Program TV na dziś: ponadczasowy "Ostatni Mohikanin", hit Stevena Spielberga "Złap mnie, jeśli potrafisz" i zabawna "Męska rzecz"

Dzisiaj środa, czyli połowa tygodnia za nami. Umilmy sobie oczekiwanie na weekend i zasiądźmy przed telewizorem. Co czeka na nas dziś w telewizji? Specjalnie dla was przestudiowaliśmy program TV na środę 8.08. Program TV na dziś zdecydowanie zachęca do tego, aby spędzić go wraz z rodziną przed telewizorem.

ŚRODA 8.08.2018

PROGRAM TV na dziś: FILM

TV PULS  godz. 20:00

  • "Ostatni Mohikanin" (The Last of the Mohicans) - dramat historyczny, USA 1992, reż. Michael Mann, wyk. Daniel Day-Lewis, Russell Means, Madeleine Stowe, Eric Schweig (112 min.)

Po stracie rodziców Sokole Oko zostaje przygarnięty przez Mohikanina Chingachgooka, który traktuje białego chłopca jak swojego prawdziwego syna. Gdy wybucha wojna między Wielką Brytanią i Francją, chłopak nie chce brać udziału w konflikcie. Tymczasem Sokole Oko, jego przybrany ojciec oraz brat, Uncas, ratują z indiańskiej zasadzki dwie córki dowódcy brytyjskiego fortu. Chcą eskortować je na tereny zajęte przez Brytyjczyków. Sokole Oko zakochuje się w jednej z nich, Corze. Dziewczyna także zaczyna darzyć go cieplejszymi uczuciami.

Program TV na dziś: Ostatni MohikaninProgram TV na dziś: Ostatni Mohikanin materiały prasowe

POLSAT godz. 20:40

  • "Złap mnie, jeśli potrafisz" (Catch Me If You Can) - sensacyjny, USA/Kanada 2002, reż. Steven Spielberg, wyk. Leonardo DiCaprio, Tom Hanks, Christopher Walken, Jennifer Garner (135 min.)

16-letni Frank (Leonardo DiCaprio) nie potrafi zaakceptować rozwodu rodziców. Zbuntowany  chłopak ucieka do Nowego Jorku i tam rozpoczyna nowe życie na własną rękę. Wykorzystuje urok osobisty i genialny talent do fałszowania czeków. Ma farta i w ciągu kilku lat zbija niezłą fortunę. Podaje się między innymi za pilota PanAm i dzięki temu podbija serca stewardes. Kiedy podaje się za lekarza, uwodzi pielęgniarki. Chce ożenić się z piękną Brendy. Aby przekonać do siebie jej rodziców, udaje prawnika. Jego tropem podąża nieugięty agent FBI - Carl Hanratty (Tom Hanks).

TVP 2 godz. 20:50

  • "Męska rzecz" (A Guy Thing) - komedia romantyczna, USA 2003, reż. Christopher Koch, wyk. Jason Lee, Selma Blair, Julia Stiles, James Brolin (97 min.)

Paul Coleman przygotowuje się do podniosłego wydarzenia w życiu każdego człowieka. Za zaledwie 7 dni odbędzie się jego ślub z Karen. Wszystko byłoby wspaniale, gdyby nie stosunki z rodziną dziewczyny. Przyszły teść obiecuje zatrudnić Paula w swojej firmie, dlatego chłopak musi szczególnie dbać o relacje z nim. Tymczasem nadciąga katastrofa - przyjaciele pana młodego. Koledzy wyciągają go na kawalerską imprezę z rozrywkowymi dziewczynami. Rano Paul budzi się w łóżku obok jednej z nich.

Program TV na dziś: Męska rzeczProgram TV na dziś: Męska rzecz materiały prasowe

PROGRAM TV na dziś: SERIAL

TVP 2 godz. 19:35 i 20:10

  • "Barwy Szczęścia" - serial obyczajowy, Polska 2018, wyk. Marta Nieradkiewicz, Katarzyna Glinka, Izabela Kuna (35 min.)

Odcinek 1876. Patryk ma kolejną stłuczkę pod blokiem Oliwki i Kajtka. Teraz wjeżdża w auto Sebastiana. Tymczasem Kowalski szybko wpada w oko Jowicie. Do Umińskiej odzywa się Krzepiński i zaprasza ją do siebie. Dziennikarka jedzie do jego domu, ale wcześniej informuje o tym Sadowskiego. Chce, żeby zaczął jej szukać, gdyby przepadła bez wieści.

TVN 20:15

  • "Na Wspólnej" - serial obyczajowy, Polska 2018, wyk. Grażyna Wolszczak, Renata Dancewicz, Jakub Wesołowski (35 min.)

Odcinek 2727. Tadeusiak spotyka się z lekarką, która prywatnie leczyła Olgę. Ma do niej olbrzymi żal, że nie zeznawała w sądzie. Tymczasem Olga zabrała syna i nie ma z nimi żadnego kontaktu.

W szkole dochodzi do wypadku - w szpitalu ląduje półprzytomny Jerzyk, siostrzeniec Janusza. Danka nie może sobie z tym poradzić. Na dodatek matka chłopca ma pretensje przede wszystkim do niej.

TVP 1 20:30

  • "Leśniczówka" - serial obyczajowy, Polska 2018, wyk. Jolanta Fraszyńska, Anna Seniuk, Krzysztof Globisz, Marek Bukowski (40 min.)

Odcinek 14. Kłusownik w końcu wpada w ręce leśników. Dla Nowackiego to kolejny trop w sprawie śmierci Antoniego. Miłą atmosferę wieczoru autorskiego Katarzyny psują Olga i wicedyrektorka szkoły Karpowicz. Kobiety wykorzystują sytuację, żeby przyciągnąć uwagę mieszkańców Leśniczówki. Katarzyna podejmuje ostateczną decyzję dotyczącą domu ojca.

PROGRAM TV na dziś: PROGRAM ROZRYWKOWY

TVP 1 godz. 14:45 i 14:55

  • Tour de Pologne, 7. etap: Bukovina Resort - Bukowina Tatrzańska - studio, Polska 2018

Ostatni etap 75. edycji Tour de Pologne. Uczestnicy rozpoczynają wyścig przy kompleksie basenów geotermalnych Bukovina Resort w Bukowinie Tatrzańskiej. W miejscowości tej również finiszują wyścig.

TVP 1 godz. 18:50

  • "Jeden z dziesięciu", teleturniej, Polska 2018, prowadzący: Tadeusz Sznuk

"Jeden z dziesięciu" to teleturniej, w którym spotyka się dziesięciu twardych, wykształconych i piekielnie inteligentnych uczestników. Towarzyszy im Tadeusz Sznuk, który zadaje coraz trudniejsze pytania.

TVN godz. 20:55

  • "Milionerzy", teleturniej, Polska 2018, prowadzący: Hubert Urbański

W tym roku tytułową milionerką została pani Marii. Dopiero jedna uczestniczka show sięgnęła po naprawdę duże pieniądze i spełniła swoje marzenia. Czy Hubert Urbański będzie miał jeszcze przyjemność wypisania czeku na milion złotych?

Więcej o: