Program TV na dziś: króluje trzymające w napięciu kino sensacyjne - "Listopadowy człowiek", "6 kul" i "Wyścig z czasem"

Czego dziś szukacie w programie TV? Na co macie ochotę? Może na dobrą sensację, która trzyma w napięciu do ostatniej chwili? Dobrze się składa, bo dziś polecamy przede wszystkim fantastyczne kino akcji. Wszystko to, czeka na was w programie TV we wtorek 7.08.2018.

WTOREK 7.08.2018

PROGRAM TV na dziś: FILM

TVN godz. 21:30

  • "Listopadowy człowiek" (The November Man) - sensacyjny, USA/Wielka Brytania 2014, reż. Roger Donaldson, wyk. Pierce Brosnan, Olga Kurylenko, Luke Bracey, Bill Smitrovich (108 min.)

Peter Devereaux (Pierce Brosnan) jako szpieg zyskał przydomek November Man - w luźnym tłumaczeniu, ten, który zwiastuje zimę. Był okrutny i zasadniczy. Odszedł na emeryturę i obecnie cieszy się spokojnym życiem w Lozannie. Sielanka nie trwa długo. Zostaje wysłany do Moskwy, aby uratować kobietę zamieszaną w międzynarodowy spisek. Piękna Alice Fournier (Olga Kurylenko) posiada cenne informacje o rosyjskim prezydencie elekcie.

TVP 2 godz. 22:15

  • "6 kul (6 Bullets)" - sensacyjny, USA 2012, reż. Ernie Barbarash, wyk. Jean-Claude Van Damme, Joe Flanigan. Anna-Louise Plowman, Charlotte Beaumont (116 min.)

Były żołnierz Legii Cudzoziemskiej, Samson Gaul (Jean-Claude Van Damme), wiedzie z pozoru zwykłe życie. Prowadzi sklep mięsny, ale po godzinach zajmuje się… odnajdywaniem dzieci porwanych przez handlarzy żywym towarem. Niestety podczas jego ostatniej akcji straciły życie niewinne osoby. Nie może sobie z tym poradzić. Tymczasem zgłasza się do niego zawodnik MMA, Andrew Fayden, który wraz z rodziną przyjechał do Europy. Mężczyzna chce z powrotem wrócić na szczyt. Zawodnik prosi Samsona o pomoc w odnalezieniu uprowadzonej z hotelu jego 14-letniej córki, Becky.

Na co do kina w sierpniu? Wraca Kubuś Puchatek, będą dwa filmy o Dywizjonie 303

POLSAT godz. 22:40

  • "Wyścig z czasem" (Out of Time) - sensacyjny thriller, USA 2003, reż. Carl Franklin, wyk. Denzel Washington, Eva Mendes, Sanaa Lathan, Dean Cain (101 min.)

Matt Lee Whitlock (Denzel Washington) jest porządnym, dobrym policjantem z małego miasteczka na Florydzie. Niestety sukcesy i szacunek w pracy nie idą w parze z udanym życiem osobistym. Szeryf rozwodzi się z żoną, także policjantką. Szuka szczęścia w ramionach swojej dawnej miłości. Kobieta nie jest względem niego uczciwa. Wciąga go w tarapaty. Szeryf staje się głównym podejrzanym w sprawie o podwójne morderstwo.

Program TV na dziś: Wyścig z czasemProgram TV na dziś: Wyścig z czasem materiały prasowe

PROGRAM TV na dziś: SERIAL

TVP 2 godz. 20:10

  • "Barwy Szczęścia" - serial obyczajowy, Polska 2018, wyk. Marta Nieradkiewicz, Katarzyna Glinka, Izabela Kuna (35 min.)

Odcinek 1875. Ewa boi się, że przebywający na wolności Krzepiński porwie ją i zabije, jak jej mamę. Piotr robi wszystko, żeby zapewnić córeczce bezpieczeństwo. Z odsieczą i pomocą w opiece nad dziećmi przychodzi Walawskiemu nieoceniona jak zawsze Zosia. Sadowski mówi Arturowi wprost - nie pomoże w śledztwie, bo nie chce pogrążać Alicji.

TVN 20:15

  • "Na Wspólnej" - serial obyczajowy, Polska 2018, wyk. Grażyna Wolszczak, Renata Dancewicz, Jakub Wesołowski (35 min.)

Odcinek 2726. Po ostatnim incydencie, kiedy Marta upiła się do nieprzytomności, Olaf bardzo się o nią boi. Dziewczyna usypia jego czujność. Tymczasem Marciniak dostaje szału, kiedy wszyscy pracownicy otrzymują wiadomość e-mail, która pokazuje, kim jest naprawdę. Ale to nie koniec planu Marty. Dziewczyna ma znacznie gorsze zamiary.

TVP 1 20:30

  • "Leśniczówka" - serial obyczajowy, Polska 2018, wyk. Jolanta Fraszyńska, Anna Seniuk, Krzysztof Globisz, Marek Bukowski (40 min.)

Odcinek 13. Przygotowania do wieczoru autorskiego Katarzyny, połączonego z wystawą rodzinnych pamiątek, idą pełną parą. W lesie Daniel ratuje Olgę z opresji i zdobywa dowód w sprawie kłusownika. Liczy, że to przełom w ich relacji, a także w prowadzonym przez niego śledztwie. Krzysztof świadomy, że reputacja firmy jest zagrożona, stawia na uczciwość i podejmuje trudną dla niego decyzję.

PROGRAM TV na dziś: PROGRAM ROZRYWKOWY

TVP 1 godz. 14:40 i 14:55

  • Tour de Pologne, 7. etap: Bukovina Resort - Bukowina Tatrzańska - studio, Polska 2018

To już ostatni etap 75. edycji Tour de Pologne. Rozpoczyna się on przy kompleksie basenów geotermalnych Bukovina Resort w Bukowinie Tatrzańskiej. W miejscowości tej również umieszczona jest meta.

TVP 1 godz. 18:50

  • "Jeden z dziesięciu", teleturniej, Polska 2018, prowadzący: Tadeusz Sznuk

Tadeusz Sznuk powita w studiu dziesięciu nowych zawodników. Czy któryś z nich odpowie bezbłędnie na wszystkie pytania i spróbuje swoich sił w finale finałów?

TVN godz. 20:55

  • "Milionerzy", teleturniej, Polska 2018, prowadzący: Hubert Urbański

Hubert Urbański  przygotował kolejny zestaw pytań. Jak co wieczór powita w studiu kilkoro śmiałków, którzy w rundzie "kto pierwszy, ten lepszy" muszą wykazać się sprytem i szybkością. Kto zasiądzie na fotelu przyszłego milionera? Dowiemy się niebawem!

Więcej o: