Horoskop dzienny 28 lipca 2018 roku. Dowiedz się, jak będzie wyglądał twój dzień

Horoskop dzienny 28 lipca 2018 roku zdradzi ci, jaki dzień cię czeka. Czy możesz liczyć na sukces w pracy? A może powinieneś przygotować się na trudną rozmowę z rodziną? Zobacz, co szykują dla ciebie gwiazdy.

Horoskop dzienny - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany będą dzisiaj pozostawać w sferze marzeń, ale też nie pominą rozważań na poważne tematy. Nie pozwólcie, aby zła aura zepsuła wam wieczór. Najlepszym lekiem na całe zło będzie spotkanie z przyjaciółmi.

Horoskop dzienny - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Sprawy rodzinne całkowicie was pochłoną. Ale gdy trzeba, bądźcie asertywni. Musicie mieć też czas dla siebie. Dobrym momentem na to będzie popołudnie. Szczególnie, że macie szansę na głębsze uczucie.

Horoskop dzienny - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Będziecie mieli ochotę spędzić ten dzień leniwie. Nie zabierajcie się za żadne zobowiązania, bo i tak nie uda wam się ich wykonać. Dzieci dostarczą wam dużo radości. Ale nie ulegajcie ich namowom.

Horoskop dzienny - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki będą dziś wiedzieć, czego chcą. Skwapliwie zabierzecie głos w każdej sprawie. Wasze zachowanie nie wszystkim jednak przypadnie do gustu. Może zakończyć się małą awanturą.

Jak znaleźć idealną partnerkę? [PRZYPOWIEŚĆ]

Horoskop dzienny - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Przed Lwami optymistyczny dzień. Poznacie nowych ludzi, którzy zaskarbią sobie waszą sympatię. Nie ufajcie plotkom. Uważajcie też, co mówicie, bo przez przypadek możecie zdradzić czyjś sekret.

Horoskop dzienny - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Będziecie dzisiaj w kreatywnym i twórczym nastroju. To dobry moment, aby zadbać o swoje pasje. Wieczorem wybierzcie się na towarzyskie spotkanie. Dobrym pomysłem będzie wyjście na koncert lub film. Będziecie wymigiwać się od domowych zajęć.

Horoskop dzienny - Waga (23 września do 22 października)

Dzień sprzyja wybaczaniu i zapominaniu o dawno doznanych urazach. Puśćcie w niepamięć również niepowodzenia. Dzisiaj dojdziecie do wielu ciekawych i inspirujących wniosków. Sprzyjają wam Strzelce i Wodniki.

Horoskop dzienny - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony nie będą mogły usiedzieć w miejscu. Spontanicznie zmienicie plany, aby spotkać się ze znajomymi. To dobry krok, bo nadarzy się okazja na poznanie interesujących osób. Zwracajcie uwagę na sympatycznego Wodnika i radosne Bliźnięta.

Horoskop dzienny - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce będą myśleć tylko o jednym: aby nigdzie nie wychodzić. Nie będziecie mieli ochoty na spotkania poza domem. To dobry moment, aby zadbać o siebie i własne potrzeby. Dzięki intuicji unikniecie nieporozumień.

Horoskop dzienny - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Ludzie będą do was dzisiaj bardzo pozytywnie nastawieni. Dzięki temu zapomną o tym, co kiedyś was poróżniło. Dzień będzie dobry nie tylko na pogodzenie się, ale też rozwijanie zainteresowań i odpoczynek. Jest szansa, że poznacie dzisiaj nowe osoby, które w przyszłości mogą stać się waszymi przyjaciółmi. 

Horoskop dzienny - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodnikom dzisiaj wszystko będzie się układać. Zachowacie pogodę ducha i podzielicie się radością z przyjaciółmi. Jeśli weekend spędzacie poza domem ze swoim partnerem, możecie być pewni, że będzie to przyjemny czas.

Horoskop dzienny - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby zadbają dzisiaj o każdy szczegół. Nic nie umknie waszej uwadze. Zainspirują was luksusowe przedmioty i sztuka. Dzięki temu wpadniecie na dobre pomysły na to, skąd wziąć więcej pieniędzy. 

Zobacz też: 

Byk unika miłosnego ryzyka, za to Barana łatwo poderwać. Dlaczego, jak i z kim zdradzają poszczególne znaki zodiaku? [MĘŻCZYŹNI]

 

Więcej o: