Horoskop dzienny 30 lipca 2018 roku. Co gwiazdy szykują dzisiaj dla twojego znaku?

Horoskop dzienny 30 lipca 2018 roku - co cię dzisiaj spotka? Na co uważać? W kim możesz szukać sprzymierzeńca? Czy to będzie udany dzień? Poznaj swój horoskop dzienny!

Horoskop dzienny 30 lipca 2018 roku - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Gwiazdy sugerują, żebyście zadbali dzisiaj o swój wygląd i nie szczędzili innym komplementów. Dzisiaj ogarnie Barany lenistwo i wewnętrzny spokój. Unikajcie rozmów z ukochaną osobą, która może zamienić się w niepotrzebną kłótnię.

"Dobrze widzi się tylko sercem". Nie doszukuj się podtekstów tam, gdzie ich nie ma

Horoskop dzienny - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Przed wami ciekawy dzień. O ile nie będziecie się niepotrzebnie denerwować i otworzycie się na nowe znajomości i pomysły. Po południu gwiazdy zalecają powściągliwość w dzieleniu się tajemnicami. Trzymajcie się blisko wesołych Baranów.

Horoskop dzienny - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Nie mówcie niczego, co może sprawić innym przykrość. Lepiej zajmijcie się dzisiaj porządkami i przemyśleniom. Wieczorem uważajcie, prowadząc samochód. Miło spędzicie czas, oglądając dobry film.

Horoskop dzienny - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Od rana będziecie z sukcesami działać: załatwicie wszystkie sprawy, a wasze pomysły zyskają uznanie. Dzięki waszej błyskawicznej reakcji uda się zapobiec niepotrzebnemu towarzyskiemu kryzysowi.

Horoskop dzienny - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Dzisiaj Lwy będą nieustępliwe w bronieniu swojego zdania. Wybujała ambicja może doprowadzić do napięć. Gwiazdy zalecają spokój i odporność na opinie innych. Dzisiaj warto szukać wsparcia u Barana.

Horoskop dzienny - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Poczujecie dzisiaj moc sprawczą. Z sukcesem uda się Pannom pomóc innej osobie albo sprowokować miłe wydarzenia. Zapiszcie sen, który się wam przyśni, bo może okazać się proroczy.

Horoskop dzienny - Waga (23 września do 22 października)

Gwiazdy sugerują, żeby Wagi zachowały dzisiaj dużą ostrożność. Dotyczy to także spraw finansowych. Dzisiaj interesować was będą cudze tajemnice. Jeśli wpadniecie w tarapaty, poproście o pomoc Skorpiona.

Horoskop dzienny - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Ubierzcie się dzisiaj ładnie i dużo uśmiechajcie, bo czeka was publiczne wystąpienie. Będziecie się tłumaczyć ze swoich decyzji. To nie jest czas na kręcenie i kłamstwa. Gwiazdy radzą być szczerymi.

Horoskop dzienny - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia

Oj, szykuje się intensywny dzień. Lepiej zacznijcie działać od razu, bo po południu dojdą kolejne zobowiązania. Gwiazdy radzą, żeby Strzelce uważały na słowa, bo nieprzemyślana opinia może zaważyć na powodzeniu w interesach.

Horoskop dzienny - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Dzisiaj wszystko pójdzie gładko. Przyjaciele będą was wspierać, a koledzy z pracy doceniać. Gwiazdy sprzyjają zmianom w wyglądzie i wystroju mieszkania. W razie trudności szukajcie wsparcia u energicznego Lwa.

Horoskop dzienny - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Będą was stresować niezałatwione sprawy z przeszłości. Spiszcie zadania i punkt po punkcie szukajcie rozwiązania. Rano unikajcie cudzych sporów, wieczorem znajdziecie spokój i ukojenie w ramionach bliskiej osoby.

Horoskop dzienny - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Od rana spodziewaj się dobrych wiadomości. Dzisiaj uda się wyjaśnić sprawy, które męczyły was od dawna. Ryby powinny się dzisiaj spotkać ze znajomymi, zwłaszcza z tymi spod znaku Bliźniąt i Barana.

Horoskop dzienny 30 lipca 2018 roku - całość zobaczysz TUTAJ >>

Więcej o: