Program TV na dziś: sensacyjna komedia z gwiazdorską obsadą "Mexican", perełka kina akcji "Wolverine" z wyjątkowym Hugh Jackmanem i kultowy "Rocky 5"

Czego dziś szukacie w programie TV? Na co macie ochotę? Dobra sensacja, kino akcji, które trzyma w napięciu do ostatniej chwili? A może przezabawna komedia, przy której popłaczecie się ze śmiechu? Wszystko to, czeka na was w programie TV we wtorek 24.07.2018.

WTOREK 24.07.2018

PROGRAM TV na dziś: FILM

POLSAT godz. 20:10

  • "Wolverine" (The Wolverine) - sensacyjny, USA/Japonia/Australia/Wielka Brytania 2013, reż. James Mangold, wyk. Hugh Jackman, Tao Okamoto, Will Yun Lee, Rila Fukushima (126 min.)

Po śmierci ukochanej Jean, pogrążony w rozpaczy Wolverine mieszka w górach Alaski. Cierpi z dala od ludzi, a przede wszystkim przyjaciół. Pewnego dnia odnajduje go Yukio, posłanka umierającego pana Yashidy, któremu Logan uratował życie podczas II wojny światowej. Okazuje się, że jest to jeden z najbogatszych ludzi w Japonii. Mężczyzna chce się pożegnać ze swoim wybawcą i podarować mu wyjątkowy prezent. Wolverine niechętnie decyduje się na podróż i tym samym wplątuje się w skomplikowaną intrygę rodzinną. Gdy próbuje ochronić przed yakuzą wnuczkę Yashidy, Mariko, zostaje pozbawiony umiejętności szybkiej regeneracji.

STOPKLATKA TV godz. 20:00

  • "Mexican" (The Mexican) - komedia sensacyjna, USA/Meksyk 2001, reż. Gore Verbinski, wyk. Brad Pitt, Julia Roberts, Bob Balaban, James Gandolfini (115 min.)

Jerry Welbach przez ostatnie pięć lat wiernie służył mafii. Niestety to z jego winy szef trafił do więzienia. Za karę Bernie Nayman, zastępca uwięzionego bossa, wysyła Jerry’ego z niebezpieczną misją do Meksyku. Mężczyzna ma odnaleźć cenny pistolet, o którego walczy wielu kolekcjonerów. Nie jest to proste zadanie. Aby zwiększyć jego motywację, Leroy, płatny morderca wynajęty przez mafię, przetrzymuje jego narzeczoną w charakterze zakładniczki.

Program TV na dziś: MexicanProgram TV na dziś: Mexican materiały prasowe

TVP 2 godz. 20:45

  • "Rocky 5" (Rocky V) - dramat, USA 1990, reż. John G. Avildsen, wyk. Sylvester Stallone, Talia Shire, Burt Young, Sage Stallone (100 min.)

Po przeżyciach w Rosji bokser Rocky Balboa (Sylvester Stallone) postanawia raz na zawsze wycofać się z ringu. Aby pokryć długi, sprzedaje cały swój majątek. Udaje mu się ocalić jedynie klub. Aby związać koniec z końcem wraz z żoną Adrian i synem przenoszą się do najuboższej dzielnicy Filadelfii. Rocky junior nie radzi sobie w nowym miejscu zamieszkania. Tymczasem Rocky przygarnia młodego utalentowanego boksera, Tommy'ego Gunna. Zostaje jego trenerem.

Program TV na dziś: Rocky 5Program TV na dziś: Rocky 5 materiały prasowe

POLSAT godz. 22:55

  • "Zrodzony w ogniu" (Out of the Furnace) - dramat, USA/Wielka Brytania 2013, reż. Scott Cooper, wyk. Casey Affleck, Christian Bale, Woody Harrelson, Zoe Saldana (116 min.)

Russell pracuje w hucie. Wolny czas poświęca ukochanej i schorowanemu ojcu. Jego brat, Rodney, który zawsze marzył, by wyrwać się z robotniczego Braddock, służy w wojsku. Mężczyzna odbywa kolejne misje w Iraku. Russell trafia do więzienia za spowodowanie wypadku samochodowego. Gdy wychodzi, jego dziewczyna jest związana z policjantem, a ojciec nie żyje. Zadłużony Rodney nie radzi sobie z tą sytuacją i pakuje się w kłopoty.

PROGRAM TV na dziś: SERIAL

TVP 2 godz. 19:35 i 20:05

  • "Barwy Szczęścia" - serial obyczajowy, Polska 2018, wyk. Marta Nieradkiewicz, Katarzyna Glinka, Izabela Kuna (35 min.)

Odcinek 1877, 1878. Grzelakowie cieszą się, że dzięki współpracy z Reginą Czaplą ich masarnia zaczyna nareszcie przynosić jakiekolwiek zyski. Tymczasem bizneswoman wywabia podstępem Borysa ze sklepu. Chce porozmawiać z Aldoną w cztery oczy.

Trump tłumaczy się z konferencji z Putinem. Winę zrzucił na przejęzyczenie, ale to mu nie nie pomogło

TVN 20:15

  • "Na Wspólnej" - serial obyczajowy, Polska 2018, wyk. Grażyna Wolszczak, Renata Dancewicz, Jakub Wesołowski (35 min.)

Sandra ma po raz pierwszy zaśpiewać w nocnym klubie, który prowadzi Miłosz. Klara zostaje uczestniczką międzynarodowych zawodów. Wojtek zdaje teoretyczny egzamin na prawo jazdy. Dzieci ze szkoły Mani podejmują niebezpieczne wyzwania. Kiedy dowiaduje się o tym Żaneta, natychmiast przeprowadza z córką poważną rozmowę.

PROGRAM TV na dziś: PROGRAM ROZRYWKOWY

TVP 1 godz. 17:25

  • "Jaka to melodia?", teleturniej, Polska 2018, prowadzący Robert Janowski

Muzyczne zagadki, odgadywanie „ po jednej nutce”, zdolni uczestnicy, mnóstwo świetnych nagród i zabawny Robert Janowski. To wszystko czeka nas w uwielbianym od lat przez publiczność teleturnieju muzycznym „Jaka to melodia?”.

TVP 1 godz. 18:50

  • "Jeden z dziesięciu", teleturniej, Polska 2018, prowadzący: Tadeusz Sznuk

Tadeusz Sznuk przygotował kolejny zestaw pytań ze stu najróżniejszych kategorii. Dziesięciu uczestników musi wykazać się niebywałą wiedzą z zakresu choćby matematyki, chemii, języka polskiego czy geografii. A na dodatek mają niewiele czasu do namysłu. Czas cały czas ucieka.

TVN godz. 20:55

"Milionerzy", teleturniej, Polska 2018, prowadzący: Hubert Urbański

Hubert Urbański przywita uczestników czarującym uśmiechem. Ale niech was to nie zmyli! Nie będzie przyjemnie. Będzie nerwowo i stresująco. Zawodników czeka rywalizacja w konkurencji „kto pierwszy, ten lepszy”. A potem będzie już tylko gorzej…

Więcej o: