Program TV na dziś: urocza komedia romantyczna "Walentynki", sensacyjna perełka "Pan i Pani Killer" oraz oscarowe "Życie Pi"

Co warto obejrzeć dziś w telewizji? Program TV na sobotę 21.07. zapowiada się obiecująco. Kończcie więc grillowanie, przygotowujcie popcorn i zasiadamy przed telewizorami. Co dziś warto wybrać z programu TV? Sprawdzamy!

SOBOTA 21.07.2018

PROGRAM TV na dziś: FILM

TVN godz. 20:00

  • "Walentynki" (Valentine's Day) - komedia romantyczna, USA 2010, reż. Garry Marshall, Julia Roberts, Jamie Foxx, Ashton Kutcher, Anne Hathaway, Jessica Alba (128 min.)

Kilka uroczych miłosnych historii opowiedzianych przez króla komedii romantycznych - Garry’ego Marshalla. Bohaterów poznajemy w dniu świętego Walentego. W Los Angeles przecinają się tego dnia ścieżki kilkunastu osób. Między innymi jest to zakochana w żonatym lekarzu Julia, przeżywające kryzys małżeństwo - Edgar i Estelle, samotna Kara, Morley, której właśnie oświadczył się chłopak, a także powracająca z frontu kapitan Kate Hazeltine i dziennikarz sportowy Kelvin, który wbrew swojej woli musi przygotować materiał o walentynkach. Po przygodach tego dnia, żadne z nich nie spojrzy na walentynki w ten sam sposób co kiedyś.

Program TV na dziś: WalentynkiProgram TV na dziś: Walentynki materiały prasowe

POLSAT godz. 20:10

  • "Życie Pi" (Life of Pi) - dramat przygodowy, USA/Tajwan/Wielka Brytania 2012, reż. Ang Lee, wyk. Suraj Sharma, Irrfan Khan, Adil Hussain, Tabu (127 min.)

Syn właściciela indyjskiego zoo, Pi, od najmłodszych lat poszukuje swojej duchowej drogi. Próbuje różnych metod, poznaje kolejne religie - zgłębia nie tylko hinduizm, lecz także chrześcijaństwo i islam. Każda z tych religii jest mu bliska i w każdej odnajduje Boga.

Kiedy ma 17 lat, jego ojciec postanawia przeprowadzić się do Kanady. Mężczyźni pakują swój dobytek - w tym zwierzęta z zoo - na statek i wyruszają w podróż. Podczas przeprawy przez morze ich statek  tonie. Tylko Pi i kilku dzikim zwierzętom, w tym tygrysowi bengalskiemu, udaje się przeżyć. Dryfują po ocenie na małej szalupie. Pi próbuje oswoić drapieżnika. Zaprzyjaźnia się z nim.

TVP 1 godz. 21:05

  • "Pan i Pani Killer" (Killers) - komedia sensacyjna, USA 2010, reż. Robert Luketic, wyk. Ashton Kutcher, Katherine Heigl, Tom Selleck, Catherine O'Hara (96 min.)

Jen Kornfeldt (Katherine Heigl) pracuje w branży komputerowej. Po rozstaniu z ukochanym przestała wierzyć, że kiedykolwiek jeszcze się uda jej się zakochać.

Rodzice proponują jej wspólne wakacje na Riwierze Francuskiej. Dziewczyna decyduje się jechać. To tam Jen poznaje inżyniera Spencera Aimesa. Wakacyjny romans przekształca się w trwały związek. Niestety po trzech latach małżeństwa przeszłość Spencera daje o sobie znać. Jen odkrywa, że mąż był tajnym agentem służb wywiadowczych do zadań specjalnych. Wycofał się z branży, ale pracodawcy nie zaakceptowali jego decyzji.

Program TV na dziś: Pan i Pani KillerProgram TV na dziś: Pan i Pani Killer materiały prasowe

TVN 7 godz. 21:20

  • "Moulin Rouge" (Moulin Rouge) - musical, USA/Australia/Francja 2001, reż. Baz Luhrmann, wyk. Nicole Kidman, Ewan McGregor, John Leguizamo, Jim Broadbent (127 min.)

Ubogi pisarz Christian (Ewan McGregor) jest zakochany z wzajemnością w pięknej Satine (Nicole Kidman) - gwieździe najsłynniejszego i najbardziej skandalizującego klubu nocnego w Paryżu. Ich miłość zostaje wystawiona na ciężką próbę. W zdolnej i przede wszystkim olśniewająco pięknej artystce zakochuje się książę. Od uległości Satine mężczyzna uzależnia finansowanie nowego przedstawienia, którego autorem i reżyserem jest zdolny Christian. Co zrobią zakochani?

Program TV na dziś: Moulin RougeProgram TV na dziś: Moulin Rouge materiały prasowe

PROGRAM TV na dziś: PROGRAM ROZRYWKOWY

TVP 2 godz. 14:00

  • "Familiada", teleturniej, Polska 2018, prowadzący: Karol Strasburger

Dwie pięcioosobowe drużyny powalczą, jak co tydzień, o 15 tysięcy złotych. Zmierzą się z pytaniami Karola Strasburgera. Trudność polega na tym, że muszą trafić w odpowiedzi, które najczęściej wybierali ankietowani.

TVP 2 godz. 14:35

  • "Koło fortuny", teleturniej, Polska 2018, prowadzący: Rafał Brzozowski

Rozśpiewany Rafał Brzozowski i urocza Izabela Krzan zapraszają do „Koła fortuny”. Uczestnicy muszą znać wiele polskich przysłów, lecz także zmierzyć się z muzyczną zagadką i wykazać wiedzą z takich dziedzin jak chemia, fizyka czy matematyka.

TVP 1 godz. 17:25, 17:30

  • "Letnie Grand Prix w Wiśle" - konkurs indywidualny mężczyzn na skoczni HS 134 - studio i konkurs na żywo

Tym razem skoczkowie zmierzą się w Wiśle w konkursie indywidualnym. Jest to już dwudziesta piąta edycja Letniego Grand Prix. W czołówce spodziewamy się wielu Polaków.

TVP2 godz. 22:30, 23:30

  • "XVII Mazurska Noc Kabaretowa. Mrągowo 2015", festiwal, Polska 2015 (1 odcinek - 50 min.)

Podczas tej edycji festiwalu kabaretowego w Mrągowie tematem były stosunki damsko-męskie. Autorzy analizowali, jak owe relacje zmieniły się w ostatnich latach. Goście występują wraz z kabaretem Smile.

Na co do kina w lipcu? Doczekaliśmy się powrotu "Iniemamocnych" i "Mamma Mia"!

Więcej o: