Program TV na dziś: wyciskający łzy z oczu dramat wojenny "Pearl Harbor" i trzymający w napięciu "Mściciel z Wall Street"

Weekend niestety się już kończy. Jutro do pracy, ale zanim złapie was z tego powodu chandra, warto zajrzeć do programu TV na dziś i wybrać do obejrzenia zabawną komedię albo program rozrywkowy. To na pewno poprawi wam humor. Co znajdziemy w programie TV dziś, czyli 5.08.2018?

NIEDZIELA 5.08.2018

PROGRAM TV na dziś: FILM

TVN godz. 20:00

  • "Pearl Harbor" (Pearl Harbor) - dramat wojenny, USA 2001, reż. Michael Bay, wyk. Ben Affleck, Kate Beckinsale, Josh Hartnett, Alec Baldwin (183 min.)

Styczeń 1941. Rafe (Ben Affleck) i Danny (Josh Hartnett) służą jako piloci w amerykańskiej armii. Rafe nawiązuje romans z pielęgniarką Evelyn. Ich sielanka nie trwa długo. Mężczyzna niebawem wstępuje do elitarnego Orlego Szwadronu, żeby razem z innymi ochotnikami wziąć udział w powietrznej bitwie o Anglię. Podczas akcji jego samolot zostaje zestrzelony, a on sam uznany za zmarłego. Zrozpaczona dziewczyna znajduje pocieszenie u boku Danny'ego. Oboje zostają przeniesieni do bazy w Pearl Harbor na Hawajach.

TVN godz. 20:00

  • "Mściciel z Wall Street" (Assault on Wall Street) - sensacyjny, USA/Kanada 2013, reż. Uwe Boll, wyk. Dominic Purcell, Erin Karpluk, Edward Furlong, John Heard (99 min.)

Jim (Dominic Purcell) mieszka w Nowym Jorku z ciężko chorą żoną. Gdy nadchodzi światowy kryzys finansowy, Jim pada ofiarą systemu. Niestety traci oszczędności całego życia i nie może wyegzekwować od firmy ubezpieczeniowej niezbędnych środków na leczenie żony. Zamierza się zemścić na winnych tej sytuacji.

Program TV na dziś: Mściciel z Wall StreetProgram TV na dziś: Mściciel z Wall Street materiały prasowe

TV PULS godz. 20:00

  • "Rycerze z Szanghaju" (Shanghai Knights) - komedia sensacyjna, USA/Hongkong/Wielka Brytania/Czechy 2003, reż. David Dobkin, wyk. Jackie Chan, Owen Wilson, Aaron Taylor-Johnson, Tom Fisher (114 min.)

Schyłek XIX w. Chińczyk Chon Wang (Jackie Chan) jest szanowanym szeryfem niewielkiego miasteczka w Nevadzie. Tymczasem w Chinach brytyjski arystokrata lord Rathbone i jego płatni zabójcy kradną cesarską pieczęć i mordują ojca Wanga. Chon uważa, że nie ma wyjścia, postanawia na własną rękę odnaleźć zabójcę. Razem z przyjacielem, Royem O'Bannonem, wyrusza do Anglii w poszukiwaniu mordercy ojca.

Program TV na dziś: Rycerze z SzanghajuProgram TV na dziś: Rycerze z Szanghaju materiały prasowe

PROGRAM TV na dziś: PROGRAM ROZRYWKOWY

TVP 2 godz. 14:00

  • "Familiada", teleturniej, Polska 2018, prowadzący: Karol Strasburger (25 min.)

Karol Strasburger przywita nas krótkim żartem i już po chwili poznamy dwie rodziny, które będą walczyły o 15 000 zł. Razem z nimi będziemy zgadywać odpowiedzi, które wytypowali ankietowani.

TVP 2 godz. 14:30

  • "Koło fortuny", teleturniej, Polska 2018, prowadzący: Rafał Brzozowski, Izabella Krzan (30 min.)

Kto nie kocha słownych zgadywanek? Chyba nie ma takiej osoby. Program "Koło fortuny" jest świetnym tego przykładem, bo każdy odcinek gromadzi olbrzymią publiczność. Olbrzymia w tym zasługa także prowadzących - rozśpiewanego i sympatycznego Rafała Brzozowskiego i pięknej Izabelli Krzan.

TVP2 godz. 15:15

  • "Kocham Cię, Polsko!", teleturniej, Polska 2018, prowadząca: Barbara Kurdej-Szatan, Tomasz Kammel, Antoni Królikowski (46 min.)

Barbara Kurdej-Szatan przywita nas w kolejnym odcinku quizu wiedzy o Polsce. Jedną z drużyn prowadzi Tomasz Kammel, drugą Antek Królikowski. Uczestnikami show są znani i lubiani celebryci. Komu się poszczęści w tym odcinku programu?

POLSAT godz. 17:50

  • "Nasz nowy dom", reality show, Polska 2018, prowadząca: Katarzyna Dowbor (42 min.)

Odcinek 56. Katarzyna Dowbor kolejny raz rusza na pomoc ubogiej rodzinie, która nie dość, że ledwo wiąże koniec z końcem, to jeszcze ma fatalne warunki mieszkaniowe. Ekipa Dowbor składa się nie tylko z robotników, lecz także projektantów wnętrz i architektów, którzy czuwają nad realizacją całego projektu. Mają zaledwie pięć dni na gruntowny remont całego domu. Zdążą?

TVP 2 godz. 18:35

  • "Postaw na milion", teleturniej, Polska 2018, prowadzący: Łukasz Nowicki

Prowadzący - Łukasz Nowicki - wykłada duże pieniądze już na samym początku gry. Dwójka śmiałków dostaje milion złotych. To, czy uda im się wyjść ze studia z taką sumą, zależy tylko od nich. Pytania są niestety bardzo trudne i często podchwytliwe.

Zwiastun filmu "Mamma Mia: Here we go again"

TVP 2 godz. 20:05 i 21:05

  • "Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna trasa Dwójki", program muzyczny, Polska 2018, część 5,6, prowadzący: Izabella Krzan, Mateusz Szymkowiak  (120 min.)

Kolejnym przystankiem na trasie koncertowej TVP 2 jest Stalowa Wola. Na scenie pojawiają się same gwiazdy. Między innymi uczestnicy Eurowizji - Michał Szpak, Gromee i Lukas Meijer - a także Margaret, Patrycja Markowska czy Ray Wilson. W roli prowadzących zobaczymy Izabellę Krzan, Mateusza Szymkowiaka.

POLSAT godz. 20:05

  • "Zielona Góra - Stolica Polskiego Kabaretu", Polska 2018,  kabaret, satyra, Polska 2018 (170 min.)

1 lipca Zielona Góra stała się stolicą polskiego kabaretu. Pod tym hasłem odbyło się wyjątkowe spotkanie w urokliwym mieście. Zielona Góra to bardzo ważne miejsce dla polskiej rozrywki miasto.

Więcej o: