Program TV na dziś: dwie rewelacyjne komedie - "Policja zastępcza" oraz "Podróż przedślubna" - i kultowy western "Prawdziwe męstwo" z Johnem Waynem

Już jutro piątek, a więc za chwilę weekend! A czwartek, to taki mały piątek, więc świętować możemy już dziś. Najlepiej przed telewizorem. Program TV na czwartek 2.08. jest pełen ciekawych propozycji. Co warto obejrzeć? Dziś królują komedie. Sprawdźcie, co wybraliśmy z programu TV na dziś.

CZWARTEK 2.08.2018

PROGRAM TV na dziś: FILM

POLSAT godz. 20:00

  • "Podróż przedślubna" (Forces of Nature) - komedia romantyczna, USA 1999, reż. Bronwen Hughes, wyk. Ben Affleck, Sandra Bullock, Steve Zahn (130 min.)

Ben (Ben Affleck) wybiera się do Savannah, aby poślubić Bridget. Dochodzi do wypadku - samolot, którym ma lecieć, rozbija się na lotnisku. Mężczyźnie na szczęście nic się nie stało, na dodatek ratuje jedną z pasażerek, Sarę (Sandra Bullock). W dalszą drogę bohaterowie ruszają razem, bo obawiają się ponownego korzystania z linii lotniczych. Wszystko ich dzieli, kłócą się cały czas. On jest zorganizowanym pracownikiem agencji reklamowej, ona była hostessą, tancerką i sprzedawczynią o roztrzepanej naturze. Podróż z Sarą okazuje się największym życiowym wyzwaniem Bena i stawia znak zapytania nad jego małżeństwem.

TV 4 godz. 21.00

  • "Policja zastępcza" (The Other Guys) - komedia sensacyjna, USA 2010, reż. Adam McKay, wyk. Will Ferrell, Eva Mendes, Mark Wahlberg, Samuel L. Jackson (140 min.)

Detektywi Terry Hoitz (Will Ferrell) i Allen Gamble (Mark Wahlberg) nie przepadają za sobą. Dzieli ich prawie wszystko. Łączy tylko, że obaj nie lubią ścigać przestępców. Za karę zostają oddelegowani do pracy biurowej, której też oczywiście nie znoszą. Na dodatek muszą pracować w cieniu dwójki sławnych policjantów z ich posterunku. Kiedy popularniejszym kolegom, zostają niespodziewanie postawione zarzuty, Hoitz i Gamble stają przed życiową szansą. W końcu mogą się wykazać.

Program TV na dziś: Policja zastępczaProgram TV na dziś: Policja zastępcza materiały prasowe

TVP KULTURA  godz. 21:15

  • "Prawdziwe męstwo" (True Grit) - western, USA 1969, reż. Henry Hathaway, wyk. John Wayne, Glen Campbell, Kim Darby, Jeff Corey (140 min.)

Rok 1880. Frank Ross przybywa do fortu Smith, aby kupić konie do hodowli. Towarzyszy mu Tom Chaney, który zabija niespodziewanie Franka i kradnie mu dwie złote monety oraz konia. Mattie, czternastoletnia córka zamordowanego mężczyzny, poprzysięga zemstę. Nastolatka wynajmuje jednookiego rewolwerowca Roostera Cogburna (John Wayne). Mężczyzna nie cieszy się dobrą reputacją - jest pijakiem i awanturnikiem. Zgadza się jednak za sto dolarów schwytać zabójcę.

Program TV na dziś: Prawdziwe męstwoProgram TV na dziś: Prawdziwe męstwo materiały prasowe

PROGRAM TV na dziś: SERIAL

TVP 2 godz. 19:35 i 20:10

  • "Barwy Szczęścia" - serial obyczajowy, Polska 2018, wyk. Marta Nieradkiewicz, Katarzyna Glinka, Izabela Kuna (35 min.)

Odcinek 1872 i 1872. Mecenas Paszkowska ostrzega Agatę, że Piotr chce zablokować film o Marcie. Wyrok w sprawie Krzepińskiego negatywnie zaskakuje Artura. Co zrobi mężczyzna?

TVN 20:15

  • "Na Wspólnej" - serial obyczajowy, Polska 2018, wyk. Grażyna Wolszczak, Renata Dancewicz, Jakub Wesołowski (35 min.)

Odcinek 2724. Nadchodzi dzień rozprawy, podczas której Robert dowie się, czy będzie mógł kontaktować się z synem. Do sądu przychodzi Olga. Ona i Nina składają fałszywe zeznania. Tadeusiak może przez to stracić Stasia.

TVP 1 20:30

  • "Leśniczówka" - serial obyczajowy, Polska 2018, wyk. Jolanta Fraszyńska, Anna Seniuk, Krzysztof Globisz, Marek Bukowski (40 min.)

Odcinek 11. Katarzyna wraca do leśniczówki wraz z Polą i Benem. Kobieta przyjmuje propozycję Karcza dotyczącą wieczoru autorskiego i wpada na pomysł, jak pomóc Benowi w nauce. Paweł podchodzi do jednego z ostatnich egzaminów. Między nim a profesorem dochodzi do ostrej konfrontacji.

Zwiastun filmu "Kochając Pabla, nienawidząc Escobara"

PROGRAM TV na dziś: PROGRAM ROZRYWKOWY

TVP 1 godz. 18:50

  • "Jeden z dziesięciu", teleturniej, Polska 2018, prowadzący: Tadeusz Sznuk

Tadeusz Sznuk zaprasza, jak co wieczór, na teleturniej „Jeden z dziesięciu”. Dziesięciu śmiałków stanie do walki do duże pieniądze. Tylko trzem uda się przejść do finału, a tylko jednemu do finału finałów.

TVN godz. 20:55

  • "Milionerzy", teleturniej, Polska 2018, prowadzący: Hubert Urbański

"Milionerzy" także dzisiaj zagoszczą w naszych domach. Wraz z Hubertem Urbańskim poznamy nowych uczestników, którzy żądni  przygód i wielkich pieniędzy zgłosili się programu. Kto przejdzie przez rundę "kto pierwszy, ten lepszy" i zasiądzie na fotelu przed prowadzącym? Dowiemy się już niebawem!

TVP 1 godz. 21:10

  • "Sprawa dla reportera", magazyn interwencyjny, Polska 2018, prowadząca: Elżbieta Jaworowicz

"Sprawa dla reportera" od lat budzi silne emocje. Prowadząca - Elżbieta Jaworowicz - rozmawia z ludźmi pokrzywdzonymi przez los, urzędników, biurokracje. Ich nieszczęśliwym historiom przypatrują się potem eksperci z danych dziedzin i zastanawiają się, czy można jakoś pomóc bohaterom.

Więcej o: