Horoskop dzienny 12.08.2018: dziś niedziela, ale i ona kryje wiele niespodzianek

Horoskop dzienny 12.08.2018: kolejny dzień, kolejne wyzwania. Jeżeli boicie się podejmować decyzje bez konsultacji z gwiazdami, to sprawdżcie koniecznie nasz horoskop.

Horoskop dzienny - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany chętnie wczułyby się w rolę detektywa- będziecie chcieli wytropić wielkie afery, uważajcie tylko żeby nie posądzić niewinnego. Może zweryfikujcie swoje domysły podczas rozmowy ze skorpionem.

Horoskop dzienny - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Macie dziś przed sobą sympatyczny dzień. Zróbcie sobie przerwę w domowych obowiązkach i odpocznijcie. Warto wybrać się na spacer, bo dzień sprzyja uprawianiu sportu i wakacyjnym wycieczkom. Wieczorem uważajcie, aby nie wypić o drinka za dużo. Strzelec może rozkręcić imprezę.

Horoskop dzienny - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Możliwe, że zajmą Was obowiązki rodzinne, może będzie trzeba pomóc komuś bliskiemu w ważnej dla niego sprawie. Nie poświęcajcie się dla każdego, zajmijcie się też trochę swoim zdrowiem. Pomocna może się okazać Panna.

Horoskop dzienny - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

W tę niedzielę ogarnie Was artystyczna wena, poddajcie się jej, ale nie strońcie od spotkań z przyjaciółmi i wspólnych spacerów. Nie planujcie za to zbyt dużo obowiązków rodzinnych.

Horoskop dzienny - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Wierność tradycji granicząca z konserwatyzmem będzie dziś wam towarzyszyć przez większość dnia- zdziwi to nie tylko Waszych znajomych, ale i Was samych. Spędźcie ten dzień z rodziną- jak na konserwatystę i niedzielę przystało.

Horoskop dzienny - Panna (24 sierpnia do 22 wrzesień)

Szczególnie uważajcie dziś na przestrzeganie przepisów- może Wam się nie udać uciec od odpowiedzialności w przypadku kontroli. Nie będziecie mogli dziś usiedzieć w miejscu, jednak opanujcie nerwy. Co powiecie na randkę z Wodnikiem?

WagaWaga informacja prasowa

Horoskop dzienny - Waga (23 września do 22 października)

Dla Was to będzie leniwy dzień, obudzicie się już zmęczeni, a to dopiero początek dnia. Odwagi Wagi, perspektywa wyjścia do cukierni poprawi Wan humor- w tej sytuacji nie liczcie kalorii.

Horoskop dzienny - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Jeżeli chcecie zacząć jakąś dietę, albo zupełnie zmienić sposób odżywiania i tylko czekaliście na odpowiedni moment- to uwaga! Nadszedł ten dzień! Po za tym bystry umysł, ostry język i nieomylna intuicja- takie prognozy na dziś.

Horoskop dzienny - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Dzień z aurą do filozofowania i podsumowań. Raczej odpoczywajcie, bo takie podsumowanie też potrafią zmęczyć. Może przypomni się Wam jakieś zapomniane marzenie, które teraz łatwiej będzie spełnić.

Horoskop dzienny - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Wasze dzisiejsze plany mogą legnąć w gruzach, ale jest szansa na lepsze. Dzisiejsza niedziela sprzyja zawieraniu nowych znajomości, randkom, wyjściom na spacery- tego rodzaju aktywności. Sprawdźcie co słychać u znajomego Wodnika, ale nie u tego marudy, tylko u tego optymisty.

Horoskop dzienny - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki czeka dobry i optymistyczny dzień. Swoją radością i optymizmem zjednacie sobie tłumy zwolenników. Niech ta moc pomoże Wam rozwiązać nowe i stare konflikty. Sprzyjający wam znak zodiaku to Lew.

Horoskop dzienny - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Będziecie dziś mili, sympatyczni i uczynni. Chętnie komuś pomożecie lub udzielicie mądrej rady. Dzień sprzyja zabawie, twórczości i nawiązywaniu przyjaźni. Wieczorem unikajcie sporów, bo ktoś może wykorzystać waszą dobrą wolę. Przychylny wam znak zodiaku to Koziorożec.

Zapraszamy też do naszego horoskopu na szerszą skalę

Więcej o: