Program TV na dziś: świetne komedie - "Zamiana ciał" oraz "Nadchodzi Polly" - i rewelacyjny polski dramat obyczajowy "Plac Zbawiciela"

W końcu upragniona sobota. W weekend stacje telewizyjne prześcigają się w propozycjach filmowych hitów. Program TV na sobotę 28.07. zapowiada się więc więcej niż świetnie. Co dziś warto wybrać z programu TV? Sprawdzamy!

SOBOTA 28.07.2018

PROGRAM TV na dziś: FILM

TVN godz. 20:00

  • "Zamiana ciał" (The Change-Up) - komedia, USA 2011, reż. David Dobkin, wyk. Ryan Reynolds, Jason Bateman, Olivia Wilde, Leslie Mann (140 min.)

Dave (Jason Bateman) i Mitch (Ryan Reynolds) to przyjaciele z dzieciństwa. Pierwszy, prawnik w renomowanej kancelarii, jest ojcem trójki dzieci i mężem pięknej Jamie. Pracuje intensywnie nad fuzją, która pozwoli mu na awans. Drugi, beztroski kobieciarz, sporadycznie występuje w reklamach i filmach… erotycznych. Zapracowany Dave marzy o przygodnym seksie i życiu, które prowadzi jego najbliższy przyjaciel. Natomiast Mitch zazdrości Dave'owi rodziny i stabilnej pracy. Podczas pewnego spotkania przyjaciele mówią sobie, że każdy z nich chciałby wieść życie tego drugiego. O dziwo, życzenie spełnia się następnego dnia.

Program TV na dziś: Zamiana ciałProgram TV na dziś: Zamiana ciał materiały prasowe

TVP 1 godz. 21:05

  • "Ślepy traf" (Runner Runner) - dramat sensacyjny, USA 2013, reż. Brad Furman, wyk. Justin Timberlake, Ben Affleck, Gemma Arterton, Anthony Mackie (100 min.)

Richie Furst (Justin Timberlake) jest zdolnym specjalistą od ekonomii. Po krachu na giełdzie wraca na studia na Uniwersytecie Princeton. Ma problem z pieniędzmi na czesne, więc kombinuje. Nagania kasynom internetowym klientów. Właścicielem jednego z nich jest Ivan Block (Ben Affleck), który zarządza swoim biznesem z Kostaryki. Przez oszustwa w firmie Blocka Richie przegrywa w pokera wszystkie oszczędności. Leci do San José, aby spotkać się z właścicielem imperium hazardowego. Block, będąc pod wrażeniem geniuszu Fursta, oferuje mu pracę.

TVN  godz. 22:20

  • "Nadchodzi Polly" (Along Came Polly) - komedia romantyczna, USA 2004, reż. John Hamburg, wyk. Ben Stiller, Jennifer Aniston, Philip Seymour Hoffman, Debra Messing (90 min.)

Reuben Feffer (Ben Stiller), rzeczoznawca w firmie ubezpieczeniowej, zostaje zdradzony przez żonę podczas miodowego miesiąca. Upokorzony mężczyzna nie chce już nigdy więcej nie wiązać się z żadną kobietą. Zwierza się z podjętej decyzji przyjacielowi, Sandy’emu Lyle. Pewnego dnia obaj panowie spotykają znajomą ze szkoły, Polly Prince (Jennifer Aniston). Atrakcyjna dziewczyna bardzo podoba się Reubenowi, choć charakterologicznie jest jego zupełnym przeciwieństwem. Jeszcze do niedawna nienawidzący kobiet rzeczoznawca, który prowadzi nudne życie i drobiazgowo planuje każdą minutę, postanawia się zmienić dla szalonej i nietuzinkowej Polly.

TVP KULTURA godz. 23:15

  • "Plac Zbawiciela" - dramat obyczajowy, Polska 2006, reż. Krzysztof Krauze, wyk. Joanna Kos-Krauze, Jowita Budnik, Ewa Wencel, Arkadiusz Janiczek (125 min.)

Beata (Jowita Budnik) i Bartek (Arkadiusz Janiczek) przeznaczają swoje wszystkie oszczędności na zakup mieszkania. Niestety nie dane im będzie cieszyć się nowym domem. Ich życie zamienia się w koszmar, gdy okazuje się, że ich deweloper bankrutuje. Zostają z wielkimi długami i dwójką małych dzieci bez dachu nad głową. Mieszkają u zgorzkniałej matki Bartka. Niebawem on nie wytrzymuje sytuacji i wyprowadza się do kochanki. Beata popada w depresję. Pozbawiona nadziei decyduje się na desperacki krok.

Program TV na dziś: Plac ZbawicielaProgram TV na dziś: Plac Zbawiciela materiały prasowe

PROGRAM TV na dziś: PROGRAM ROZRYWKOWY

TVP 2 godz. 14:00

  • "Familiada", teleturniej, Polska 2018, prowadzący: Karol Strasburger

Nie wyobrażamy sobie sobotniego obiadu bez kojącego głosu i humoru Karola Strasburgera. Jak co weekend miliony Polaków obejrzą zmagania dwóch pięcioosobowych rodzinnych drużyn w walce o 15 000 zł. Komu powiedzie się tym razem i przejdzie do finału oraz następnego odcinka?

TVP 2 godz. 14:35

  • "Koło fortuny", teleturniej, Polska 2018, prowadzący: Rafał Brzozowski

Rozśpiewany Rafał Brzozowski i urocza Miss Polonia Izabela Krzan zapraszają do "Koła fortuny". Trzech uczestników teleturnieju ma szansę wygrać naprawdę niezłe pieniądze i mnóstwo dodatkowych nagród. Wystarczy, że szybko podejmują decyzję i znają polskie przysłowia.

Na co do kina w lipcu? Doczekaliśmy się powrotu "Iniemamocnych" i "Mamma Mia"!

POLSAT godz. 20:05

  • "24. Festiwal kabaretów w Koszalinie - letnia Ambasada Humoru - kabaret i satyra", Polska 2018, prowadzący: grupa Koń Polski

Festiwal Kabaretu w Koszalinie to jedna z najstarszych imprez kabaretowych w Polsce. Co roku odwiedza ją rzesza wiernych fanów. Ze względu na remont amfiteatru 24. edycja została przeniesiona do hali widowiskowo-sportowej. Motywem przewodnim festiwalu jest ambasada humoru. Na scenie obok gospodarzy - kabaretu Koń Polski - w tym roku zobaczymy m.in.: Smile, Jurki i Kabaret Młodych Panów. Gwiazdą muzyczną będzie Sławomir.

Więcej o: