Program TV na dziś: kultowy "Cast Away" z Tomem Hanksem w roli głównej oraz film, który zmienił oblicze kinematografii - "Avatar"

Ręka w górę, kto nie mógł się doczekać weekendu? W weekend stacje telewizyjne prześcigają się w propozycjach filmowych hitów. Program TV na sobotę 4.08. przedstawia się rewelacyjnie. Nie będzie wam się chciało wstawać z kanapy. Co dziś warto wybrać z programu TV? Sprawdzamy!

SOBOTA 4.08.2018

PROGRAM TV na dziś: FILM

TVN godz. 20:00

  • "Cast Away: poza światem" (Cast Away) - przygodowy, USA 2000, reż. Robert Zemeckis, wyk. Tom Hanks, Helen Hunt, David Allen Brooks, Nick Searcy (138 min.)

Chuck Noland (Tom Hanks) jest menedżerem w amerykańskiej firmie kurierskiej Federal Express. Cały czas podróżuje po świecie. Noland jest prachoholikiem, bezgranicznie oddanym firmie. Podczas jednej z podróży odrzutowiec Federal Express wpada do Pacyfiku. Tylko Chuckowi fartem udaje się wyjść cało z katastrofy. Fale wyrzucają go na brzeg bezludnej wyspy. Jest zdany tylko na siebie.

STOPKLATKA godz. 20:00

  • "Nieuchwytny" (Untraceable) - thriller, USA 2008, reż. Gregory Hoblit, wyk. Diane Lane, Billy Burke, Colin Hanks, Joseph Cross (101 min.)

Wdowa Jennifer Marsh z trudem próbuje utrzymać równowagę między życiem prywatnym a zawodowym. Pracuje w wydziale ds. przestępczości internetowej. Wraz z partnerem, agentem Griffinem Dowdem, codziennie przeszukują sieć. Partnerzy otrzymują informację o stronie, której autor zachęca użytkowników, aby oglądali powolną śmierć więzionego kota. Obiecuje, że zabije go szybciej, jeśli więcej osób zaloguje się na stronie. Namierzenie dręczyciela nie jest łatwe. Jeszcze większe trudności pojawiają się, kiedy męczone zwierzę zostaje zastąpione człowiekiem.

HBO godz. 20:10

  • "Avatar" (Avatar) - fantasy, USA/Wielka Brytania 2009, reż. James Cameron, wyk. Sam Worthington, Zoe Saldana, Sigourney Weaver, Stephen Lang (155 min.)

Ludzkość odkrywa planetę o nazwie "Pandora". Nowy świat, zamieszkały przez humanoidalną rasę zwaną Na'vi, kryje wiele w sobie wiele cennych surowców. Szczególnie dla człowieka mają nieocenioną wartość. Ale tak jak puszka, od której planeta wzięła swoją nazwę, "Pandora" niesie ze sobą ryzyko nieszczęścia dla tych, którzy się z nią zetkną. Nową cywilizację ma zbadać były komandos marines, Jake. Sparaliżowany weteran znajdzie się w arcytrudnej sytuacji. Będzie musiał zmierzyć z tajemnicami planety, a przede wszystkim walczyć o przetrwanie.

Program TV na dziś: AvatarProgram TV na dziś: Avatar materiały prasowe

TVP 1 godz. 21:10

  • "Dorwać Wattsa" (Jue di tao wang) - komedia sensacyjna, Hongkong/Chiny/USA 2016, reż. Renny Harlin, wyk. Jackie Chan, Bingbing Fan, Johnny Knoxville, Eric Tsang (103 min.)

Detektyw Bennie Chan (Jackie Chan) prowadzi śledztwo przeciwko biznesmenowi Victorowi Wongowi. Mężczyzna prawdopodobnie jest szefem mafii. Gdy jedna z akcji kończy się niepowodzeniem, szef policji Tang wyrzuca Benniego z pracy. Tymczasem do Makau przybywa amerykański hazardzista Connor Watts. Przyjezdny poznaje piękną Samanthę, uwikłaną w mafijne porachunki. W wyniku różnych wydarzeń, Watts zostaje uprowadzony przez rosyjskiego gangstera. Chan rusza do Rosji, by uwolnić Amerykanina i sprowadzić go do Hongkongu.

Program TV na dziś: Dorwać WattsaProgram TV na dziś: Dorwać Wattsa materiały prasowe

STOPKLATKA godz. 22:10

  • "Empire State: ryzykowna gra" (Empire State) - dramat kryminalny, USA 2013, reż. Dito Montiel, wyk. Liam Hemsworth, Emma Roberts, Michael Angarano, Dwayne Johnson (94 min.)

Nowy Jork, rok 1982. Chris (Liam Hemsworth) nie dostał się do wymarzonej szkoły policyjnej. Zatrudnia się więc jako ochroniarz w firmie przewożącej i przechowującej pieniądze. W nieszczęśliwym wypadku ginie jego kolega z pracy. Wtedy mężczyzna odkrywa, że firma nie wypłaciła wdowie i dziecku odszkodowania. Zamierza coś z tym zrobić. Opowiada swojemu przyjacielowi, Eddiemu, o niedociągnięciach w systemie ochrony w firmie. Mężczyźni wpadają na pomysł. Chcą napaść na firmę. Nie jest to łatwe zadanie. Tymczasem ich śladem podąża nie tylko policja, lecz także gangsterzy.

Program TV na dziś: Empire State: ryzykowna graProgram TV na dziś: Empire State: ryzykowna gra materiały prasowe

PROGRAM TV na dziś: PROGRAM ROZRYWKOWY

TVP 2 godz. 14:00

  • "Familiada", teleturniej, Polska 2018, prowadzący: Karol Strasburger

Nie oszukujmy się - sobota bez "Familiady", to sobota stracona! Dobrze wie o tym telewizyjna dwójka i mimo zapowiedzi od lat teleturniej nie schodzi z anteny. Karol Strasburger przywita nas krótkim żartem, a potem nie pozostaje nic innego, jak kibicować jednej z drużyn i razem z nią odpowiadać na pytania.

TVP 2 godz. 14:35

  • "Koło fortuny", teleturniej, Polska 2018, prowadzący: Rafał Brzozowski

Teleturniej cieszył się tak wielką popularnością w latach 80. i 90., że telewizyjna dwójka postanowiła wznowić jego produkcję. Tym razem do "Koła fortuny" zapraszają rozśpiewany Rafał Brzozowski i urocza Miss Polonia Izabela Krzan.

''Bohemian Rhapsody'' (2018) , reż.Bryan Singer, Dexter Fletcher - zwiastun

TVP 2 godz. 22:35 i 23:35

  • "XVIII Mazurska Noc Kabaretowa Mrągowo 2016, Moda na swetry", Polska 2016, Prowadzący: Łowcy.B (100 min.)

Cześć 1 i 2. Tematem przewodnim XVIII Mazurskiej Nocy Kabaretowej jest moda. Kabaretowi artyści pochylą się nad wszystkim, co z nią związane. Będą wyśmiewać trendy, trendsetterów, szafiarki, blogi i vlogi modowe. Show poprowadzi zdolny i zabawny kabaret Łowcy.B.

Więcej o: