Program TV na dziś: kultowe "Gwiezdne wojny: cześć 4 - Nowa nadzieja", sensacyjna perełka "Jack Ryan: Teoria Chaosu" oraz komedia kryminalna "Za ciosem"

Zmęczeni po całym tygodniu ciężkiej pracy? My też. Nie pozostaje nic innego, jak wybrać coś ciekawego z programu TV i zrelaksować się na kanapie. W programie TV na dziś znajdziemy coś zarówno dla fanów fantastyki, jak i dobrej sensacji. Co znajdziemy w programie TV w piątek 27.07.2018?

PIĄTEK 27.07.2018

PROGRAM TV na dziś: FILM

POLSAT godz. 20:00

  • "Gwiezdne wojny: cześć 4 - Nowa nadzieja" (Star Wars: Episode IV - A New Hope) - science fiction, USA 1977/1997, reż. George Lucas, wyk. Mark Hamil, Carrie Fisher, Harrison Ford, Alec Guinness (165 min.)

Galaktyką wstrząsa wojna domowa. Rycerze Jedi, którzy byli odpowiedzialni za pilnowanie międzygwiezdnego pokoju, zostali wytępieni przez Imperatora. Jednak rebeliantom udaje się wykraść plany potężnej broni Imperium - Gwiazdy Śmierci. Darth Vader usiłuje za wszelką cenę odnaleźć bazę buntowników i odzyskać plany. Tymczasem księżniczka Leia (Carrie Fisher) zostaje schwytana, ale wysłany przez nią sygnał z wezwaniem pomocy dociera do niejakiego Luke'a Skywalkera (Mark Hamil). Młody chłopak postanawia wyjść naprzeciw przeznaczeniu i dołączyć do rebelii.

Program TV na dziś' Gwiezdne wojny: Część IV - Nowa nadziejaProgram TV na dziś' Gwiezdne wojny: Część IV - Nowa nadzieja materiały prasowe

TVN godz. 20:00

  • "Jack Ryan: Teoria chaosu" (Jack Ryan: Shadow Recruit) - sensacyjny, USA/Rosja 2014, reż. Kenneth Branagh, wyk. Chris Pine, Keira Knightley, Kevin Costner, Kenneth Branagh (105 min.)

Jack Ryan (Chris Pine) pracuje w CIA jako analityk. Mężczyzna zostaje wysłany z misją do Moskwy. Ma rozpracować jednego z najpotężniejszych rosyjskich oligarchów, Wiktora Czerewina (Kenneth Branagh). Jack szybko odkrywa, że biznesmen w porozumieniu z rosyjskimi władzami planuje przeprowadzić atak na Stany Zjednoczone, który w konsekwencji ma doprowadzić do krachu na giełdzie w USA.

TVP 2 godz. 20:10

  • "Za ciosem" (Knock Off) - komedia sensacyjna, USA/Hongkong/Aruba 1998, reż. Hark Tsui, wyk. Jean-Claude Van Damme, Rob Schneider, Lela Rochon, Paul Sorvino (87 min.)

Rosyjska mafia planuje wprowadzić na światowy czarny rynek mikrobombę. Międzynarodowe służby wywiadowcze robią wszystko, żeby do tego nie dopuścić. Wszystko wskazuje na to, że świat czeka nowa fala terroryzmu. Jedyną nadzieją jest Marcus Ray - człowiek, który nie boi się pobrudzić rąk. Porzuca beztroskie życie biznesmena i playboya i wkracza w środek poważnego konfliktu.

Program TV na dziś: Za ciosemProgram TV na dziś: Za ciosem materiały prasowe

PROGRAM TV na dziś: SERIAL

TVP 2 godz. 19:35

  • "Barwy Szczęścia" - serial obyczajowy, Polska 2018, wyk. Marta Nieradkiewicz, Katarzyna Glinka, Izabela Kuna (35 min.)

Odcinek 1869. Darek jest zadowolony, bo działania agencji PR Tomczyka przynoszą w końcu efekty. Julita i Józek stają się rozpoznawalni, zdobywają coraz więcej fanów, udzielają mnóstwo wywiadów, a nawet dostają propozycje kontraktów reklamowych.

TVP 2 godz. 21:50 i 22:50

  • "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas", USA 2000-2015 - odcinek 8,9 (Sezon 15): Rubbery Homicide, Let's Make a Deal (90 min.)

Odcinek 8. Mężczyźni wkładają gumowe kostiumy lalek i spotykają się w jednym z klubów. Lalki są o siebie zazdrosne, kłócą się, rywalizują ze sobą. Pewnego dnia jedną z nich znaleziono na ulicy martwą -zadźganą pilnikiem do paznokci.

Odcinek 9. Po zamieszkach w więziennej pralni znaleziono zwłoki więźnia, który został ugodzony nożem, a następnie uduszony. Okazuje się, że denat był informatorem prokuratury i jednocześnie FBI. Donosił nie tylko na współwięźniów, lecz także na strażników więziennych.

PROGRAM TV na dziś: PROGRAM ROZRYWKOWY

TVP 1 godz. 18:50

  • "Jeden z dziesięciu", teleturniej, Polska 2018, prowadzący: Tadeusz Sznuk

Tadeusz Sznuk przywita nas czarującym uśmiechem i siłą spokoju. Czy jego spokój ducha i opanowanie udzielą się uczestnikom teleturnieju? Pomoże im to bezbłędnie odpowiadać na pytania i dotrzeć do finału?

TVN godz. 15:00

  • "Kuchenne rewolucje" - reality show, Polska 2018, prowadząca: Magdalena Gessler (50 min.)

Odcinek 12 (Sezon 3) : Darjan Brydż (Bystrzyca Kłodzka). Pierwsza część nazwy restauracji to skrót od imion wspólników: Dariusza i Jana, natomiast druga została przejęta z lokalem. Niestety lokal świeci pustakami. Czy Magda Gessler rozwikła dlaczego?

Dość szybko okazuje się, że w lokalu trudno coś zjeść już po godzinie 17. Obsługa o tej godzinie idzie już do domu. Znana w całej Polsce restauratorka zamierza to zmienić. Bierze się za gruntowne porządki zarówno w samym lokalu, jak i wśród właścicieli.

TVP 1 godz. 21:35

  • "Big Music Quiz" - teleturniej, Polska 2018, prowadzący: Sławomir (60 min.)

Odcinek 3. Dwie drużyny gwiazd rywalizują w rozpoznawania tytułów piosenek. Odpowiadają także na pytania związane z różnymi dziedzinami muzyki. W tym odcinku z zadaniami przygotowanymi przed estradową gwiazdę - Sławomira - zmierzą się m.in. Anna Dereszowska, Daria Widawska, Aleksandra Szwed i Marek Sierocki.

Więcej o: