Horoskop dzienny 13.08.2018 roku: To poniedziałek, ale możecie ustrzec się jego aury

Horoskop dzienny 13 sierpnia 2018: możecie złapać trochę pewności w swoje siły przed nadchodzącym tygodniem- co Was nie zabije, to Was wzmocni. ;-)

Horoskop dzienny - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

To dla was dzień do rozpoczynania nowych spraw, jednak dobrze przemyślcie, które z propozycji są warte poruszania. Uważajcie na napięcia w rodzinie, bo możecie być blisko podczas czyjegoś wybuchu.

Horoskop dzienny - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Będziecie dziś bardziej ambitne niż zwykle, polecenia będą Was drażnić- wykorzystajcie siły, aby uporać się z trudnym zadaniem. Po południu postarajcie się o więcej wyrozumiałości, szczególnie wobec rodziny.

Horoskop dzienny - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Zachowacie dystans do siebie i to pomoże Wam spojrzeć na siebie z innej perspektywy. Postarajcie się utrzymać ten stan przez cały dzień, a nie pożałujecie. Wasz dociekliwy umysł nie zawiedzie oczekiwań.

Horoskop dzienny - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Wagi akurat dziś stracą dystans do siebie- postarajcie się zachować równowagę, aby móc spokojnie realizować pomysły. Po południu poczujecie chęć na zakupy, jeżeli się nie nie wybierzecie, to koniecznie z Wagą.

Horoskop dzienny - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Rano zacznijcie z kopyta- kawa i wio. Zacznijcie od najważniejszych spraw i potem relaks na końcu. Przed ewentualną wieczorną podróżą odpocznijcie, a podczas jazdy róbcie przystanki na ćwiczenia.

Horoskop dzienny - Panna (24 sierpnia do 22 wrzesień)

Będziecie dziś wrażliwi na uczucia swoje i innych. Aura dzisiejszego poniedziałku nie sprzyja ryzykantom. Wrażliwość rozszerzy się w ciągu dnia z uczuć na całe ciało, więc jedzcie ostrożnie.

Horoskop dzienny - Waga (23 września do 22 października)

Najlepsza dla Was pora dnia to popołudnie, ale cały dzień będzie sympatyczny. Sił i wiary we własne umiejętności dziś wam nie zabraknie. Bądźcie jednak ostrożniejsi w interesach, bo nadmierny optymizm może okazać się przedwczesny.

Horoskop dzienny - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Jasność umysłu i pomysłowość sprawi, że ryzyko nie będzie dziś tak bardzo ryzykowne. Możliwe, że z pomocą Wagi uda się Wam przeciwstawić się każdej przeszkodzie.

zodiakzodiak istock.com/kolaż: Redakcja

Horoskop dzienny - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Poniedziałek może okazać się dla Was zupełnie poniedziałkowy. Skupcie się żeby temu zapobiec lub zostańcie w domu pod opieką Byka, zróbcie coś w sprawach rodzinnych.

Horoskop dzienny - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

To będzie udany dzień, pod warunkiem, że zajmiecie się sprawami, które już nad Wami wiszą, a nie będziecie angażować się w nowe. Po południu i wieczorem, może będzie co świętować w dobrym towarzystwie.

Horoskop dzienny - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Słuchajcie dziś intuicji, może będziecie dziś podatni na słowa innych, ale przy wsłuchaniu się w siebie nie dacie sobie zrobić krzywdy. W dalszej części dnia spotkajcie się z przyjaciółmi i może coś ugotujcie.

Horoskop dzienny - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Coś Was od rana rozdrażni i ten stan zdeterminuje Wasz nastrój na cały poniedziałek. Postarajcie się przyłożyć staranności do szczegółów i nie dajcie się bardziej wytrącić z równowagi przez uwagi na temat Waszej pracy.

Zapraszamy do zapoznania się z szerszą wersją horoskopu

Więcej o: