Program TV na dziś: komedia z Jennifer Aniston "Dorwać byłą", komediodramat "Dobry rok" oraz thriller "Mroczna prawda" z Andy Garcią i Evą Longorią w rolach głównych

Co czeka na nas dziś w telewizji? Komedie, trzymające w napięciu thrillery, a może melodramaty wyciskające łzy z oczu? Specjalnie dla was przestudiowaliśmy program TV na środę 25.07. Program TV na dziś zdecydowanie zachęca do tego, aby wieczór spędzić przed telewizorem. Wybierzcie coś z naszych propozycji i zasiądźcie wygodnie na kanapie.

ŚRODA 25.07.2018

PROGRAM TV na dziś: FILM

POLSAT godz. 20:40

  • "Dorwać byłą" (The Bounty Hunter) - komedia romantyczna, USA 2010, reż. Andy Tennant, wyk. Gerard Butler, Jennifer Aniston, Christine Baranski, Jason Sudeikis (110 min.)

Milo Boyd (Gerard Butler) to były policjant. Teraz "pracuje" jako łowca nagród. Mężczyzna ledwie wiąże koniec z końcem. Liczy, że nowe zlecenie będzie wybawieniem od kłopotów finansowych. Milo musi odnaleźć i doprowadzić przed sąd swoją byłą żonę - ambitną dziennikarkę Nicole (Jennifer Aniston). Pozornie proste zadanie niespodziewanie się komplikuje, gdy wychodzi na jaw, że Nicole jest na tropie afery korupcyjnej w policji. Byli kochankowie są w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

TVN 7 godz.20:00

  • "Mroczna prawda" (A Dark Truth) - thriller, Kanada 2012, reż. Damian Lee, wyk. Andy Garcia, Eva Longoria, Deborah Kara, Forest Whitaker (116 min.)

W gęstej dżungli Ekwadoru rzeki spływają krwią. Dochodzi do masakry mieszkańców. Jedynie buntownik Francisco Francis i jego zdeterminowana żona Mia mogą ujawnić prawdę. Grozi im niebezpieczeństwo. Były agent CIA Jack Begosian podejmuje się misji uratowania Francisca. Ryzykuje wszystko w brutalnej i bezkompromisowej walce o ujawnienie mrocznej prawdy, o której inne narody nie chcą słyszeć.

Program TV na dziś: Mroczna prawdaProgram TV na dziś: Mroczna prawda materiały prasowe

TVN godz. 21:30

  • "Błękitna fala" (Blue Crush) - film obyczajowy, USA/Niemcy 2002, reż. John Stockwell, wyk. Kate Bosworth, Matthew Davis, Michelle Rodriguez, Sanoe Lake (104 min.)

Życiową pasją Anne Marie(Kate Bosworth) jest windsurfing. Sport ten uprawia praktycznie od zawsze i osiągnęła mistrzowski poziom. Dziewczyna zostaje zaproszona do udziału w prestiżowym konkursie. Aby wygrać zawody i zapewnić sobie wsparcie sponsora, Anne Marie rezygnuje z pracy i rozpoczyna intensywne treningi.

Dziewczyna poznaje Matta, któremu udziela lekcji surfingu. Zakochuje się w nim bez pamięci. Bliscy obawiają się, że przez nowego chłopaka ich przyjaciółka za mało koncentruje się na przygotowaniach do konkursu. Czy dziewczyna wystartuje w zawodach? Może miłość okaże się ważniejsza?

Program TV na dziś: Błękitna falaProgram TV na dziś: Błękitna fala materiały prasowe

TVP KULTURA godz. 22:20

  • "Dobry rok" (A Good Year) - komediodramat, Wielka Brytania/USA 2006, reż. Ridley Scott, wyk. Russell Crowe, Freddie Highmore, Abbie Cornish, Marion Cotillard (113 min.)

Max Skinner (Russell Crowe) zajmuje się inwestowaniem na giełdzie. Mieszka i pracuje w Londynie, gdzie odnosi naprawdę duże sukcesy zawodowe. Nigdy się nie ustatkował, podoba mu się życie kawalera, woli przelotne romanse niż stały związek.

Pewnego dnia Max otrzymuje wiadomość o śmierci wuja. Jedzie do Prowansji, gdzie spędził dzieciństwo. Zamierza spędzić tam jak najmniej czasu. Chce jak najszybciej sprzedać odziedziczoną posiadłość. Okoliczności komplikują mu plany. Max poznaje uroczą Fanny, a na dodatek znajduje pamiętniki, dzięki którym odkrywa rodzinne tajemnice. Zostanie na stałe w Prowansji?

Program TV na dziś: Dobry rokProgram TV na dziś: Dobry rok materiały prasowe

PROGRAM TV na dziś: SERIAL

TVP 2 godz. 19:35 i 20:10

  • "Barwy Szczęścia" - serial obyczajowy, Polska 2018, wyk. Marta Nieradkiewicz, Katarzyna Glinka, Izabela Kuna (35 min.)

Odcinek 1878, 1879. Umińska chce spędzić Wigilię z Krzepińskim. Podczas kolacji chce go zdemaskować. Sadowski niestety uważa ten pomysł za zbyt niebezpieczny. Relacja Piotra i Zosi w końcu przeradza się w prawdziwy związek.

TVN 20:15

  • "Na Wspólnej" - serial obyczajowy, Polska 2018, wyk. Grażyna Wolszczak, Renata Dancewicz, Jakub Wesołowski (35 min.)

Odcinek 2719. Weronika otrzymuje opinię biegłego psychiatry. Już wie, w jakim stanie zdrowia jest Olga. Przemek zaczął sumiennie wykonywać swoje obowiązki. Krzysztof jest w końcu z niego zadowolony. Tymczasem do Polski przylatuje była dziewczyna chłopaka, Paula. Pracuje jako modelka i zaprasza młodego Smolnego na imprezę.

Ocaleni z jaskini w Tajlandii wracają do domów

PROGRAM TV na dziś: PROGRAM ROZRYWKOWY

TVP 1 godz. 18:50

  • "Jeden z dziesięciu", teleturniej, Polska 2018, prowadzący: Tadeusz Sznuk

"Jeden z dziesięciu" to teleturniej, który gości w polskiej telewizji już ponad 20 lat. Jego nietypowa formuła przyciąga zarówno starszych, jak i młodszych widzów. Dzięki pytaniom z różnych dziedzin - od geografii przez religie świata po zagadki muzyczne - możemy poszerzyć swoje horyzonty i sprawdzić wiedzę.

TVN godz. 20:55

  • "Milionerzy", teleturniej, Polska 2018, prowadzący: Hubert Urbański

12 pytań dzieli uczestników teleturnieju od tytułowego miliona. 12 pytań, 3 koła ratunkowe - pytanie do publiczności, pół na pół i telefon do przyjaciela - olbrzymi stres i  presja publiczności to wszystko, z czym muszą zmierzyć się uczestnicy. Towarzyszy im czarujący, lecz rzucający podchwytliwe uwagi, Hubert Urbański.

Więcej o: