Horoskop dzienny 15.08.2018. Co tym razem szykuje dla Was środa

Horoskop dzienny 15.08.2018. Dla większości wolny dzień. Większość ma plany na ten dzień - co może Cię zaskoczyć?

Horoskop dzienny - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bądź ostrożny, bo jesteś narażony na nieprzyjemną konfrontację, której powody cię nie dotyczą. Nie wierz we wszystko, co usłyszysz, bo w Twoim otoczeniu nie brakuje plotkarzy. W trudnych momentach nie zawiodą cię zaufani przyjaciele.

Horoskop dzienny - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Skorzystaj z szansy, żeby nabyć nowe umiejętności. Atrakcyjna propozycja imprezy lub wycieczki będzie zwieńczeniem owocnego dnia. Weź dziś Byka za rogi i razem spędźcie pełne przyjemności popołudnie.

Horoskop dzienny - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Powodzenie Twoich planów zależy dziś tylko od Twojej pewności siebie. Wykażesz się iście lwią odwagą w walce o Twoje przekonania i racje. Po południu odpuść sobie waleczny nastrój i poświęć czas na zadbanie o siebie. Promienny, wakacyjny wygląd umocni twoją wrodzoną wiarę w siebie.

Horoskop dzienny - Panna (24 sierpnia do 22 wrzesień)

Pomimo wolnego dnia ambitnie weźmiesz na siebie zbyt wiele zadań, zwłaszcza związanych z domowymi sprawami. Pozwól sobie odpocząć a wróci do ciebie energia. Relaks w towarzystwie Strzelca to strzał w dziesiątkę.

Horoskop dzienny - Waga (23 września do 22 października)

Letni, wolny wieczór sprzyjać będzie okazjom do wyróżnienia się wśród znajomych. Niech jednak skierowana na Ciebie uwaga otoczenia nie pozwoli Ci zapomnieć o innych. Rozmowa z Wodnikiem może zaowocować ciekawym projektem zawodowym.

Horoskop dzienny - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony mogą dziś czerpać z wyjątkowej aury. Szczęście będzie Ci sprzyjać jeśli się nie poddasz i doprowadzisz swoje zamiary do końca. Nie pozwól sobie na zwątpienie we własne siły, nawet jeśli twoje pomysły nie znajdą z początku uznania. Gdy osiągniesz swój cel, nie podnoś stawki i odpocznij. Twoim planom sprzyjać będzie towarzystwo Panny lub Koziorożca.

Horoskop dzienny - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Postaw dziś na aktywny wypoczynek. Rower, wycieczka pod miasto lub spływ kajakiem z przyjacielem spod znaku Lwa lub Skorpiona zregenerują nadwątlone siły. Gdy ktoś poprosi Cię o przysługę, mierz zamiar według sił i nie dawaj obietnic bez pokrycia.

Horoskop dzienny - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce śmiało mogą dziś podejmować działania, których wcześniej się obawiały. Najbardziej brawurowe plany i wygórowane oczekiwania mają dziś ogromne szanse realizacji. Aura sprzyja Ci także w miłości. Spotkania, randki i rozmowy okażą się wyjątkowo udane.

Horoskop dzienny - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Spędzisz beztroski dzień, który od dawna Ci się należał. Odpoczynek sprawi, że otworzysz się opinie innych ludzi i zweryfikujesz swoje przekonania na temat znanej Ci osoby. Popołudnie spędź z najbliższymi, a uwagę skieruj na ich sprawy i kłopoty.

Horoskop dzienny - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Aura sprzyja dziś Rybom w najbardziej zwariowanych pomysłach. Nie wahaj się, jeśli ktoś wyjdzie do Ciebie z niespodziewaną i szaloną propozycją. Będziesz zadowolony jeśli zejdziesz dziś z utartego szlaku. Dobry humor sprawi, że wszystko się dziś ułoży lepiej niż kiedykolwiek byś się spodziewał.

Więcej o: