Program TV na dziś: festiwal przezabawnych komedii - "Kochanie, poznaj moich kumpli", "Trener bardzo osobisty" i "Legendy ringu"

Wakacje, wszyscy na urlopach, a ty siedzisz w pracy? Umil sobie chociaż wieczór i rozsiądź się wygodnie na kanapie przed telewizorem. Program TV na czwartek 26.07. wygląda naprawdę nieźle. Co warto obejrzeć? Dziś królują komedie. Sprawdźcie, co wybraliśmy z programu TV na dziś.

CZWARTEK 26.07.2018

PROGRAM TV na dziś: FILM

TV PULS godz. 20.00

  • "Kochanie, poznaj moich kumpli" (A Few Best Men) - komedia, Australia/Wielka Brytania 2011, reż. Stephan Elliott, wyk. Laura Brent, Kris Marshall, Xavier Samuel, Kevin Bishop (120 min.)

Podczas wakacji w ciepłych krajach David zakochuje się z wzajemnością w pięknej Mii. Młody Anglik i piękna Australijka szybko postanawiają wziąć ślub. Wesele odbędzie się w Górach Błękitnych, w posiadłości ojca panny młodej, znanego polityka Jima Ramme'a.

David jedzie na uroczystość wcześniej. Zabiera ze sobą grupę przyjaciół. Niestety jego kumple zamieniają przygotowania i samą imprezę w pasmo niekończących się katastrof. Wszystko zaczyna się dzień przed weselem, kiedy przyjaciele porywają… owcę senatora.

POLSAT godz. 20:10

  • "Trener bardzo osobisty" (Playing for Keeps) - komedia romantyczna, USA 2012, reż. Gabriele Muccino, wyk. Gerard Butler, Jessica Biel, Catherine Zeta-Jones, Uma Thurman (105 min.)

George Dryer (Gerard Butler), światowej sławy piłkarz, który przed laty zachwycał grą na stadionach Europy, obecnie ma spore kłopoty finansowe i rodzinne. Postanawia odzyskać rodzinę: żonę Stacie (Jessica Biel) i 9-letniego syna Lewisa, z którym widywał się dotychczas sporadycznie. Postanawia zatrudnić się jako trener piłkarskiej drużyny chłopca. Nie spodziewa się, że ta dość mało ambitna posada, da mu tyle frajdy. Na dodatek matki dzieci tracą dla niego głowę. W zasadzie całe miasteczko jest w niego zapatrzone. Czy poradzi sobie z tą nietypową dla niego popularnością?

Program TV na dziś: Trener bardzo osobistyProgram TV na dziś: Trener bardzo osobisty materiały prasowe

TVN godz. 22:30

  • "Legendy ringu" (Grudge Match) - komedia, USA 2013, reż. Peter Segal, wyk. Robert De Niro, Sylvester Stallone, Kim Basinger, Kevin Hart (113 min.)

Billy McDonnen (Robert De Niro) i Henry Sharp (Sylvester Stallone) są doświadczonymi pięściarzami, którzy przed laty zacięcie rywalizowali ze sobą na ringu. W 1983 roku, w przeddzień pojedynku, który miał rozstrzygnąć ich współzawodnictwo, Sharp ogłosił, że wycofuje się z zawodowego boksu. Po trzydziestu latach menedżer namawia ich do powrotu na ring i rozegrania ostatniej walki. Mają szansę udowodnić, kto jest najlepszym pięściarzem.

PROGRAM TV na dziś: SERIAL

TVP 2 godz. 19:35 i 20:10

  • "Barwy Szczęścia" - serial obyczajowy, Polska 2018, wyk. Marta Nieradkiewicz, Katarzyna Glinka, Izabela Kuna (35 min.)

Odcinek 1879 i 1880. Carina traci w pracy przytomność. Na szczęście Waleria czuwa, otacza ją opieką i zabiera dziewczynę do szpitala. Kobieta wciąż ukrywa przed wszystkimi, że jest w ciąży.

TVN 20:15

  • "Na Wspólnej" - serial obyczajowy, Polska 2018, wyk. Grażyna Wolszczak, Renata Dancewicz, Jakub Wesołowski (35 min.)

Odcinek 2720. Antoni umówił się z Alicją. Romanowi się to bardzo nie podoba. Między braćmi dochodzi do awantury i… bójki! Wojtek jest coraz bliżej odzyskania prawa jazdy.

Tymczasem nadchodzi dzień rozprawy dotyczącej praw rodzicielskich Roberta. Do sądu przychodzi Olga, która składa fałszywe zeznania, przez co Tadeusz naprawdę może stracić synka Stasia.

TVP 1 20:30

  • "Leśniczówka" - serial obyczajowy, Polska 2018, wyk. Jolanta Fraszyńska, Anna Seniuk, Krzysztof Globisz, Marek Bukowski (40 min.)

Odcinek 8. Katarzyna odkrywa, że Antoni kupił część lasu tylko po to, aby odebrać tę możliwość Karczowi. Ten jednak nie daje za wygraną i nadal dąży do powiększenia swoich terenów.

Tymczasem Krzysztof i Krystyna starają się przekonać Polę i jej kolegę, aby porzucili swój projekt i skupili się na przygotowaniach do matury. Majewski dostaje tajemniczą przesyłkę.

Na co do kina w lipcu? Doczekaliśmy się powrotu "Iniemamocnych" i "Mamma Mia"!

PROGRAM TV na dziś: PROGRAM ROZRYWKOWY

TVP 1 godz. 18:50

  • "Jeden z dziesięciu", teleturniej, Polska 2018, prowadzący: Tadeusz Sznuk

Teleturniej "Jeden z dziesięciu" oglądają nasze babcie, oglądają nasi rodzice, oglądamy i my. Z pozoru mało dynamiczna akcja programu od lat przyciąga wierną publiczność. Można wygrać niezłą sumkę i sprawdzić swoją wiedzę z aż 100 kategorii!

TVN godz. 20:55

  • "Milionerzy", teleturniej, Polska 2018, prowadzący: Hubert Urbański

Czekacie na kolejny odcinek "Milionerów"? My też! Ostatnio coraz częściej padają wygrane rzędu 250 000 zł i 125 000 zł. Może warto zgłosić się do programu i przy odrobinie szczęścia zasiąść na fotelu naprzeciwko Huberta Urbańskiego?

TVP 1 godz. 21:10

  • "Sprawa dla reportera", magazyn interwencyjny, Polska 2018, prowadząca: Elżbieta Jaworowicz

"Sprawa dla reportera" to, goszczący od lat na antenie telewizyjnej jedynki, program społeczno-polityczny. Prowadząca - Elżbieta Jaworowicz - podejmuje się tematów trudnych, o których większość z nas woli milczeć.

Więcej o: