl Streep, Amanda Seyfried, Stellan Skarsgård, Pierce Brosnan (108 min.)

Donna Sheridan (Meryl Streep) i jej 19-letnia córka (Amanda Seyfried) prowadzą mały pensjonat na greckiej wyspie Kalokairi.

Sophie, która ma poślubić Skya, marzy o tradycyjnym weselu. Chce, aby do ołtarza poprowadził ją ojciec. Niestety nigdy go nie poznała. Z pamiętnika matki dowiaduje się, że podczas lata 1979 roku, Donna romansowała aż z trzema mężczyznami. Zakłada, że jeden z nich musi być jej ojcem. W tajemnicy przed matką zaprasza na wesele nowojorskiego architekta Sama Carmichaela, londyńskiego bankiera Harry'ego Brighta oraz podróżnika i pisarza Billa Andersona. Który mężczyzna poprowadzi ją do ołtarza?

Na co do kina w lipcu? Doczekaliśmy się powrotu "Iniemamocnych" i "Mamma Mia"!

POLSAT godz. 20:10

  • "Inna kobieta" (The Other Woman) - komedia romantyczna, USA 2014, reż. Nick Cassavetes, wyk. Cameron Diaz, Kate Upton, Leslie Mann, Nicki Minaj (109 min.)

Nowojorska prawniczka Carly Whitten (Cameron Diaz) ma surowe zasady dotyczące związków. Gdy poznaje Marka Kinga, zakochuje się w nim bez pamięci i zapomina o swoich regułach.

Kobieta chce zrobić mu niespodziankę. Jedzie do jego domu w Connecticut. Drzwi otwiera żona Marka, Kate. Kobieta jest zszokowana, że mąż ją zdradza, a prawniczka jest wściekła, że dała się oszukać. Kobiety, o dziwo, zaprzyjaźniają się. Postanawiają dokonać zemsty. Pomaga im Amber, która okazuje się kolejną kochanką nieuczciwego mężczyzny.

TVN godz. 22:30

  • "Zemsta cieciów" (Tower Heist) - komedia sensacyjna, USA 2011, reż. Brett Ratner, wyk. Ben Stiller, Eddie Murphy, Casey Affleck, Matthew Broderick (104 min.)

Pracownicy ochrony pewnego bardzo luksusowego apartamentowca, który znajduje się w okolicach nowojorskiego Central Parku, dowiadują się, że zostali oszukani przez swojego pracodawcę. Pieniądze, które zbierali na emeryturę zostały zdefraudowane przez szefa. Ochroniarze są wściekli. Lata oszczędzania poszły na marne. Postanawiają więc zemścić się na nieuczciwym pracodawcy i planują go okraść.

Program TV na dziś: Zemsta cieciówProgram TV na dziś: Zemsta cieciów materiały prasowe

PROGRAM TV na dziś: SERIAL

TVP 2 godz. 19:35 i 20:10

  • "Barwy Szczęścia" - serial obyczajowy, Polska 2018, wyk. Marta Nieradkiewicz, Katarzyna Glinka, Izabela Kuna (35 min.)

Odcinek 1875 i 1876. Do Krystyny dociera, że Czesław jest oszustem. Alicja przejmuje zaproszenie do domu Krzepińskiego. O swoich planach informuje Łukasza.

TVN 20:15

  • "Na Wspólnej" - serial obyczajowy, Polska 2018, wyk. Grażyna Wolszczak, Renata Dancewicz, Jakub Wesołowski (35 min.)

Odcinek 2716. Policja informuje Marka, że Natalia zginęła pod kołami rozpędzonego samochodu. Zimiński nie może w to uwierzyć, nie dopuszcza do siebie tej myśli. Norbert podejmuje walkę o Klarę. Chce, żeby wzięła udział w zawodach sportowych. Nauczycielka polskiego nie wyraża na to zgody. Owczarek musi ją więc przekonać.

TVP 1 20:30

  • "Leśniczówka" - serial obyczajowy, Polska 2018, wyk. Jolanta Fraszyńska, Anna Seniuk, Krzysztof Globisz, Marek Bukowski (40 min.)

Odcinek 4. Katarzyna zostaje w Leśniczówce, by wspierać głuchoniemą siostrę Marynę. Tymczasem Krzysztof musi wracać do swojego biura w Warszawie. Na miejscu poznaje nową pracownicę, atrakcyjną Lidię, którą zatrudnił jego wspólnik Robert. Podkomisarz Nowacki rusza tropem mordercy.

Program TV na dziś: LeśniczówkaProgram TV na dziś: Leśniczówka materiały prasowe

PROGRAM TV na dziś: PROGRAM ROZRYWKOWY

TVP 1 godz. 18:55

  • "Jeden z dziesięciu", teleturniej, Polska 2018, prowadzący: Tadeusz Sznuk

Teleturniej „Jeden z dziesięciu” utrzymuje się na antenie telewizyjnej jedynki bardzo długo. Niezmiennie cieszy się olbrzymim powodzeniem wśród publiczności. A na udział w programie czeka się kilka miesięcy. To o czymś świadczy!

TVN godz. 20:55

  • "Milionerzy", teleturniej, Polska 2018, prowadzący: Hubert Urbański

Kolejny odcinek „Milionerów” i kolejne emocje. Hubert Urbański potrafi podkręcić tempo jak nikt inny. Niech czarujący uśmiech was nie zwiedzie! Prowadzący lubi podpuszczać uczestników programu i czasem to właśnie przez niego obstawiają złą odpowiedź.

TVP 1 godz. 21:10

"Sprawa dla reportera", magazyn interwencyjny, Polska 2018, prowadząca: Elżbieta Jaworowicz

"Sprawa dla reportera" to program społeczno-polityczny. Prowadząca - Elżbieta Jaworowicz - podejmuje się tematów trudnych, o których większość z nas woli milczeć. Po części reporterskiej, następuje część dyskusyjna. W studiu spotykają się eksperci i przedstawiciele osób, których dotyczył reportaż.

Więcej o: