Horoskop dzienny 9 sierpnia 2018. Będzie to dla Was pogodny, czy pochmurny dzień

Horoskop dzienny 9 sierpnia 2018. Czy kosmos sprzyja dziś podejmowaniu szybkich decyzji, czy powinniście zaczekać z czymś do jutra?

Horoskop dzienny - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

9 sierpnia będzie dla Was pogodnym dniem. Nieszkodliwe żarty i chęć zabawy ściągnie na Was uwagę nowych osób. Nowe znajomości mogą przerodzić się w przyjaźń. Po południu nie odmawiajcie udzielenia pomocy starym znajomym- szczególnie Lwom.

Horoskop dzienny - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Ambicja i zdecydowanie, pod takimi znakami minie Wam dzień. Chęć wprowadzania nowych pomysłów zdeterminuje życie zawodowe i prywatne, a planów nie pokrzyżuje cudza niechęć do zmian- jeżeli nie stracicie dystansu i zachowacie dobry humor.

Horoskop dzienny - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Postarajcie się trochę uspokoić. Możliwe, że dzisiejsza nerwowość wpłynie na podejmowane decyzje i nie przyniesie to spodziewanych efektów. Uważajcie na siebie- na słowa i czyny. Spokój przyjdzie trochę później.

Horoskop dzienny - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Przychylne wam znaki zodiaku to Panna i Skorpion. Warto odpocząć z nimi wieczorem- po ciężkim dniu w pracy, gdzie ważne decyzje zawodowe mogły wykończyć. Spróbujcie wyciągnąć naukę z tego co mówią inni- może okazać się to opłacalne.

Horoskop dzienny - Panna (24 sierpnia do 22 wrzesień)

Nie bądźcie dziś dla siebie i innych zbyt surowi, nie bierzcie do siebie cudzych opinii za bardzo bezpośrednio. Uważajcie na zbyt dużą ilość nowych zobowiązań- mogą się one niebezpiecznie spiętrzyć. Bliźnięta i Waga mogą okazać się pomocni.

Horoskop dzienny - Waga (23 września do 22 października)

Wagi będą dziś śnić na jawie. Możliwe są nieporozumienia z ludźmi, więc lepiej uważajcie! Wspomnienia i różne przeczucia nie pozwolą wam skupić się na codziennych obowiązkach. Po południu nie ufajcie każdej wiadomości i unikajcie ryzyka w sprawach finansowych. Sprzyjające wam znaki zodiaku to Skorpion i Ryby.

Horoskop dzienny - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Czeka Was energiczny dzień. Jeżeli poczujecie niepokój związany z nadmiarem energii, który utrudni Wam usiedzenie w miejscu i spokojną pracę- wybierzcie się na spacer (może z Rybami). Postarajcie się nie angażować w konflikty.

StrzelecStrzelec informacja prasowa

Horoskop dzienny - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Możliwe że będziecie udawać dziś cichych i spokojnych, chcąc ukryć mocne emocje. Ukryte sprawy i tajemnice bardzo Was dziś zainteresują. Przed waszym czujnym okiem niczego nie da się ukryć. Uważajcie na zazdrość i nie denerwujcie się z byle powodu.

Horoskop dzienny - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Dobry humor sprawi, że zachowacie dystans i nie zaangażujecie się z spory- chyba, że jako rozjemcy. Szczęście Wam dziś będzie sprzyjało. Po południu okażcie trochę pokory- może okazać się to opłacalne. Cetnie pomoże Wam Lew lub Strzelec.

Horoskop dzienny - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Spokój i opanowanie sprawi, że nie podejmiecie dziś ryzyka przy podejmowaniu decyzji. W konfliktach szczególnie będziecie uważać na podstępy, co może Was zmęczyć. Odpoczniecie na łonie rodziny- może Rak i Bliźnięta jakoś się do tego przyczynią.

Horoskop dzienny - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Możliwe, że będziecie się szamotać między nowymi pomysłami, z których każdy będziecie chcieli zrealizować. Spokojnie zaplanujcie dzień i nie dajcie się sprowokować do wypowiedzenia kilku słów za dużo. Możecie zaufać Baranom.

Więcej o: