Horoskop dzienny 1 sierpnia 2018 roku. Czy będziesz mieć powodzenie w pracy i miłości? Sprawdź

Horoskop dzienny 1 sierpnia 2018 roku. Co gwiazdy przewidują dla twojego znaku zodiaku? Które znaki będą miały powodzenie w miłości, a które powinny uważać na plotki?

Horoskop dzienny - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Dzisiaj będziecie nieuchwytni i tajemniczy. Bądzcie ostrożni, bo nieufny Skorpion może przejrzeć wasze zamiary. Dzisiejsza aura sprzyja poważnym decyzjom finansowym, wizytom w banku. Sprzyjający wam znak to Byk.

Horoskop dzienny - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Przed wami przyjemny dzień. Będziecie pełni optymizmu, a uśmiech nie będzie schodził wam z buzi. Uporacie się z trudnymi sprawami. Inni chętnie będą pytać się was o zdanie. Wieczorem uważajcie na kłótnie. Nowe doznania znajdziecie w towarzystwie Skorpiona.

Jak znaleźć idealną partnerkę? [PRZYPOWIEŚĆ]

Horoskop dzienny - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Dzisiaj Bliźnięta będą bardzo pracowite i sumienne. Wasze zaangażowanie przyniesie wam korzyści. Nie forsujcie na siłę sowich pomysłów i odpuścicie krytykę bliskich. Dzień sprzyja sprawom związanym ze zdrowiem. W miłości zachowajcie rozwagę. Sprzyjający wam znak zodiaku to Wodnik.

Horoskop dzienny - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Dla Raków to będzie spokojny dzień. Warto dzisiaj polegać na zdaniu innych. Wiele zyskacie taką postawą. W rozmowach z innymi unikajcie plotek. To może skończyć się bezsensownym sporem. Dzień sprzyja flirtom. Przychylny wam znak to Waga.

Horoskop dzienny - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

U Lwów będzie trudno, będziecie rozdrażnieni i senni. Warto wyciągnąć wnioski z porażek i nie dać się przygnębieniu. Warto porozmawiać z przyjaciółmi, to poprawi wam humor. Wieczorem lepiej nie podejmować pochopnych decyzji, które dotyczą uczuć. Sprzyja wam Rak.

Horoskop dzienny - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Nie zaprzątajcie sobie głowy zdaniem innych i śmiało róbcie swoje. Dzisiaj znajdziecie się w centrum uwagi. Wasze pomysły i problemy zostaną w końcu zauważone. Wieczorem nie wierzcie w plotkom. Ktoś może próbować was wykorzystać. Oparcie znajdziecie u Lwa.

Horoskop dzienny - Waga (23 września do 22 października

Wasze pomysły zyskają aprobatę. W końcu nadarzy się okazja do wyjaśnienia tajemnic i powodów dziwnego zachowania osób z pracy. Jeżeli poznasz sekret, zachowaj go dla siebie. Przychylny dla was będzie Skorpion.

Horoskop dzienny - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Dzisiaj Skorpiony silnie poczują potrzebę usłyszenia pochwał. Będziecie w stanie wiele zrobić, aby pokazać się innym z jak najlepszej strony. Dzień sprzyja rozwiązywaniu konfliktów i zawieraniu nowych znajomości. Wieczorem uważajcie, bo z pozoru, wasza niewinna uwaga może zostać źle odebrana. Dzisiaj niesprzyjającym wam znakiem zodiaku jest Waga.

Horoskop dzienny - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Pomimo ambitnych planów i zaangażowania Strzelcom nie uda się dzisiaj wszystkiego zrobić. Spokojnie, zaległości nie będą duże. Pilnujcie sowich zobowiązań, bo ktoś może wytknąć wam brak rzetelności. Omijajcie podejrzanych miejsc i nie podejmujcie pochopnie decyzji. Przychylny znak zodiaku to Panna.

Horoskop dzienny - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce przypomną sobie o niedotrzymanych obietnicach i niedokończonych zobowiązaniach. Niestety, na załatwienie niektórych spraw, będzie już za późno. Wieczór zarezerwujcie dla siebie i nie przejmujcie się sprawami innych. Nie warto angażować się w ryzykowne przedsięwzięcia. Przyjaciele poprawią wam humor. Sprzyjający wam znak to Ryba.

Horoskop dzienny - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki mogą zmierzyć się dzisiaj z niewielkimi kłopotami. Pokonacie je opanowaniem i cierpliwością. Również w sprawach zawodowych postawcie na spokój. Wieczór nie sprzyja konfliktom, a nerwy dadzą o sobie znać. Uważajcie, bo możecie komuś sprawić przykrość. Przychylny wam znak to Koziorożec.

Horoskop dzienny - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Czeka was bardzo pracowity dzień. Cudze sprawy będą was bardzo interesować. Nowe informacje sprawią, że zmienicie wcześniej ustalone decyzje. Wasze dzisiejsze projekty okażą się owocne. Wieczorem odpocznijcie i sprawdzicie sobie przyjemność filmem. Sprzyja wam Strzelec.

Sprawdź tez:

Lidl gazetka od 30.07 lipca 2018: tydzień kuchni hiszpańsko-portugalskiej, odzież sportowa i szkolna wyprawka

Byk unika miłosnego ryzyka, za to Barana łatwo poderwać. Dlaczego, jak i z kim zdradzają poszczególne znaki zodiaku? [MĘŻCZYŹNI]

Więcej o: