Program TV na dziś: "Jumper" z gwiazdorską obsadą, trzymający w napięciu "Hitman" i kultowa polska komedia "Pułkownik Kwiatkowski"

Kolejny poniedziałek przed nami. Kiedy już przetrwacie w pracy w pierwszy dzień tygodnia, musicie dostać nagrodę. Zróbcie sobie przyjemny wieczór i spędźcie go przed telewizorem! Program TV na poniedziałek 6.08 jest naprawdę ciekawy. Stacje telewizyjne zadbały o różnorodność propozycji. Co znajdziemy w programie TV na dziś?

PONIEDZIAŁEK 6.08.2018

PROGRAM TV na dziś: FILM

TV PULS godz. 20.00

  • "Jumper" (Jumper) - science fiction, USA/Kanada 2008, reż. Doug Liman, wyk. Hayden Christensen, Samuel L. Jackson, Jamie Bell, Rachel Bilson (88 min.)

David Rice (Hayden Christensen) mieszka z ojcem w małym amerykańskim miasteczku. Uchodzący za nieudacznika chłopak podkochuje się w Millie, koleżance ze szkoły. Chce zwrócić jej uwagę i wręcza jej szklaną kulę. Przez przypadek prezent trafia na środek zamarzniętej rzeki. Gdy David rusza, aby go odzyskać, wpada pod lód. Nie tonie, lecz… przenosi się do biblioteki. Okazuje się, że posiada zdolność teleportacji. Dla Davida to początek nowego życia. Beztroska nie trwa długo - na drodze chłopaka staje Roland (Samuel L. Jackson).

POLSAT  godz. 20.05

  • "Hitman" (Hitman) - sensacyjny, Francja/USA 2007, reż. Xavier Gens, wyk. Timothy Olyphant, Olga Kurylenko, Dougray Scott, Robert Knepper (93 min.)

Agent 47 (Timothy Olyphant) jest płatnym zabójcą. Umiejętności zdobywał od dziecka, później trafił do międzynarodowej placówki, która szkoli morderców. Po latach treningu jest jednym z najlepszych w swoim fachu. ICA zleca mu zlikwidowanie rosyjskiego polityka. W Sankt Petersburgu agent 47 zabija Michaiła Belikowa. Po wykonaniu zadania mężczyzna dowiaduje się, że ktoś go widział. Świadkiem jest prostytutka Nika Boronina (Olga Kurylenko).

Program TV na dziś: HitmanProgram TV na dziś: Hitman materiały prasowe

TVP 2 godz. 20:45

  • "Pułkownik Kwiatkowski" - komediodramat, Polska 1995, reż. Kazimierz Kutz, wyk. Marek Kondrat, Renata Dancewicz, Adam Ferency, Zbigniew Zamachowski (123 min.)

Tytułowy bohater, lekarz ginekolog (Marek Kondrat), operuje w koszarowym szpitalu na ziemiach zachodnich oficera UB. Zabieg przebiega pomyślnie. W nagrodę Kwiatkowski otrzymuje tygodniowy urlop. Lekarz razem z przyjacielem wybiera się do Warszawy. W ruinach swojego dawnego domu mężczyzna spotyka sąsiadkę sprzed wojny, Krysię, w której się zakochuje. Zaprasza dziewczynę na bal. Podczas przyjęcia dochodzi do awantury. Aby uniknąć problemów Kwiatkowski udaje oficera, którego leczył.

Na co do kina w sierpniu? Wraca Kubuś Puchatek, będą dwa filmy o Dywizjonie 303

PROGRAM TV na dziś: SERIAL

TVP 2 godz. 19:35 i 20:10

  • "Barwy Szczęścia" - serial obyczajowy, Polska 2018, wyk. Marta Nieradkiewicz, Katarzyna Glinka, Izabela Kuna (35 min.)

Odcinek 1873. Agata podlicza koszty produkcji filmu. Z jej rozliczeń wynika, że nie ma już środków na konieczne dokrętki. Mecenas Paszkowska ostrzega Agatę, że Piotr nie zamierza zgodzić się na film. Tymczasem proces dobiega końca. Sędzia ogłosza niekorzystny dla Chowańskiego wyrok.

Odcinek 1874. Chowański jest zrozpaczony wyrokiem uniewinniającym mordercę jego żony. Myśli tylko o zemście i przez to nie zwraca uwagi na Zosię. Dziewczyna jest przygnębiona, bo miała nadzieję, że w końcu zostaną parą. Zosia prosi Łukasza o przeprowadzenie dziennikarskiego śledztwa i zdobycie dowodów na winę Krzepińskiego.

TVN godz. 20:15

  • "Na Wspólnej" - serial obyczajowy, Polska 2018, wyk. Grażyna Wolszczak, Renata Dancewicz, Jakub Wesołowski (35 min.)

Odcinek 2725. Sąd zdecyduje, czy pozbawić Roberta praw rodzicielskich. Tadeusiak wie, że pomogłyby zeznania Stasia, ale nie chce narażać syna na taki stres.

Tymczasem Danka musi uporać się z problemem narkotyków w szkole. Okazało się, że chłopak, który stracił przytomność miał we krwi efedrynę. Zimińska postanawia poinformować rodziców o problemie i zwołuje nadzwyczajne zebranie.

TVP 1 20:30

  • "Leśniczówka" - serial obyczajowy, Polska 2018, wyk. Jolanta Fraszyńska, Anna Seniuk, Krzysztof Globisz, Marek Bukowski (22 min.)

Odcinek 12. Ksiądz Wiktor przekazuje Katarzynie list od Antoniego. Ostatnie słowa ojca wywołują w niej dziwny niepokój. Okazuje się też, że Karcz szantażował Pawła. Tymczasem Olga zaczyna się domyślać prawdziwych intencji Karcza, więc postanawia działać po swojemu.

PROGRAM TV na dziś: PROGRAM ROZRYWKOWY

TVN godz. 20:55

  • "Milionerzy", teleturniej, Polska 2018, prowadzący: Hubert Urbański (30 min.)

Hubert Urbański znów da komuś szansę na wygranie miliona złotych. Czy ktoś podejmie się wyzwania i sprosta przygotowanym pytaniom? Uczestnicy grają coraz bardziej zachowawczo. Często decydują się na kwoty gwarantowane i rezygnują z dalszej rozgrywki.

TVP 1 godz. 21:00

  • "Rolnik szuka żony 4", reality show, Polska 2017, prowadząca: Marta Manowska (47 min.)

Odcinek 5. Pracowici, zdolni, ustawieni życiowo. Do szczęścia brakuje im tylko jednego - partnerki, która podzieli ich pasję i zechce dzielić z nimi życie na dobre i złe. Czy pięciu polskich rolników znajdzie w programie miłość swojego życia?

TVN godz. 21:30

  • "Projekt Lady", reality show, Polska 2018, prowadząca: Małgorzata Rozenek-Majdan (60 min.)

Odcinek 12. Uczestniczki programu zmierzą się z kolejnymi wyzwaniami. Czy nauczyły się czegoś podczas pobytu w Paryżu? Dowiemy się już dziś. Jednego możemy być pewni -  Małgorzata Rozenek-Majdan, Irena Kamińska-Radomska i Tatiana Mindewicz-Puacz bacznie obserwują zachowanie podopiecznych.    

Więcej o: