Modne kolory na jesień - w co warto teraz zainwestować? Poznaj trendy na sezon jesień-zima 2018/2019

Modne kolory na jesień dobrze jest znać już w trakcie letnich wyprzedaży. Dzięki temu modne propozycje z nadchodzącego sezonu zakupimy w niższej cenie. Na co więc powinniśmy zwrócić szczególną uwagę w trakcie zakupów? Podpowiadamy.

Modne kolory na jesień - znamy nadchodzące trendy

Tegoroczna jesień zapowiada się bardzo oryginalnie pod względem kolorystycznym. Do mody wchodzą odważne barwy, które już teraz są prezentowane na wybiegach mody. Nie zabrakło jednak także miejsca dla klasyki. Każdy więc znajdzie coś dla siebie.

Mimo że do jesieni pozostało jeszcze trochę czasu, warto już teraz poznać nadchodzące trendy. Być może już teraz uda nam się upolować na wyprzedażach coś, co będzie z nimi zgodne. 

Jakie kolory będą modne tej jesieni? Podpowiadamy.

Modne kolory na jesień - ognista czerwień

Jednym z najwyrazistszych trendów w nadchodzącym sezonie będzie ognista czerwień. Barwa ta zazwyczaj kojarzona jest z odwagą i pewnością siebie. Dlatego jeśli zależy nam na takim wizerunkiem, nie może zabraknąć jej w naszej jesiennej garderobie.

 

Ultra violet - modny przez cały rok

To niewątpliwie jeden z najpopularniejszych kolorów tego roku. Jego popularność nie skończy się także jesienią. Ultra violet symbolizuję chęć zmian i buntu. Stylizacje w tej kolorystyce wydają się więc odważne, nieszablonowe i oryginalne.

"Ultrafiolet" to najmodniejszy kolor 2018 r. Problem w tym, że nie ma go w sklepach. Oto, co znaleźliśmy >>

Ponadczasowa militarna zieleń

W nadchodzącym sezonie jesień-zima 2018/2019 zauważalnym trendem będzie także militarna jesień. To klasyczne rozwiązanie, które pasuje do różnych typów urody. Poza tym dobrze komponuje się z innymi barwami. 

Na czym polega zmowa kolorów?

Klasyczny granat

Jesienią modny będzie także klasyczny granat. To dobre rozwiązanie dla kobiet o różnych charakterach i typach osobowości. Granat jest bardzo elegancki i dobrze łączy się z innymi barwami. Nie powinno więc zabraknąć go w naszej garderobie.

 

Jesienny bordowy

Bordowy to kolor, który króluje wśród jesiennych trendów od lat. Pojawia się także w tym roku. Szczególnie modne będą bordowe płaszcze i kurtki.

Zobacz także:

Więcej o: