Program TV na dziś: sensacyjny "Niepowstrzymany" z Denzelem Washingtonem, polska komedia sensacyjna "Fuks" oraz trzymający w napięciu thriller "Lekcja przetrwania"

I znowu początek tygodnia. Jak przetrwać kolejny tydzień w pracy? Umilając sobie wieczory przed telewizorem! Program TV na poniedziałek 30.07 jest naprawdę ciekawy. Stacje telewizyjne zadbały o różnorodność propozycji. Co znajdziemy w programie TV na dziś?

PONIEDZIAŁEK 30.07.2018

PROGRAM TV na dziś: FILM

POLSAT godz. 20.05

  • "Niepowstrzymany" (Unstoppable) - sensacyjny, USA 2010, reż. Tony Scott, wyk. Denzel Washington, Chris Pine, Rosario Dawsonová, Ethan Suplee (98 min.)

Frank Barnes (Denzel Washington), maszynista z wieloletnim stażem, wraz z Willem Colsonem, który trafił do pracy na kolei po 4-miesięcznym przeszkoleniu, mają za zadanie przetransportować z fabryki cynku dwadzieścia wagonów tego metalu.

Tymczasem na stacji kolejarze przestawiają pociąg towarowy na inny tor. Ktoś popełnia drobny błąd, w wyniku czego prawie czterdzieści załadowanych wagonów i lokomotywa bez maszynisty ruszają przed siebie. W wagonach jest kilkadziesiąt litrów paliwa. Jeśli skład się wykolei, nastąpi ekologiczna katastrofa. Na kursie kolizyjnym jest pociąg prowadzony przez Barnesa i Colsona.

Program TV na dziś: NiepowstrzymanyProgram TV na dziś: Niepowstrzymany materiały prasowe

TVP 2 godz. 20:45

  • "Fuks" - komedia sensacyjna, Polska 1999, reż. Maciej Dutkiewicz, wyk. Agnieszka Krukówna, Maciej Stuhr, Janusz Gajos, Stanisława Celińska (95 min.)

Aleks (Maciej Stuhr) skończył właśnie osiemnaście lat. Urodziny świętował dość nietypowo: odpalił ładunek wybuchowy, ukradł samochód, przyczynił się do rozbicia dwóch radiowozów. Ale nie jest kryminalistą. Wszystkie te zdarzenia mają przybliżyć go do zemsty na człowieku, którego szczerze nienawidzi. Chce okraść biznesmena, który prowadzi brudne interesy. W swoją szaloną i niebezpieczną intrygę wciąga dziewczynę, która pracuje u owego biznesmena. Niestety, na trop Aleksa wpada dociekliwy śledczy, który obserwuje każdy jego krok.

POLSAT godz. 22:15

  • "Lekcja przetrwania" (The Edge) - thriller, USA 1997, reż. Lee Tamahori, wyk. Anthony Hopkins, Alec Baldwin, Elle MacPherson, Harold Perrineau (108 min.)

Miliarder Charles Morse (Anthony Hopkins) towarzyszy żonie, modelce Mickey (Elle MacPherson) oraz grupie fotografów w podróży na Alaskę. Bogacz podejrzewa, że jego ukochana i jeden z fotografów - Robert - są kochankami. Pewnego dnia ów mężczyzna  proponuje Charlesowi wyprawę w odległe rejony Alaski. W drodze powrotnej dochodzi do wypadku - ich samolot zderza się ze stadem ptaków i rozbija. Charlesowi, Robertowi i jego asystentowi, Stephenowi, udaje się przeżyć. Wkrótce Stephen ginie, a dwaj rywale są muszą zacząć współpracować, aby przetrwać.

PROGRAM TV na dziś: SERIAL

TVP 2 godz. 19:35 i 20:10

  • "Barwy Szczęścia" - serial obyczajowy, Polska 2018, wyk. Marta Nieradkiewicz, Katarzyna Glinka, Izabela Kuna (35 min.)

Odcinek 1869, odcinek 1870. Agata martwi się o Pawła, który nie wrócił do domu na noc. Okazuje się, że mężczyzna podczas imprezy z okazji zakończenia zdjęcia uległ urokom i wdziękom Marzeny.

TVN godz. 20:15

  • "Na Wspólnej" - serial obyczajowy, Polska 2018, wyk. Grażyna Wolszczak, Renata Dancewicz, Jakub Wesołowski (35 min.)

Odcinek 2721. Marcin dzwoni oburzony do Marty. Pyta dziewczynę o to, dlaczego go śledziła. Chwilę później Woźniak zatrzymuje kobietę przed redakcją i atakuje ją. Honorata znajduje u Romana zdjęcie dawnej ukochanej. To nie wszystko. Po chwili znajduje też miłosne listy.

TVP 1 20:30

  • "Leśniczówka" - serial obyczajowy, Polska 2018, wyk. Jolanta Fraszyńska, Anna Seniuk, Krzysztof Globisz, Marek Bukowski (40 min.)

Odcinek 9. Karcz składa Katarzynie ofertę zakupy domu Antoniego. Gdy kobieta odmawia i po kilku namowach nie chce zmienić zdania, zaskakuje ją propozycją, by zorganizować wieczór autorski. Tymczasem Krzysztof zdobywa inwestora do firmy. Robert jest sceptyczny i nie cieszy się z jego sukcesu.

Pamiętasz te seriale? Zobacz, jak zakończyły się "Alf", 'Cudowne lata"...

PROGRAM TV na dziś: PROGRAM ROZRYWKOWY

TVN godz. 20:55

  • "Milionerzy", teleturniej, Polska 2018, prowadzący: Hubert Urbański (30 min.)

Hubert Urbański znów zaprasza uczestników do emocjonującej rozgrywki. Stawka jest wysoka - milion złotych. Czy w końcu ktoś stanie na wysokości zadania i zgarnie okrągłą sumkę?

TVP 1 godz. 21:05

  • "Rolnik szuka żony 4", reality show, Polska 2017, prowadząca: Marta Manowska (47 min.)

Odcinek 4. Kolejne perypetie miłosne pięciu polskich rolników. Mężczyźni mają pewną pracę, dobre zarobki, często luksusowe domy. Brakuje im tylko jednego - bratniej duszy, która zechce towarzyszyć im na dobre i na złe. Czy uda im się w końcu znaleźć wymarzoną partnerkę?

TVN godz. 21:30

  • "Projekt Lady", reality show, Polska 2018, prowadząca: Małgorzata Rozenek-Majdan (60 min.)

Odcinek 11. Uczestniczki programu wciąż pozostają w Paryżu. W poprzednim odcinku musiały zaprezentować nienaganne maniery podczas uroczystej kolacji z przedstawicielami arystokracji i dyplomatami. Przed nimi kolejne zadania. Nie będą one łatwe. Na dodatek Małgorzata Rozenek-Majdan, Irena Kamińska-Radomska i Tatiana Mindewicz-Puacz bacznie obserwują zachowanie podopiecznych.

Więcej o: