Program TV na dziś: sympatyczna komedia "Moja dziewczyna wychodzi za mąż", a po północy hit z gwiazdorską obsadą "Bodyguard"

Czwartek to już końcówka tygodnia. Już myślimy o planach na weekend. Nabierzmy sił przed wolnymi dniami i odpocznijmy - najlepiej przed telewizorem. Program TV na czwartek 9.08. jest pełen ciekawych propozycji. Co warto obejrzeć? Sprawdźcie, co wybraliśmy z programu TV na dziś.

CZWARTEK 9.08.2018

PROGRAM TV na dziś: FILM

POLSAT godz. 20:00

  • "Moja dziewczyna wychodzi za mąż" (Made of Honor) - komedia romantyczna, USA/Wielka Brytania 2008, reż. Paul Weiland, wyk. Patrick Dempsey, Michelle Monaghan, Kevin McKidd, Kadeem Hardison (101 min.)

Tom (Patrick Dempsey) traktuje kobiety przedmiotowo, często zmienia partnerki. Wyjątkiem jest długoletnia i platoniczna przyjaźń z malarką Hanną (Michelle Monaghan). Dziewczyna wyjeżdża służbowo na kilka tygodni do Szkocji. W tym czasie Tom uświadamia sobie, jak bardzo mu jej brakuje. Niespodziewanie po powrocie kobieta oznajmia, że zaręczyła się z przystojnym i bogatym Szkotem, planuje ślub i przeprowadzkę do kraju przyszłego męża. Tom jest w szoku. Z ciężkim sercem zgadza się zostać jej drużbą. Ale wierzy, że być może do tego czasu jakoś uda mu się odwieść ukochaną od tego małżeństwa.

Na co do kina w sierpniu? Wraca Kubuś Puchatek, będą dwa filmy o Dywizjonie 303

TVN godz. 22:30

  • "Wyrolowani" (Role Models) - komedia, USA/Niemcy 2008, reż. David Wain, wyk. Seann William Scott, Paul Rudd, Christopher Mintz-Plasse, Bobb'e J. Thompson (99 min.)

Danny i Wheeler od kilku lat pracują razem - promują napój energetyczny. Po jednej z prezentacji w szkole, czeka ich niemiła niespodzianka. Ich auto służbowe znajduje się na lawecie. Rozmowy z funkcjonariuszami na nic się nie zdają, Danny i Wheeler próbują więc sami odzyskać wóz. Akcja kończy się fiaskiem i wyrokiem pozbawienia wolności. Dziewczyna Danny'ego, prawniczka, ustala z sędzią, że zamiast więzienia skazani odbędą 150 godzin prac społecznych. Mężczyźni zostają tymczasowymi opiekunami dla dzieci.

Program TV na dziś: WyrolowaniProgram TV na dziś: Wyrolowani materiały prasowe

TVN godz. 00:40

  • "Bodyguard" (The Bodyguard) - sensacyjny,  USA 1992, reż. Mick Jackson, wyk. Kevin Costner, Whitney Houston, Gary Kemp, Bill Cobbs (129 min.)

Piosenkarka Rachel Marron (Whitney Houston) jest u szczytu sławy. Ale nie jest bezpieczna. Ktoś wysyła anonimy z pogróżkami pod jej adresem. Gdy prześladowca wkrada się do domu gwiazdy, Devaney – szef ochrony gwiazdy - postanawia zatrudnić profesjonalistę - Franka Farmera (Kevin Costner), byłego agenta CIA, który wycofał się zawodu po nieudanej akcji. Rachel początkowo lekceważy ochroniarza. Uważa, że mężczyzna ogranicza jej wolność. Wkrótce zaczyna zdawać sobie sprawę, że zawdzięcza mu życie.

Program TV na dziś: BodyguardProgram TV na dziś: Bodyguard materiały prasowe

PROGRAM TV na dziś: SERIAL

TVP 2 godz. 19:35 i 20:10

  • "Barwy Szczęścia" - serial obyczajowy, Polska 2018, wyk. Marta Nieradkiewicz, Katarzyna Glinka, Izabela Kuna (35 min.)

Odcinek 1876. Do Umińskiej odzywa się Krzepiński i zaprasza ją do siebie. Dziennikarka boi się, ale jedzie do jego domu. Daje jednak znać Sadowskiemu, na wypadek, gdyby przepadła bez wieści.

Odcinek 1877. Umińska budzi się po nocy spędzonej na kanapie Krzepińskiego. Jest w szoku. Mężczyzna jest dla niej miły. Nagle pojawia się była żona Rafała. Tymczasem Janek upomina pracowników klubu i prosi o pełną mobilizację. Wszyscy mają się starać pozyskać nowych klientów.

TVN 20:15

  • "Na Wspólnej" - serial obyczajowy, Polska 2018, wyk. Grażyna Wolszczak, Renata Dancewicz, Jakub Wesołowski (35 min.)

Odcinek 2728. Gwałciciel Marty ma dość nagonki, którą rozkręciła na niego Konarska. Zamierza rozprawić się z dziewczyną raz a dobrze i wzywa policję. Dziewczyna nic sobie z tego nie robi. Tymczasem Danka wciąż ma wyrzuty sumienia. Wyrzuca sobie, że w porę nie dostrzegła problemu narkotyków w swojej szkole. Postanawia zaprosić na spotkanie z uczniami Karinę, koleżankę Oli, która pod wpływem narkotyków spadła z 6 piętra.

TVP 1 20:30

  • "Leśniczówka" - serial obyczajowy, Polska 2018, wyk. Jolanta Fraszyńska, Anna Seniuk, Krzysztof Globisz, Marek Bukowski (40 min.)

Odcinek 15. Katarzyna zapisuje Zuzię do szkoły w Leśniczówce. Szuka także pracy dla siebie, aby utrzymać ich nowy dom. Krzysztof podąża tropem Roberta. Mężczyzna zniknął z firmowymi pieniędzmi. Pomaga mu Lidia, ale jej intencje są oczywiste. Okazuje się, że robi to wyłącznie dla Krzysztofa. Nowacki, przeglądając zdjęcia z fotopułapek, które rozstawił ornitologa, zauważa pewną postać.

PROGRAM TV na dziś: PROGRAM ROZRYWKOWY

TVP 1 godz. 17:25 i 17:30

  • Tour de Pologne, 7. etap: Bukovina Resort - Bukowina Tatrzańska - studio, Polska 2018

To już ostatni etap 75. edycji Tour de Pologne. Trasa wyścigu startuje przy kompleksie basenów geotermalnych Bukovina Resort w Bukowinie Tatrzańskiej. Tu też znajduje się meta całego etapu.

TVN godz. 20:55

  • "Milionerzy", teleturniej, Polska 2018, prowadzący: Hubert Urbański

"Milionerzy" to program, który gromadzi olbrzymią publiczność. Co wieczór gromadzimy się przed telewizorami, aby poczuć dreszczyk emocji i odpowiadać wraz z uczestnikami na trudne pytania, które zadaje Hubert Urbański.

TVP 1 godz. 21:00

  • "Sprawa dla reportera", magazyn interwencyjny, Polska 2018, prowadząca: Elżbieta Jaworowicz

"Sprawa dla reportera"  to program interwencyjny. Prowadząca - Elżbieta Jaworowicz - nie boi się jechać w teren, rozmawiać z ludźmi i zadawać trudnych pytań. Każda interwencja kończy się debatą w studiu, podczas której bohaterowie reportażu mogą skonfrontować się z ekspertami i urzędnikami.

Więcej o: