Anastazja jednym selfie pokazała, jak wygląda lato na Syberii. Internauci okrzyknęli ją "kobietą komarem"

Zimą szron na rzęsach, a latem chmary komarów. Anastazja Gruzdeva dwoma selfie pokazała kontrast pomiędzy porami roku na Syberii.

W styczniu pisaliśmy o najzimniejszej osadzie na świecie. Chodzi o Ojmiakon, niewielkiej wiosce we wschodniej Jakucji (republika położona na wschodzie Syberii). O tym, jak jest tam zimno i czym jest zima w Rosji, mogliśmy się przekonać m.in. dzięki wymownemu zdjęciu Anastazji Gruzdevy.

 

Rosjanka zrobiła selfie z oszronionymi rzęsami, a zdjęcie "zimowego makijażu" szybko obiegło internet i stało się synonimem zimowej aury na Syberii. Teraz Anastazja zszokowała świat autoportretem w wersji letniej.

Przeczytaj: Narzekasz na mróz? W tej wiosce ślina zamienia się w sople lodu, a dla jej mieszkańców zima w Polsce to tropiki

Naturalny i skuteczny spray przeciw komarom. Z tym mykiem bez problemu zrobisz go w domu!

Lato na Syberii

Na zdjęciu widzimy Rosjankę oblepioną przez chmary komarów. Mali krwiopijcy są wszędzie! Na twarzy, szyi, ramionach, dekolcie i bezlitośnie korzystają z momentu, w którym Anastazja robi selfie.

Czytaj: Swędzi, boli, piecze, puchnie... Nie wiesz, co cię ugryzło? Sprawdź [OBJAWY I ZDJĘCIA]

 
Nie ważne czy zatrzymasz się, żeby zrobić zdjęcie czy zebrać bukiet kwiatów. I tak staniesz się pożywieniem dla chmary komarów. To było okropne.

- skomentowała zdjęcie Anastazja.

W rozmowie z Syberian Times Rosjanka wspomina:

Zdjęcie zrobiłam w sekundę. Potem szybko wskoczyłam na rower i odjechałam.

Kobieta komar

Anastazja przyznała, że w "towarzystwie" komarów nie wytrzymałaby chwili dłużej. Kiedy odjechała, zastanawiała się, czy spragnione krwi komary byłyby w stanie wyssać z niej krew na śmierć.

Z kolei w komentarzach pod zdjęciem, ludzie nie dowierzali temu, co widzą. Anastazja została przez nich okrzyknięta "kobietą komarem".

To kobieta komar!
Czy to boli?
To jest chore!
Ale musiało ją potem swędzieć.

My jesteśmy pod wrażeniem jej wytrzymałości. Zimą "lodowe smokey eyes" przy minus 60 stopniach Celsjusza, a latem maseczka z komarów. Matka Natura jest niesamowita!

Jak wam się podoba slefie Anastazji w wersji letniej?

Sprawdź tez:

Kobieta czterdziestoletnia: 'Grupa młodzieńców rzuciła za mną: 'Ale MILFa!'. I to było zajebi*te!'

Picie dietetycznej coli zmniejsza o połowę ryzyko śmierci z powodu raka i jego nawrotów. Zwykła działa odwrotnie

Więcej o: