Horoskop dzienny 14.08.2018: dzień przed dniem wolnym, a tyle niespodzianek

Horoskop dzienny 14.08.2018 roku: wszystko wszystkim z górki, same powodzenia i sukcesy. Chyba perseidy przyniosą Wam masę szczęscia.

Horoskop dzienny - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Wygląda na to że wstaliście dziś lewą- w takim stanie nie rozmawiajcie z szefem o swoich pomysłach; w ogóle postarajcie się na nikogo nie naskoczyć. Może pomyślcie sobie o rodzinie, albo zaplanujcie długi weekend.

Horoskop dzienny - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Możliwe, że Waga szykuje Wam jakąś niespodziankę – teraz już wiecie – jakby co udawajcie zaskoczonych. Dobrze się będziecie czuć w towarzystwie. Dzięki umiejętności negocjowania i poparciu ważnej osoby uzyskacie dziś więcej niż inni.

Horoskop dzienny - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Macie dziś powodzenie w sprawach finansowych. Opłaci się być upartym i bardzo dociekliwym. W pracy ktoś ważny doceni wasze starania i zapał. Wieczorem możecie wydać nadwyżkę zarobionych pieniędzy podczas randki.

Horoskop dzienny - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Czeka Was dzień pełen niespodziewanych wydarzeń (np. welentynki w sierpniu). Przyjrzyjcie się swoim sprawom i nie lekceważcie sygnałów ich dotyczących. Nie zwierzajcie się dziś obcym, chyba że spotkacie Pannę lub Skorpiona.

Horoskop dzienny - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Będziecie dziś w swoim żywiole. Wiele osób będzie pytać was o radę i zdanie. Okaże się, że jesteście niezastąpieni. Dzień sprzyja ważnym rozmowom z szefem. Dzięki rozsądnej taktyce i cierpliwości postawicie na swoim. Aura sprzyja też zdobywaniu nowych umiejętności.

Horoskop dzienny - Panna (24 sierpnia do 22 wrzesień)

Nowatorskie pomysły mogą pomóc rozwiązać trudne zawodowe sprawy, podzielcie się wizją z innymi i razem dacie radę je wdrożyć. W ogóle motto na dziś, to „lepiej wspólnie niż samemu”. Wieczorem spotkajcie się ze znajomymi- może coś się z tego wykluje ciekawego.

WodnikWodnik informacja prasowa

Horoskop dzienny - Waga (23 września do 22 października)

Odkryjecie nowe zainteresowania. Ktoś podpowie wam jak rozwiązać problem i przekona was do odważnego pomysłu. Dzień sprzyja podróżom i nowym znajomościom. Tylko nie popisujcie się zanadto swoimi sportowymi talentami – łatwo dziś o kontuzję.

Horoskop dzienny - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Nie szarżujcie zanadto – odwaga tak, ale brawura NIE. Rozsądne decyzje w granicach Waszych kompetencji pomogą uporać się z ważnymi sprawami. Czy nie zapomnieliście o czyiś planach wobec Was?

Horoskop dzienny - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Dziś macie pojednawczy nastrój, to OK – pozbędziecie się niepotrzebnego bagażu starych nieporozumień, czy uraz. Tak łatwiej iść przez życie. Odwiedźcie kogoś starszego, porozmawiajcie z nim (coś dobrego może z tego wyniknąć).

Horoskop dzienny - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Dzień udanych przedsięwzięć: każdy zaczęty projekt powinien okazać się trafiony. Jeżeli macie jakąś prezentacje do przeprowadzenia, też przejdą bez kłopotów. To ośmieli Was do snucia ambitnych planów – i dobrze. Wieczorem, jeżeli wybierzecie się na randkę, też będzie udana.

Horoskop dzienny - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Dzień przed świętem nie psujcie sobie krwi kłótniami, odpuście jeżeli zobaczycie jakieś małe niedociągnięcie. Macie dziś taki dzień, że zobaczycie więcej szczegółów, które normalnie uciekłyby Waszej uwadze – wykorzystajcie to do zrobienia czegoś konstruktywnego.

Horoskop dzienny - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Dystans do wszystkiego okaże się gwarantem powodzenia w sprawach służbowych i osobistych – właściwie chyba nie potrzeba więcej pisać. Zachowajcie dystans i do tego. ;-) No może jeszcze: idźcie na randkę.

Więcej o: