Program TV na dziś: festiwal kultowych filmów - "Terminator", "Gwiezdne wojny: cześć 5 - Imperium kontratakuje" i "Hobbit: niezwykła podróż"

Zmęczeni po całym tygodniu ciężkiej pracy? My też. Nie pozostaje nic innego, jak wybrać coś ciekawego z programu TV i zrelaksować się na kanapie. W programie TV na dziś znajdziemy coś zarówno dla fanów fantastyki, jak i dobrej sensacji. Co znajdziemy w programie TV w piątek 3.08.2018?

PIĄTEK 3.08.2018

PROGRAM TV na dziś: FILM

POLSAT godz. 20:00

  • "Gwiezdne wojny: cześć 5 - Imperium kontratakuje" (Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back) - science fiction, USA 1980, reż. George Lucas, wyk. Mark Hamil, Carrie Fisher, Harrison Ford, Alec Guinness (127 min.)

Księżniczka Leia, Han Solo i Luke Skywalker wraz z resztką rebeliantów ukrywają się na lodowej planecie Hoth. Niestety, ich kryjówka zostaje odkryta przez wojska Imperium. Udaje się im uciec w ostatniej chwili. Luke chce odszukać mistrza Jedi - Yodę - który mieszka na odległej planecie Dagobah. Liczy na to, że pod jego kierunkiem uda mu się zapanować nad Mocą.

Tymczasem Han i Leia przedostają się do Miasta Chmur, gdzie niestety wpadają w ręce Dartha Vadera. Czując, że przyjaciele cierpią, Luke rusza im na pomoc. Na jego drodze staje Darth Vader.

Program TV na dziś: Gwiezdne wojny: Część 5 - Imperium kontratakujeProgram TV na dziś: Gwiezdne wojny: Część 5 - Imperium kontratakuje materiały prasowe

TVN godz. 20:00

  • "Hobbit: niezwykła podróż" (The Hobbit: An Unexpected Journey) - fantasy, USA/Nowa Zelandia 2012, reż. Peter Jackson, wyk. Ian McKellen, Martin Freeman, Richard Armitage, Ken Stott (169 min.)

Hobbit Bilbo Baggins (Martin Freeman) jest fanem dobrego jedzenia i tytoniu. Zdecydowanie jest domatorem i nie lubi niespodziewanych wyjazdów. Do czasu. Czarodziej Gandalf namawia Bilba, aby dołączył do wyprawy krasnoludów pod wodzą Thorina Dębowej Tarczy. Celem drużyny jest przepędzenie smoka Smauga, który wymordował mieszkańców miasta Dal, u podnóża Samotnej Góry. Gandalf uważa, że krasnoludom przyda się pomoc Bilba, który jest mały, zwinny i sprytny, a to czyni go wyśmienitym włamywaczem.

TVP 2 godz. 20:10

  • "Terminator" (The Terminator) - science fiction, USA/Wielka Brytania 1984, reż. James Cameron , wyk. Arnold Schwarzenegger, Michael Biehn, Linda Hamilton, Paul Winfield (103 min.)

W 2029 r. inteligentny system komputerowy Skynet przejmuje władzę nad całym światem. Wszystkim rządzą bezlitosne maszyny bez uczuć. Pozostali przy życiu ludzie, organizują ruch oporu, na czele którego staje charyzmatyczny John Connor. Skynet postanawia stłumić bunt zanim na dobre do niego dojdzie. Wysyła w przeszłość cyborga, zwanego terminatorem (Arnold Schwarzenegger). Jego zadaniem jest zabicie Sary Connor, przyszłej matki lidera rewolucji. W ślad za mordercą podąża człowiek z przyszłości, Kyle Reese, który ma ochronić Sarę przed grożącym jej niebezpieczeństwem.

Program TV na dziś: TerminatorProgram TV na dziś: Terminator materiały prasowe

PROGRAM TV na dziś: SERIAL

TVP 2 godz. 19:35

  • "Barwy Szczęścia" - serial obyczajowy, Polska 2018, wyk. Marta Nieradkiewicz, Katarzyna Glinka, Izabela Kuna (35 min.)

Odcinek 1873. Agata liczy koszty produkcji filmu. Wie, że po zakończeniu procesu Krzepińskiego będzie musiała coś dokręcić, ale nie ma już na to środków. Niebawem do Pyrków przychodzi mecenas Paszkowska i ostrzega Agatę, że Piotr zamierza zablokować film. Tymczasem rozprawa dobiega końca i niestety spełnia się najgorszy scenariusz Chowańskiego.

Zuzia i Filip wracają z zawodów lekkoatletycznych. Parę przyłapuje na pocałunku Kajtek.

TVP 2 godz. 22:05 i 22:55

  • "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas", USA 2000-2015 – odcinek 10 i 305, sezon 15 (90 min.)

Odcinek 10. Ciężko pobity mężczyzna wychodzi z płytkiego grobu. Szuka ratunku, wychodzi na jezdnie i niestety zostaje potrącony. Trop prowadzi policjantów do zawodowych graczy w bilard.

Odcinek 305. Mężczyzna w specjalnym kombinezonie do lotów z prędkością nawet 300 km na godzinę uderza w pokój biurowy na trzydziestym piętrze wieżowca. Zabija księgowego, wylatuje drugim oknem i roztrzaskuje się kilka ulic dalej. Okazuje się, że ofiarą jest profesjonalny pilot z bazy lotniczej Nellis. Ten wypadek nie był więc przypadkowy.

Zwiastun filmu "Ant-Man i Osa"

PROGRAM TV na dziś: PROGRAM ROZRYWKOWY

TVP 1 godz. 18:50

  • "Jeden z dziesięciu", teleturniej, Polska 2018, prowadzący: Tadeusz Sznuk

Tadeusz Sznuk przywita nas czarującym uśmiechem i siłą spokoju. Ale czy to wystarczy, aby uczestnicy byli opanowani i trafnie odpowiadali na pytania? Sto kategorii pytań, mnóstwo emocji i wielkie pieniądze - to wszystko, z czym muszą się zmierzyć uczestnicy.

TVN godz. 15:00

  • "Kuchenne rewolucje", reality show, Polska 2018, prowadząca: Magdalena Gessler (50 min.)

Odcinek 5 (Sezon 4) : Restauracja "Ania z Zielonego Wzgórza", Tarnowskie Góry. Tarnowskie Góry słyną z tego, że są nazywane Paryżem Śląska. To tu znajduje się restauracja - Ania z Zielonego Wzgórza. Niestety nie zyskała tylu fanów, co ta literacka. Klientów zniechęcają nie tylko wysokie ceny i naiwny wystrój, lecz także sama kuchnia. Czy Magda Gessler przemówi do rozsądku właścicieli i restauracja ma szansę zacząć przynosić zyski?

TVP 1 godz. 21:35

  • "Big Music Quiz", teleturniej, Polska 2018, prowadzący: Sławomir (60 min.)

Odcinek 6. Show prowadzi gwiazda estrady - Sławomir. Towarzyszy mu jego piękna żona Kaira. Dwie drużyny - w skład których wchodzą sami znani i lubiani celebryci - rywalizują ze sobą. Muszą rozpoznać jak najwięcej piosenek. Okazuje się, że większość przebojów wszyscy znają, ale nikt nie wie, jaki noszą one tytuł.

Więcej o: