Horoskop dzienny 8 sierpnia 2018 roku. Co czeka Cię w najbliższych godzinach

Horoskop dzienny 8 sierpnia 2018 roku. Co czeka Cię w najbliższych godzinach. Co mówią o tym gwiazdy. Na co możesz się nastawić. Jak zainwestować

Horoskop dzienny - Baran (21 marca do 19 kwietnia)


Dziś zapragniecie popularności, a ona niesie ze sobą pewne konsekwencje- nie przejmujcie się obgadywaniem, pomyślcie raczej o wieczornej randce- może z Wagą.

Horoskop dzienny - Byk (20 kwietnia do 22 maja)


Cierpliwość! To dla Was hasło na dziś. Bez niej zaczną Was dosięgać konsekwencje pośpiesznych decyzji.Przypadkowo mogą wyjść na jaw niedociągnięcia i zaniedbania. Na działaniach skupcie się przed południem. Nie odrzucajcie pomocy Panny.

Horoskop dzienny - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)


Coś pobudzi Waszą ciekawość i kreatywność. Nowe informacje pomogą Wam spojrzeć na znaną sprawę w zupełnie innym świetle. Po południe spędźcie aktywnie- może szybki spacer z Lwem?

Horoskop dzienny - Rak (22 czerwca do 22 lipca)


„Dziel i rządź”- to motta pasuje do Was dziś. Nie zagalopujcie się jednak z uwagami (nawet trafnymi) do szefa, bo może chcieć pokazać kto jego zdaniem rządzi. Nie uciekajcie od ważnych postanowień. Kompana szukajcie dziś w Pannie.

Horoskop dzienny - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)


8 sierpnia to dla Was dobry dzień- wesoły i pełen ciekawości. Nie siedźcie w domu, wybierzcie się z wizytą, choćby do sąsiadów. Bądźcie otwarci na nowe znajomości. Przychylny będzie Wam znak Bliźniąt.

Horoskop dzienny - Panna (24 sierpnia do 22 wrzesień)


Uważajcie by Wasza dzisiejsza nieufność i nerwy z nią związane nie sprawiły komuś niepotrzebnej przykrości. Jeżeli macie do podjęcia jakieś decyzje dotyczące rodzinnych funduszy, to dziś jest dzień na ich podejmowanie.

Horoskop dzienny - Waga (23 września do 22 października)


Zabierzcie się dziś za zaległe sprawy! Czas poukładać coś, co nie daje Wam spokoju. Aura sprzyja podejmowaniu przez Wagi mądrych decyzji. Spróbujcie pomyśleć o wyjeździe w nieznane- pomyśl, czy nie zabrać ze sobą Barana.

Horoskop dzienny - Skorpion (23 października do 21 listopada)


Skorpiony będą dziś senne i nieuważne. Trudno będzie nakłonić was nawet do bardzo lekkiej pracy. Uważajcie podczas rachunków i nie angażujcie się w konflikty. Dzięki intuicji unikniecie większych kłopotów. Posiłki przygotujcie sobie sami- taki dzień. Sprzyjający wam znak zodiaku to wyrozumiałe Ryby.

SkorpionSkorpion informacja prasowa

Horoskop dzienny - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)


Dziś świeci Wam romantyczna gwiazda- odważne decyzje, niepokorne poglądy, łamanie reguł. Postarajcie się zdobyć nową wiedzę i nie przejmujcie się uwagami i pouczeniami starszych- chyba że Wodników.

Horoskop dzienny - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)


Samotnym dopisze dziś szczęście w miłości. Wasza dzisiejsza otwartość i dobre serce przyniosą wiele radości innym, ale bądźcie dobrzy i dla samych siebie. Spróbujcie się dopieścić jakimś prezentem. Sprzyja Wam dziś Rak o podobnym usposobieniu.

Horoskop dzienny - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)


Czeka Was dobry dzień. Nowe znajomości przyniosą nowe informacje i wiedzę. Nastawcie się na słuchanie, a na pewno przyniesie to dziś więcej niż mówienie o sobie. Rak i Bliźnięta służą pomocą.

Horoskop dzienny - Ryby (19 lutego do 20 marca)


Myśli Wasze będą krążyć wokół spokoju, może luksusu, ale nie przywiązujcie się do planów, bo coś może Was zaskoczyć. Wieczorem poszukajcie spokoju i relaksu, podczas którego zaplanujecie poważniejsze wydatki. Nie obawiajcie się ciosu od Wagi.

Więcej o: