Horoskop dzienny 5 sierpnia 2018 roku. Co wydarzy się tego dnia?

Horoskop dzienny 5 sierpnia 2018 roku ujawni, co spotka cię w tym dniu. Dowiesz się, w której dziedzinie będziesz mieć szczęście, a w której lepiej uważać.

Horoskop dzienny - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Będziecie dzisiaj bardzo empatyczni i z chęcią ruszycie do pomocy. Ale nie zapominajcie całkiem o sobie. Podejmiecie dzisiaj kilka słusznych decyzji, które dobrze wpłyną na waszą kondycję. Wieczorem obejrzyjcie film. Sprzyja wam dziś Waga.

Horoskop dzienny - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Dziś Byki będą wolały relaksować się w domu. Humor nie będzie wam dopisywał, ale nie zwracajcie uwagi na drobnostki. Dzisiaj jest dzień, kiedy możecie pozwolić sobie na coś pysznego i poprawić nastrój. Sprzyjający wam znak to Ryby.

Czas wydorośleć. Weź życie w swoje ręce! [PRZYPOWIEŚĆ]

Horoskop dzienny - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Będziecie mieć dużo energii. Czeka was sporo spotkań rodzinnych, najlepiej poświęcić na nie poranek. Wieczór zarezerwujcie dla przyjaciół. Być może dotrze do was interesująca wiadomość lub odezwie się ktoś niespodziewany. Przychylne wam znaki to Lew i Strzelec. 

Horoskop dzienny - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Nie będziecie szczególnie bezinteresowni. Za pomoc będziecie oczekiwać wyrazów wdzięczności. Nie składajcie obietnic bez pokrycia. Nie słuchajcie też tego, co mówią osoby, za którymi nie przepadacie. Sprzyja wam cierpliwy Byk.

Horoskop dzienny - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy będą spragnione kontaktu z innymi. Może pora na krótki wyjazd? Na pewno jest to dobry dzień, aby spotkać się z przyjaciółmi. Uważajcie na to, co mówicie w miejscach publicznych. Sprzyjają wam inne Lwy i Strzelce.

Horoskop dzienny - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Dzień będą wam zaprzątać sprawy finansowe. Zaplanujecie dłuższą podróż. W drugiej części dnia dopadnie was nostalgia. Przyjdzie też czas na to, aby zadbać o siebie. Nie ulegajcie żadnej presji. Dobrze wam zrobi rozmowa z Wagą lub Skorpionem.

Horoskop dzienny - Waga (23 września do 22 października)

Najwyższa pora na sprzątanie, ale wy w ogóle nie będziecie mieć na to ochoty. Przełamcie się, bo potem będziecie mieć czas na spotkanie z przyjaciółmi. Wiele osób zachwyci się waszymi dokonaniami. Sprzyjają wam dzisiaj Baran i Strzelec.

Horoskop dzienny - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Poczujecie potrzebę zmiany. Dobry humor przywróci wam doprowadzenie domu do porządku i relaks przy ulubionej herbacie. Zróbcie remanent w szafie. Dzisiaj sprzyja wam Panna.

Horoskop dzienny - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Zachowajcie ostrożność, bo możecie zaliczyć poważną wpadkę. A później będzie ją bardzo trudno wyjaśnić. Możecie liczyć na pomoc dobrych przyjaciół. Przychylnym wam znakiem zodiaku będzie Wodnik.

Horoskop dzienny - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Nie unoście się niepotrzebnie, niektórzy mogli was po prostu źle zrozumieć. To będzie dobry dzień na wyjaśnianie sporów. Wiele osób doceni wasze umiejętności organizatorskie. Sprzyjają wam dzisiaj Panny.

Horoskop dzienny - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Dzisiaj szczerze będziecie mówić, co wam leży na sercu. Ale jednocześnie będziecie też bardzo uprzejmi w stosunku do napotkanych osób. Uda wam się zawrzeć kilka cennych znajomości. Nie będziecie mieć też problemu z zapamiętaniem ważnych informacji. Sprzyjają wam Bliźnięta i Waga.

Horoskop dzienny - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Pieniądze dzisiaj będą waszym głównym przedmiotem zainteresowania. Jest szansa, że uda wam się zrobić rozsądny podział pensji. Po południu wasz humor się poprawi, wyjdźcie z domu. Sprzyjają wam dzisiaj Byk i Panna.

Horoskop dzienny 5 sierpnia 2018, więcej dowiesz się tutaj >>

Zobacz też: Ranking żon według znaków zodiaku: od przyjaciółki przez pielęgniarkę po ideał tradycjonalistów

Więcej o: