Horoskop dzienny 6 sierpnia 2018 roku. Dowiedz się, co szykują dla ciebie gwiazdy

Horoskop dzienny 6 sierpnia 2018 roku pozwoli ci dowiedzieć się, jak potoczą się twoje najbliższe losy. Czy dzień będzie udany? Czy aura będzie ci sprzyjać? Przeczytaj.

Horoskop dzienny - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Nie przesadzajcie z przechwałkami. Nawet bez tego możecie zostać docenieni. To dobry moment, aby zaprezentować szefowi swoje pomysły. Po południu wybierzcie się w odwiedziny do Wagi.

Horoskop dzienny - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

W pracy nie spędzicie dziś dużo czasu. Nowe zadania nie będą warte zachodu. Zajmijcie się już rozpoczętymi sprawami. Dziś zadbacie o dom. Będziecie ciepli i życzliwi. To zaskoczy wielu.

Horoskop dzienny - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Wpadniecie na kilka dobrych rozwiązań. Nie obijajcie się w pracy, bo aura sprzyja prezentowaniu pomysłów przełożonym. Chociaż niektóre osoby nie końca będą do nich przekonane. Ale nie poddawajcie się. Sprzyja wam dziś Lew.

"Wszystko, co naprawdę żyje, musi umrzeć!" Ta przypowieść pokazuje prawdę o życiu

Horoskop dzienny - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Nie pozwalajcie innym się wykorzystywać. To dobry moment, aby rozpocząć poszukiwania nowej pracy. Wieczorem będziecie spragnieni emocji. Może powinniście pójść do kina? Zapytajcie Byka o wspólny seans.

Horoskop dzienny - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Ambicja dzisiaj jest mocną stroną Lwów. Nie dajcie się przegonić konkurencji. Pamiętajcie też, żeby nie iść po trupach do celu. Nikt tego nie lubi. Przychylne wam będą Koziorożce. 

Horoskop dzienny - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Nazbiera wam się sporo zaległych spraw, którymi trzeba będzie się zająć. Nie zapominajcie jednak o sobie. Musicie zatroszczyć się o zdrowie. Wieczorem dostaniecie miłe zaproszenie. Pozwoli wam się to zrelaksować.

Horoskop dzienny - Waga (23 września do 22 października)

Dzień poświęcicie czytaniu prasy i sprawdzaniu, co dzieje się na świecie. Ale również w sprawach towarzyskich uda wam się zdobyć cenne informacje. Po pracy załatwcie ważne sprawy. Wszystko powinno się udać przy dzisiejszej aurze.

Horoskop dzienny - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Czeka was sukces w pracy. Osoby, za którymi nie przepadacie, traktujcie uprzejmie, ale z dystansem. Porozmawiajcie z szefem, to dobry moment. W urzędach też dzisiaj pójdzie wam gładko. Sprzyja wam Byk.

Horoskop dzienny - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Zbiegi okoliczności będą dziś dla Strzelców korzystne. Uda wam się dzięki temu rozwikłać kilka dziwnych spraw. Nie obawiajcie się, że ktoś wyśmieje wasze pomysły. Wyjdźcie temu naprzeciw. Przychylne będą wam Panny.

Horoskop dzienny - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Załatwcie dzisiaj sprawy pieniężne, bo jest na to dobra pora. Dbajcie o swoją karierę, niech inni nie przejmują nad wami kontroli. Dziś jest dobry dzień na sprawy urzędowe. Wieczorem pora na przyjemności. Spotkajcie się z Panną lub Baranem, bo mają wam coś miłego do powiedzenia.

Horoskop dzienny - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Zapragniecie kontaktu z ludźmi. Nudne obowiązki przełożycie na później. W pracy kilka osób chętnie wam pomoże. Samotne Wodniki będą miały okazję kogoś poznać. Byk będzie was mocno wspierał.

Horoskop dzienny - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Czeka was spadek energii, dlatego nie obiecujcie zbyt wiele. Nie będziecie mieć głowy do pracy i zaczniecie planować urlop. Nie zapomnijcie o ważnym spotkaniu. Wieczór to okazja, aby trochę się zabawić. Przychylny znak zodiaku to inne Ryby.

Horoskop dzienny 6 sierpnia 2018 roku. Więcej przeczytasz tutaj >>

Zobacz też: Ranking żon według znaków zodiaku: od przyjaciółki przez pielęgniarkę po ideał

Ranking mężów według znaków zodiaku: od materiału na starego kawalera po ideał

Więcej o: