Program TV na dziś: kultowe "Gwiezdne wojny cześć 3 - Zemsta Sithów", sensacyjny "Zakładnik" z gwiazdorską obsadą i mroczny, meksykański thriller "Zona. Teren prywatny"

Piątkowy wieczór przed telewizorem? Tak! Na co macie dziś ochotę? W programie TV na dziś znajdziemy coś zarówno dla fanów fantastyki, jak i dobrej sensacji. A może wolicie dramat obyczajowy? Sprawdźcie, co znajdziecie w programie TV w piątek 20.07.2018.

PIĄTEK 20.07.2018

PROGRAM TV na dziś: FILM

STOPKLATKA TV godz. 20:00

  • "Zona. Teren prywatny" (La zona) - thriller, Hiszpania/Meksyk 2007, reż. Rodrigo Plá, wyk. Daniel Giménez Cacho, Alan Chávez, Carlos Bardem, Mario Zaragoza (88 min.)

Zona to bardzo ekskluzywne osiedle w Mexico City, jest odgrodzone od pobliskich slumsów murem i drutem kolczastym. Mieszkają tam najbogatsi. Policja bez nakazu nie ma tam prawa wstępu. Pewnej nocy burza doprowadza do awarii systemu bezpieczeństwa. Sytuację wykorzystuje trzech nastolatków ze slumsów, którzy zamierzają obrabować jeden z domów. Podczas włamania ginie kobieta i dwóch napastników. Trzeci ukrywa się w podziemiach osiedla. Mieszkańcy biorą sprawiedliwość w swoje ręce i organizują obławę.

Program TV na dziś: Zona. Teren prywatnyProgram TV na dziś: Zona. Teren prywatny materiały prasowe

POLSAT godz. 20:05

  • "Gwiezdne wojny: część 3 - Zemsta Sithów" (Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith) - science fiction, USA 2005, reż. George Lucas, wyk. Ewan McGregor, Ian McDiarmid, Natalie Portman, Hayden Christensen (140 min.)

Zbliża się koniec wojny klonów. Separatyści, dowodzeni przez lorda Sithów, Dooku, porywają kanclerza Palpatine'a. Z akcja ratunkową wyruszają rycerze Jedi - mistrz Obi-Wan Kenobi i Anakin Skywalker. Anakin łamie główną zasadę Zakonu. Zabija bezbronnego Dooku.

Tymczasem ocalony kanclerz prowadzi dalej swoje niecne działania. Rośnie w siłę i domaga się kolejnych uprawnień. Chce, żeby to młody i niepokorny Anakin reprezentował go w Radzie Jedi. Skywalker domyśla się, że to on jest wielkim lordem Sithów. Kiedy się orientuje, jest już dla niego za późno. Zwiedziony mocą Palpatine'a, przechodzi na jego stronę, aby uratować życie ukochanej.

TVN godz. 23:00

  • "Zakładnik" (Collateral) - sensacyjny,  USA 2004, reż. Michael Mann, wyk. Tom Cruise, Jamie Foxx, Mark Ruffalo, Jada Pinkett-Smith (120 min.)

Max (Jamie Foxx) pracuje od 12 lat jako taksówkarz. Jeździ przede wszystkim na nocnej zmianie, ponieważ wiąże się to z mniejszym stresem i korkami, a za to dostaje większe napiwki. Podczas kursów chętnie rozmawia z klientami. Ma niesłychany dar do obserwowania ludzi.

Pewnego dnia do jego taksówki wsiada mężczyzna, który twierdzi, że zajmuje się nieruchomościami i ma parę spotkań do porannego samolotu. Płaci Maksowi dodatkowe pieniądze, aby na tę jedną noc został jego kierowcą na wyłączność. Znęcony łatwym zarobkiem bohater, już wkrótce żałuje, że przystał na propozycję.

Program TV na dziś: ZakładnikProgram TV na dziś: Zakładnik materiały prasowe

PROGRAM TV na dziś: SERIAL

TVP 2 godz. 19:35

  • "Barwy Szczęścia" - serial obyczajowy, Polska 2018, wyk. Marta Nieradkiewicz, Katarzyna Glinka, Izabela Kuna (35 min.)

Odcinek 1876. Krystyna orientuje się, że Czesław jest oszustem i z pomocą Anety postanawia dać mu nauczkę. Patryk ma kolejną stłuczkę pod blokiem Oliwki i Kajtka. Tym razem wjeżdża w auto Sebastiana. Do Umińskiej odzywa się Krzepiński i zaprasza ją do siebie. Kobieta przyjmuje zaproszenie ale, wcześniej uprzedza o tym Sadowskiego. Boi się, że przepadnie bez wieści.

TVP 2 godz. 22:05 i 22:55

  • "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas", USA 2000-2015 - odcinek 6, 7 (Sezon 15): The Twin Paradox, Road to Recovery  (90 min.)

Odcinek 6. Kolejna sprawa z udziałem Mordercy z Portu. Morderca, a raczej mordercy znowu wymykają się bezkarnie z rąk policji, a ofiar przybywa. Socjopatyczni bracia bliźniacy dają się we znaki nie tylko stolicy hazardu, Las Vegas. Zaczynają atakować też w innych miastach.

Odcinek 7. W basenie po hucznej imprezie zostają znalezione zwłoki młodej kobiety. Policjanci na początku podejrzewali nieszczęśliwy wypadek i utonięcie. Podczas śledztwa okazało się jednak, że denatka leczyła się w ośrodku leczenia uzależnień, skąd oddaliła się samowolnie. Ku zaskoczeniu śledczych okazało się, że została zamordowana w klinice uzależnień, a jej zwłoki przetransportowano do odległego o milę basenu.

PROGRAM TV na dziś: PROGRAM ROZRYWKOWY

TVP 1 godz. 18:50

  • "Jeden z dziesięciu", teleturniej, Polska 2018, prowadzący: Tadeusz Sznuk

Tadeusz Sznuk przygotował kolejną serię trudnych pytań dla uczestników show. Czy ktoś odpowie bezbłędnie na wszystkie jego pytania?

TVN godz. 15:00

  • "Kuchenne rewolucje", reality show, Polska 2018, prowadząca: Magdalena Gessler

Odcinek 7 (Sezon 3) : Restauracja Maxim, Wieliczka. Magda Gessler odwiedza turystyczne miasto. W niedalekiej odległości od słynnej kopalni soli, ponad 30 lat temu została założona restauracja Maxim. Prowadzi ją pan Andrzej z dziećmi. Kiedyś bardzo popularna, dziś świeci pustkami. Pan Andrzej winą za wszelkie niepowodzenia obarcza dzieci. Ma rację? Ulubiona restauratorka Polaków sprawdzi to osobiście.

Na co do kina w lipcu? Doczekaliśmy się powrotu "Iniemamocnych" i "Mamma Mia"!

Więcej o: