ABOUT YOU: Wielkie otwarcie w Warszawie sklepu modowego ON-LINE

ABOUT YOU: to nowatorska platforma zakupowa z własną marką - EDITED. Ubrania te skierowane są do modnej, miejskiej grupy docelowej. Nic dziwnego, że impreza otwarciowa przyciągnęła tłumy "miejskich" celebrytów.

ABOUT YOU - od kilku lat podbija modowy rynek e-commerce. Ta nowatorska platforma, która ma służyć nie tylko do zakupów, ale również do spędzania czasu i zabawy. Sklep oferuje odzież, obuwie i akcesoria ponad pięciuset marek, są wśród nich m.in  Desigual, Calvin Klein, LACOSTE.

Sekret torebki od Louis Vuitton - jej przeznaczenie miało być inne!

Aplikacja stworzy twój styl

„Naszym zadaniem nie jest przebranie Cię, ale wspólne odkrywanie Twojego niepowtarzalnego stylu” – piszą twórcy sklepu na swojej stronie. Pomóc ma w tym bezpłatna aplikacja, którą stworzyli aby zakupy były trafniejsze i przyjemniejsze. W aplikacji można przeglądać zestawy ikon mody lub „Twoich ulubionych gwiazd”. \

Codziennie można obserwować - dopasowanych do twoich preferencji  - modowych influencerów. Lista życzeń zapamiętuje produkty, które Cię zainteresowały. Przejrzyste zdjęcia uzupełnione są o szczegółowe opisy produktów. Kompleksowa obsługa zapewnia bezpłatną dostawę i zwrot zakupionych towarów.

Marka stworzona przez badaczy trendów modowych

ABOUT YOU chcą by ich platforma była ciekawa i innowacyjna dlatego wprowadzili swoją własną markę EDITED. Ubrania te skierowane są do modnej, miejskiej grupy docelowej.

Eksperci wyspecjalizowani w śledzeniu światowych trendów są źródłem wiedzy dla kreatorów ich własnej marki, ale i stylizacji proponowanych w aplikacji.

Więcej o: