Program TV na dziś: dramat wojenny "Miasto 44", komediodramat "Dziewczyna z Jersey" oraz zabawna komedia "Agentka" z genialną Melissą McCarthy w roli tytułowej

Co czeka na nas dziś w telewizji? Komedie, trzymające w napięciu thrillery, a może dramaty wojenne? Specjalnie dla was przestudiowaliśmy program TV na środę 1.08. Program TV na dziś zdecydowanie zachęca do tego, aby wieczór spędzić przed telewizorem. Wybierzcie coś z naszych propozycji, przygotujcie przekąski i zasiądźcie wygodnie na kanapie.

ŚRODA 1.08.2018

PROGRAM TV na dziś: FILM

TVP KULTURA godz. 20:00

  • "Miasto 44" - dramat wojenny, Polska 2014, reż. Jan Komasa, wyk. Józef Pawłowski, Zofia Wichłacz, Antoni Królikowski, Anna Próchniak (122 min.)

Warszawa, lato 1944 r. Stefan (Józef Pawłowski) mieszka wraz z matką i bratem w kamienicy na Woli. Jego ojciec, oficer Wojska Polskiego, zginął w kampanii wrześniowej w 1939 r. Chłopak, wbrew woli ukochanej matki, wstępuje w szeregi Armii Krajowej. Do konspiracji wciąga go Kama, która się w nim kocha. Ale serce nie sługa. Stefan zakochuje się w delikatnej Biedronce. Nadchodzi 1 sierpnia. Stefan, Kama, Biedronka, Góral, Rogal i Beksa trafiają pod komendę Kobry. Przechodzą krwawy szlak bojowy od Woli po Czerniaków.

Program TV na dziś: Miasto 44Program TV na dziś: Miasto 44 materiały prasowe

POLSAT godz. 20:40

  • "Agentka" (Spy) - komedia kryminalna, USA 2015, reż. Paul Feig, wyk. Melissa McCarthy, Rose Byrne, Jude Law, Jason Statham (150 min.)

Susan Cooper (Melissa McCarthy) pracuje jako analityk w CIA. Jest naprawdę ekspertką w tym, co robi. Choć nie bierze udziału w misjach w terenie, jest bohaterką biura. Susan wspiera w akcjach agenta terenowego Bradleya Fine'a. Gdy mężczyzna popełnia błąd, a najlepszy agent zostaje zdekonspirowany, Susan postanawia wyjść zza biurka i wkroczyć do akcji. Nigdy tego nie robiła, a teraz musi pokrzyżować plany handlarzy bronią oraz zapobiec światowej katastrofie. Jej metody budzą przerażenie zarówno u przeciwników, jak i u przełożonych.

TVP 2 godz. 20:45

  • "Dziewczyna z Jersey" (Jersey Girl) - komediodramat, USA 2004, reż. Kevin Smith, wyk. Ben Affleck, Liv Tyler, Jennifer Lopez, Matt Damon (110 min.)

Ollie Trinke (Ben Affleck) ma dobrą pracę i kochającą żonę Gertie. Para czeka właśnie na narodziny dziecka. Niestety Gertie umiera podczas porodu. Ollie z dnia na dzień staje się samotnym ojcem. Nie radzi sobie z tą sytuacją. Oddaje dziecko swojemu ojcu, wdowcowi mieszkającemu w New Jersey. Ten, widząc, że syn oddala się od małej, nie okazuje jej miłości ani zainteresowania, podstępem zmusza go, żeby zajął się córeczką. Ollie z konieczności porzuca pracę i Nowy Jork. Zamieszkuje w Jersey, gdzie poznaje Mayę (Liv Tyler).

Program TV na dziś: Dziewczyna z JerseyProgram TV na dziś: Dziewczyna z Jersey materiały prasowe

TV 4  godz. 21.00

  • "Gotówka" (Ca$h) - dramat kryminalny, USA 2010, reż. Stephen Milburn Anderson, wyk. Sean Bean, Chris Hemsworth, Victoria Profeta, Mike Starr (108 min.)

Młode małżeństwo z Chicago mierzy się z olbrzymimi problemami finansowymi. Pewnego dnia na samochód Sama (Chris Hemsworth) spada walizka wypełniona po brzegi pieniędzmi. Młodzi bez zastanowienia, skąd pochodzą pieniądze, spłacają długi i wreszcie mogą odetchnąć z ulgą. Niestety, wszystko, co dobre, kiedyś się kończy. Nagle zjawia się u nich właściciel walizki. Jest nim gangster, który nie zamierza zadowolić się tym, co zostało z pieniędzy. Mężczyzna chce odzyskać całą kwotę.

Program TV na dziś: GotówkaProgram TV na dziś: Gotówka materiały prasowe

PROGRAM TV na dziś: SERIAL

TVP 2 godz. 19:35 i 20:10

  • "Barwy Szczęścia" - serial obyczajowy, Polska 2018, wyk. Marta Nieradkiewicz, Katarzyna Glinka, Izabela Kuna (35 min.)

Odcinek 1871, 1872. Anna spotyka w galerii handlowej Nasielskiego. Pisarz wyznaje Marczakowej, że znów uczynił ją bohaterką swojej powieści. Czy kobiecie się to spodoba?

TVN 20:15

  • "Na Wspólnej" - serial obyczajowy, Polska 2018, wyk. Grażyna Wolszczak, Renata Dancewicz, Jakub Wesołowski (35 min.)

Odcinek 2723. Darek oświadcza się Anecie. Jej reakcja jest co najmniej zaskakująca. Żaneta niepokoi się o Manię, którą coraz bardziej angażują media społecznościowe. Marta spotyka się w końcu z żoną Marcina.

Zwiastun filmu "Mamma Mia: Here we go again"

PROGRAM TV na dziś: PROGRAM ROZRYWKOWY

TVP 1 godz. 18:50

  • "Jeden z dziesięciu", teleturniej, Polska 2018, prowadzący: Tadeusz Sznuk

"Jeden z dziesięciu" to teleturniej wręcz kultowy. Oglądają go nasi dziadkowie, oglądają nasi rodzice, oglądamy i my. Niewiele stacji telewizyjnych oferuje show na tak wysokim poziomie. W programie możemy sprawdzić naszą wiedzę wraz uczestnikami. Pytania są naprawdę trudne!

TVN godz. 20:55

  • "Milionerzy", teleturniej, Polska 2018, prowadzący: Hubert Urbański

12 pytań i możesz zostać tytułowym milionerem. Konkurencja jest jednak duża. W każdym odcinku zgłasza się aż dziesięciu śmiałków, którzy chcą zasiąść na fotelu przed Hubertem Urbańskim. W tym roku milion złotych udało się wygrać jednej osobie. Czy ktoś niebawem pójdzie w jej ślady? Dowiemy się już dziś wieczorem.

Więcej o: