Horoskop dzienny 11.08.2018: Co przewidziała dziś dla ciebie nasza wróżka?

Horoskop dzienny 11.08.2018. Dzieją się rzeczy na niebie i ziemi, których nikt nie przewidzi, ale można szukać wskazówek.

Horoskop dzienny - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Od rana energetycznie- zero nudy przez caaaały dzień. Jeżeli wybierzecie się do znajomy, to oszołomicie ich swoją elokwencją i charyzmą. Jeżeli zostaniecie w domu, to zdobędziecie na pewno ciekawą wiedzę.

Horoskop dzienny - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Możliwe, że będziecie trochę niespokojni i podejrzliwi wobec innych. To co musicie dziś zrobić – zróbcie jak najwcześniej, gdyż potem coś może zagarnąć Waszą uwagę bez reszty. Wieczorem poświęćcie trochę uwagi samemu sobie.

Horoskop dzienny - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Rano będą niespokojni i senni. W południe wasz nastrój niespodziewanie poprawi się. Zapragniecie nadrobić wszystkie towarzyskie zaległości i chętnie umówicie się na spotkanie z przyjaciółmi. Wieczorem uważajcie, aby nie przesadzić z.... żartami ;-).

Horoskop dzienny - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Dzień zaczniecie z dobrym humorem- przyda się on, bo potem może będzie trzeba pożyczyć komuś pieniądze, albo pomóc w inny sposób. Nie przesadzajcie z obietnicami- chyba że obiecujecie Lwom lub Bliźniętom

Horoskop dzienny - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Leniwy nastrój od rana sprawi, że nie oddalicie się zbytnio od domu, ale może uda się Wam zaplanować świetną podróż. Wieczorne spotkanie z przyjaciółmi postawi Was na nogi- może nawet małe wyjście w miasto z innym Lwem i Bykiem?

Horoskop dzienny - Panna (24 sierpnia do 22 wrzesień)

Panny będą dziś wyjaśniać tajemnice. Czyjeś zachowanie zadziwi was i stanie się pretekstem do poważnych rozważań. Zaufajcie swojej intuicji. Nie obiecujcie ludziom zbyt wiele i zachowajcie spokój.

Horoskop dzienny - Waga (23 września do 22 października)

Bądźcie wyrozumiali dziś dla Barana (nie tylko zodiakalnego). Dokładnie sprawdźcie czy przepisów nie da się zinterpretować na Waszą korzyść. Z pewnością siebie idźcie na przód. Możecie dziś rozmawiać o rodzinnych wydatkach i uzyskać porozumienie.

Horoskop dzienny - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Dzisiejsze ambitne plany może Wam pokrzyżować zniechęcenie ich ilością- nie ryzykujcie dziś ze zbyt dużą ilością obietnic. Spróbujcie porozmawiać z krewnymi, to może Wam dziś pomóc uspokoić nerwy. Może macie w rodzinie kogoś spod znaku Panny.

Horoskop dzienny - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Nie zabraknie Wam dziś energii. Możecie dziś zabierać się za najżmudniejsze zadania i z powodzeniem je zakończycie, jednak za te najważniejsze zabierzcie się rano, bo potem mogą Was zaskoczyć znajomi.

Horoskop dzienny - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Pewność siebie, charyzma i determinacja- to Wasze dzisiejsze cechy przeważające. Żadne zadanie nie będzie dla Was trudne, a w rozwikłaniu tych najtrudniejszych pomoże ostry umysł. Dziś wyjątkowo nie chwalcie się zarobkami.

Horoskop dzienny - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Kasę trzymajcie przy sobie- w przenośni- ktoś może chcieć ją od Was wyciągnąć. Wasze myśli poranne będą krążyć wokół ponurych historii, zaproście przyjaciół przy których czujecie się bezpiecznie i wszystko będzie dobrze.

Ranking przyjaciół według znaku zodiakuRanking przyjaciół według znaku zodiaku Rys. Shutterstock

Horoskop dzienny - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Rano trochę pomarudzicie, ale w południe ktoś poprawi wam humor. Dzień sprzyja nowym sprawom i szalonym pomysłom. Zadzwońcie do przyjaciół (może Rak) i zaplanujcie weekendowe atrakcje lub wyjazd. Nie słuchajcie plotek.

Może Was zainteresować też:

Horoskop na cały rok lub bardziej szczegółowy

Więcej o: