Biedronka gazetka od 02.08 do 08.08. Tańsze piwo, soki i napoje. Dobre ceny mięs i produktów na grilla. Sprawdzamy promocje

Biedronka gazetka [02.08-08.08]: w tym tygodniu w promocji "kup dwa i zapłać mniej" czekają na was piwa, napoje, oraz artykuły przemysłowe. Mniej zapłacicie również za mięso, produkty na grilla, lody i słodycze.

Biedronka gazetka od 02.08 do 08.08 - piwo i soki w dobrych cenach

W najnowszej ofercie Biedronki wiele produktów możecie kupić w ofercie "kup dwa i zapłać mniej". W tym tygodniu znalazły się w niej przede wszystkim piwa w czteropakach. Za drugi zapłacicie nawet o 64 proc. mniej.

W promocji można kupić również soki i nektary owocowe (drugi 40 proc. taniej) oraz napoje typu Cola. Za drugą butelkę Pepsi o pojemności 1,75 litra zapłacicie na przykład aż o 74 proc. mniej.

Co zostanie z coli, jeśli odparujesz z niej wodę?

Biedronka gazetka promocyjna [02.08-08.08] - mięsa i produkty na grilla

Aż o 40 procent przecenione zostały w tym tygodniu również wybrane rodzaje mięs. Dokładnie o 40 procent taniej kupicie na przykład świeży schab w kawałku (8,95 zł za kg). O ponad 30 procent przeceniono również uda i podudzia z kurczaka. Kilogram jednych i drugich kosztuje w tym tygodniu równo 4,99 zł.

Biedronka gazetka od 02.08 do 08.08 to również promocje na produkty idealne na grilla. W ofercie dyskontu znajdziecie zarówno kiełbaski i kaszanki, jak i marynowane mięsa czy szaszłyki.

Promocje Biedronka - słodycze taniej o 20 procent i tanie lody

W tym tygodniu w Biedronce o wiele mniej zapłacicie również za niektóre słodkości. Przeceniono nie tylko cukierki, które można kupić na wagę, ale również słodycze popularnych marek, np. cukierki M&M's czy żelki Haribo.

Mniej zapłacicie również za lody. Obniżką objęto zarówno duże opakowania, np. litrowe lody Big Milk Intense (8,95 zł), jak i lody na patyku (np. batony lodowe Magnum kosztują teraz 2,99 zł).

Biedronka gazetka aktualna - chemia i produkty dla dzieci

Sporo tańsze (nawet o 60 procent) są również artykuły przemysłowe. Na przykład kupując dwa opakowania płynu do naczyń Fairy o pojemności 650 ml czy worki na śmieci z taśmą Zosia Samosia, za drugi produkt zapłacicie 50 procent mniej. Promocją "kup dwa i zapłać mniej" objęte zostały również popularne pieluszki marki Dada (marka własna dyskontu).

Czytaj również:

Więcej o: