Program TV na dziś: "Złe towarzystwo" z rewelacyjnym Anthonym Hopkinsem, trzymający w napięciu "Czerwony świt" i perełka filmów science fiction - "X-Men: Przeszłość, która nadejdzie"

Czego dziś szukacie w programie TV? Na co macie ochotę? Dobra sensacja, kino akcji, które trzyma w napięciu do ostatniej chwili? A może przezabawna komedia, przy której popłaczecie się ze śmiechu? Wszystko to, czeka na was w programie TV we wtorek 31.07.2018.

WTOREK 31.07.2018

PROGRAM TV na dziś: FILM

POLSAT godz. 20:05

  • "X-Men: Przeszłość, która nadejdzie" (X-Men: Days of Future Past) - science fiction, USA/Wielka Brytania/Kanada 2014, reż. Bryan Singer, wyk. Hugh Jackman, Booboo Stewart, Ian McKellen, Michael Fassbender (131 min.)

Mutanci są ścigani przez Sentinele - maszyny, które wykrywają gen mutacji i przejmują moce oraz wygląd ofiar. Żeby przetrwać, mutanci muszą sprawić, aby Sentinele nigdy nie powstały. Wolverine cofa się więc do lat 70. XX w. Ma odnaleźć Charlesa Xaviera i Magneta i namówić ich do współpracy. To jedyna szansa, aby powstrzymać doktora Bolivara Traska przed stworzeniem robotów. W latach 70. załamany po stracie przyjaciółki Xavier jest wrakiem człowieka. Tymczasem opłakiwana przez niego Raven, przechodzi na stronę wroga. Jej celem jest właśnie Trask.

Program Tv na dziś: X-Men: Przeszłość która nadejdzieProgram Tv na dziś: X-Men: Przeszłość która nadejdzie materiały prasowe

TVP 2 godz. 20:45

  • "Czerwony świt" (Red Dawn) - sensacyjny, USA 2012, reż. Dan Bradley, wyk. Chris Hemsworth, Josh Peck, Josh Hutcherson, Adrianne Palicki (89 min.)

Jed Eckert (Chris Hemsworth) wraca z wojska do miejscowości, w której mieszka jego młodszy brat, Matt, z ojcem. Wkrótce miasteczko przeżywa inwazję północnokoreańskich spadochroniarzy. Wybuchła wojna. Jed z bratem uciekają do domku w lesie. Zabierają ze sobą kilku przyjaciół. Planują przeczekać najgorsze, ale niestety zostają namierzeni. Nie mają wyjścia - rozpoczynają partyzancką walkę z wrogiem.

Program TV na dziś: Czerwony świtProgram TV na dziś: Czerwony świt materiały prasowe

TVN godz. 21:30

  • "Złe towarzystwo" (Bad Company) - komedia sensacyjna, USA/Czechy 2002, reż. Joel Schumacher, wyk. Anthony Hopkins, Peter Stormare, Kerry Washington, Chris Rock (145 min.)

Agenci CIA - Gaylord Oakes (Anthony Hopkins) i Kevin Pope (Chris Rock) - starają się rozpracować gang rosyjskich handlarzy bronią. Goni ich czas, bo gangsterzy chcą sprzedać ładunek nuklearny. Podczas jednej z akcji Pope zostaje zamordowany. Oakes prosi więc o pomoc jego brata bliźniaka. Wychowany na ulicy, Jake to typ buntownika. Mężczyźni mają zaledwie dziewięć dni, aby zrobić z niego agenta CIA, który w profesjonalny sposób poprowadzi całą akcję.

POLSAT godz. 23:00

  • "Lęk pierwotny" (Primal Fear) - thriller, USA 1996, reż. Gregory Hoblit, wyk. Richard Gere, John Mahoney, Laura Linney, Edward Norton (129 min.)

Martin Vail (Richard Gere), jeden z najlepszych adwokatów w Chicago, chce wziąć udział w procesie zabójcy arcybiskupa Richarda Rushmona. Prokurator oskarża 19-letniego Aarona Stamplera (Edward Norton), zatrzymanego niedaleko miejsca zbrodni. Wszystko wskazuje na jego winę - podczas zatrzymania chłopak miał poplamione krwią biskupa ubrania i jego pierścień w kieszeni. Jednak Aaron nie przyznaje się do winy. Proces przeradza się w osobistą batalię Vaila i ambitnej oskarżycielki Janet Venable, jego uczennicy i byłej kochanki. Adwokat uważa wygraną za punkt honoru. Nie zwraca uwagi na prawdę.

Program TV na dziś: Lęk pierwotnyProgram TV na dziś: Lęk pierwotny materiały prasowe

PROGRAM TV na dziś: SERIAL

TVP 2 godz. 19:35 i 20:10

  • "Barwy Szczęścia" - serial obyczajowy, Polska 2018, wyk. Marta Nieradkiewicz, Katarzyna Glinka, Izabela Kuna (35 min.)

Odcinek 1870, 1871. Carina wyznaje w końcu Górkom, że jest w ciąży. Waleria nie wierzy w jej opowieści o francuskim ojcu dziecka. Uważa, że może być nim ktoś z Polski.

TVN 20:15

  • "Na Wspólnej" - serial obyczajowy, Polska 2018, wyk. Grażyna Wolszczak, Renata Dancewicz, Jakub Wesołowski (35 min.)

Odcinek 2722. Młody Smolny może trafić do więzienia. Krzysztof wini siebie za to, co się stało. Przemek zdaje sobie sprawę, że koledzy, których kryje, zrzucają całą odpowiedzialnością właśnie na niego. Czy podejmie mądrą decyzję?

TVP 1 20:30

  • "Leśniczówka" - serial obyczajowy, Polska 2018, wyk. Jolanta Fraszyńska, Anna Seniuk, Krzysztof Globisz, Marek Bukowski (40 min.)

Odcinek 10. Paweł znajduje w lesie groźną pułapkę kłusowników. Krzysztof proponuje Lidii stanowisko kierownika do spraw marketingu. Katarzyna zdradza partnerowi, że coś ją kiedyś łączyło z Karczem.

PROGRAM TV na dziś: PROGRAM ROZRYWKOWY

TVP 1 godz. 17:25

  • "Jaka to melodia?", teleturniej, Polska 2018, prowadzący Robert Janowski

Trzech uczestników stanie dziś przed Robertem Janowskim. Kolejne muzyczne pytania to kolejne wyzwania. Teleturniej jest urozmaicony występami gwiazd i prowadzącego show.

TVP 1 godz. 18:50

  • "Jeden z dziesięciu", teleturniej, Polska 2018, prowadzący: Tadeusz Sznuk

Tadeusz Sznuk powita w studiu dziesięciu nowych zawodników. Każdy ma szansę przejść do finału finałów. Wystarczy, że… bezbłędnie będzie odpowiadał na trudne pytania ze stu najróżniejszych dziedzin.

TVN godz. 20:55

  • "Milionerzy", teleturniej, Polska 2018, prowadzący: Hubert Urbański

Hubert Urbański przywita nas jak co wieczór czarującym uśmiechem i ciętym żartem. Do śmiechu nie będzie jednak uczestnikom show. Najpierw muszą się oni wykazać szybkością w odpowiadaniu na pytanie w rundzie "kto pierwszy, ten lepszy", a następnie popisać wiedzą, aby zdobyć jak najwięcej pieniędzy.

Co sprawia, że film wygląda filmowo? Takie chwyty stosują specjaliści

Więcej o: