Program TV na dziś: przezabawna polska komedia "E=mc2", przejmujący dramat "Wszyscy ludzie króla" i trzymający w napięciu thriller "Furia" z Melem Gibsonem

Nikt nie lubi poniedziałków. Dlatego poniedziałkowy wieczór najlepiej spędzić przed telewizorem! Program TV na poniedziałek 23.07 zapowiada się imponująco, jest z czego wybierać. Co znajdziemy w programie TV na dziś?

PONIEDZIAŁEK 23.07.2018

PROGRAM TV na dziś: FILM

POLSAT  godz. 20.00

  • "Furia" (Edge of Darkness) - sensacyjny, Wielka Brytania/USA 2010, reż. Martin Campbell, wyk. Mel Gibson, Ray Winstone, Bojana Novaković, Danny Huston (117 min.)

Thomas Craven (Mel Gibson), detektyw w wydziale zabójstw bostońskiej policji, jest samotnym wdowcem. Jego cała rodzina i oczko w głowie to 24-letnia córka. Dziewczyna przyjeżdża z wizytą, a ojciec odbiera ją z lotniska. W drodze do domu okazuje się, że Emma bardzo źle się czuje. Gdy objawy chorobowe nasilają się, konieczna staje się wizyta w szpitalu. Kiedy wychodzą z domu, Emmę dosięgają strzały mordercy. Dziewczyna umiera w ramionach ojca. Detektyw postanawia przeprowadzić prywatne śledztwo. Odkrywa drugie, mroczne życie, które prowadziła córka.

Program TV na dziś: FuriaProgram TV na dziś: Furia materiały prasowe

TVP 2 godz. 20:45

  • "E=mc2" - komedia, Polska 2002, reż. Olaf Lubaszenko, wyk. Cezary Pazura, Olaf Lubaszenko, Agnieszka Włodarczyk, Renata Dancewicz (94 min.)

Max (Olaf Lubaszenko) jest doktorem filozofii. Jednak praca naukowa nie przynosi kokosów, więc musi dorabiać. Pisze na zamówienie prace magisterskie, dyplomowe i licencjackie. Dostaje zlecenie od nowej klientki - Stelli, studentki pedagogiki i dziewczyny gangstera. Niestety Max zakochuje się w Stelli, a jej chłopak - "Ramzes" - postanawia awansować w hierarchii społecznej i zdobyć tytuł doktora filozofii. O ironio, tematem jego pracy dyplomowej ma być paradoks kłamcy.

Program TV na dziś: E=mc2Program TV na dziś: E=mc2 materiały prasowe

METRO godz. 22:20

  • "Wszyscy ludzie króla" (All the King's Men) - dramat obyczajowy, USA/Niemcy 2006, reż. Steven Zaillian, wyk. Sean Penn, Jude Law, Anthony Hopkins, Kate Winslet (128 min.)

Willi Stark (Sean Penn), małomiasteczkowy demagog, dzięki wsparciu grupy wpływowych i skorumpowanych polityków, zostaje gubernatorem stanu. Żądny władzy i pieniędzy szybko zapomina o ideałach. Zamiast walczyć z tymi, którzy nadużywają władzy, staje się jednym z nich. Byli wrogowie zmieniają się w przyjaciół, a przyjaciele stają się przeciwnikami.

Na co do kina w lipcu? Doczekaliśmy się powrotu "Iniemamocnych" i "Mamma Mia"!

PROGRAM TV na dziś: SERIAL

TVP 2 godz. 19:35 i 20:10

  • "Barwy Szczęścia" - serial obyczajowy, Polska 2018, wyk. Marta Nieradkiewicz, Katarzyna Glinka, Izabela Kuna (35 min.)

Odcinek 1876, odcinek 1877. Umińska budzi się na kanapie u Krzemińskiego. Nie może dojść do siebie po tym, jak wieczorem straciła przytomność. Nie wie, co się stało. Janek daje porządną reprymendę pracownikom klubu.

TVN godz. 20:15

  • "Na Wspólnej" - serial obyczajowy, Polska 2018, wyk. Grażyna Wolszczak, Renata Dancewicz, Jakub Wesołowski (35 min.)

Odcinek 2717. Marta ogląda zdjęcia synka z pobytu w Krakowie. Kiedy zauważa na nich Marcina, jest w szoku. Zaczyna rozumieć, że gwałciciel zwolnił Olafa ze strachu, że prawda wyjdzie na jaw. Konarska już wie, że musi powiedzieć prawdę ukochanemu. Co zrobi Kubicki? Zimiński jest kompletnie rozbity po śmierci Natalii i zupełnie nie radzi sobie z maleńkim synkiem. Danka także jest potężnie poruszona wiadomością o tej tragedii. Rozumie, co przeżywa jej były mąż.

TVP 1 20:30

  • "Leśniczówka" - serial obyczajowy, Polska 2018, wyk. Jolanta Fraszyńska, Anna Seniuk, Krzysztof Globisz, Marek Bukowski (40 min.)

Odcinek 5. Chora Zuzia ma bardzo wysoką gorączkę. Niepokój budzi fakt, że dziewczynka zdaje się rozmawiać ze zmarłym Antonim. Dzięki Karczowi Zuzię odwiedza doktor Zdziebłowska. Krzysztof dowiaduje się, że Robert planuje sprzedać firmę Amerykanom.

PROGRAM TV na dziś: PROGRAM ROZRYWKOWY

TVN godz. 20:55

  • "Milionerzy", teleturniej, Polska 2018, prowadzący: Hubert Urbański (30 min.)

Hubert Urbański powita nas już w 91. odcinku nowej edycji programu. Kilku uczestników będzie miało szansę zmierzyć się w walce o prawdziwie duże pieniądze - milion złotych.

TVP 1 godz. 21:05

  • "Rolnik szuka żony 4", reality show, Polska 2017, prowadząca: Marta Manowska (47 min.)

Odcinek 2. Pięciu rolników szuka miłości swojego życia. Mają wszystko - pracę, luksusowe domy, dobre zarobki oraz ciekawe pasje. Brakuje im tylko jednego - partnerki, która będzie chciała dzielić z nim życie na dobre i na złe. Czy znajdą bratnią duszę w programie?

TVN godz. 21:30

  • "Projekt Lady", reality show, Polska 2018, prowadząca: Małgorzata Rozenek-Majdan (60 min.)

Uczestniczki programu wraz z prowadzącymi lecą do Paryża. Mentorki zadbają o to, aby w programie wycieczki znalazły się nie tylko turystyczne miejsca, lecz także cenne lekcje manier. Małgorzata Rozenek-Majdan, Irena Kamińska-Radomska i Tatiana Mindewicz-Puacz bacznie obserwują zachowanie podopiecznych.

Więcej o: